Ryby i Rak
Ryby i Rak

Ryby i Rak: Namiętność i intymność

Ryby i Rak: Raki i Ryby prawie zawsze łączy romantyczna miłość. Ich połączenie seksualne jest zazwyczaj głównie emocjonalne. Partner Ryb może wydawać się nieco dziwny i ekscentryczny dla Raka, ale oboje powinni być na tyle wrażliwi, aby wzbogacić swoje życie seksualne swoją własną jakością.

Rak wniesie do ich życia seksualnego intymność i głębszy sens czynności. Zadbają o swojego partnera i zależy im na jego przyjemności, oferując stabilne i bezpieczne podejście do zdrowego życia seksualnego. Ryby wniosą zmianę, kreatywność, inspirację i prawdopodobnie wiele zmysłowości, ponieważ jest to znak, w którym Wenus jest wzniesiona. Piękno tego związku tkwi w emocjach, które dzielą, oraz w sposobie, w jaki sobie wzajemnie okazują czułość i szacunek dla wrażliwości drugiej osoby.

Główny problem, jaki może pojawić się między nimi, wynika z tego, że Rak może być nieco tradycyjny, jeśli chodzi o seks, a partner Ryb nie do końca to rozumie. Potrzeba Ryb nawiązania więzi i poczucia miłości jest większa niż jakiekolwiek zasady, które ludzkość mogłaby wprowadzić w miłości. Jednak w większości przypadków będą na tyle delikatni, żeby zainspirować Raka do porzucenia sztywnych postaw i wstydu oraz oddania się pięknu emocjonalnej wymiany.

Ryby i Rak: Zaufanie

Dobrze, że Rak zazwyczaj nie jest agresywny ani nachalny, bo w przeciwnym razie łatwo mógłby sprowokować nieuczciwość ze strony Ryb w odpowiedzi na ich tendencję do tworzenia intymności i szczęśliwego domu za wszelką cenę. Ryby tak naprawdę nie rozumieją małżeństwa, chyba że traktują je jako część bajkowego zakończenia lub ze względu na całą tę koronkową otoczkę, a Rak zazwyczaj pragnie ślubu jako ukoronowania kochającego związku. To może być odczytane jako presja, co z kolei może wystraszyć partnera Ryb.

Kiedy Ryby się boją, jakoś nie potrafią mówić prawdy nawet o drobnostkach w swoim życiu, ponieważ czują potrzebę oddalenia się od jakiejkolwiek presji, jaką mogą odczuwać. Dobrze, że Rak to rozumie i potrafi łatwo odróżnić kłamstwa od intymności. Bez względu na sytuację, oboje będą prawdopodobnie wystarczająco cierpliwi i będą mieć wystarczające zaufanie wobec siebie nawzajem, aby utrzymać swoje relacje.

Ryby i Rak: Komunikacja i inteligencja

Ryby, tak zmiennokształtne jak są, zawsze mają o czym rozmawiać. Dla Raka może to być inspirujące lub irytujące, gdyż wolałby mieć do czynienia z “prawdziwymi informacjami”. Zazwyczaj komunikują się dobrze, ale zdarzają się sytuacje, w których mogą zatracić się w wypowiadanych słowach. Rak szuka kogoś, kto ma jasność co do użyteczności i praktyczności wszystkiego, o czym wspomina. Ryby skupiają się na praktyczności w większości codziennych sytuacji.

Jeśli partner Ryb nauczy się być bardziej cichy, polegać na swoich uczuciach i walczyć o to, czego pragnie, może porwać Raka. Niestety, ich cały związek nie potrwa zbyt długo, jeśli tylko słowa są wypowiadane, a czyny ich nie potwierdzają. Ostatecznie, przeciwnym znakiem dla Raka jest Koziorożec, i potrzebują partnera, który potrafi konstruktywnie korzystać z rzeczy, sytuacji i emocji.

Ryby i Rak: Emocje

Rak może lepiej zrozumieć wrażliwą naturę partnera Ryb niż ktokolwiek inny. Wszystko, co wydaje się beztroskie i pozytywne, może mieć w świecie Ryb ukrytą nutę negatywną, a Rak czuje, a nie słucha, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem dla osoby takiej jak Ryby. Kiedy poczują to głębokie zrozumienie, partner Ryb odwdzięczy się absolutną czułością i w końcu otworzy się na swojego partnera Raka. Kiedy znajdą ten punkt wspólnej intymności, w którym dzielą prawdziwe emocje, wpłynie to na wszystkie inne aspekty ich związku i stanowić będzie paliwo, aby miało ono bajkowe zakończenie.

Ryby i Rak: Wartości

To jest właśnie miejsce, w którym różnica między ich charakterami staje się istotna. Chociaż obaj doceniają bycie kochanym i troszczącym się o siebie, Rak docenia stabilną sytuację emocjonalną i przytulny dom, podczas gdy dla Ryb prawdopodobnie ważniejsza jest szansa na emocjonalną jazdę na rollercoasterze. Często mówi się, że Ryby idealizują partnerów i różne aspekty życia, ale w rzeczywistości stają się przygnębione, kiedy brakuje magii i doskonałego piękna wokół nich. Jeśli ich codzienne życie z partnerem Raka zacznie przypominać nudną rutynę, znajdą sposób na ucieczkę, znalezienie kochanka lub stworzenie jakiejkolwiek naprawdę ekscytującej sytuacji.

Ryby i Rak: Wspólne działania

Gdy się spotkają i rozpoczną swój związek, prawdopodobnie będą mieć wiele rzeczy do zrobienia razem. Związek z partnerem Ryb jest zawsze ekscytujący i inspirujący, a Rak dodaje mu siły, stabilności i korzeni. Na początku może to wydawać się świetnym układem, ale z czasem Ryby mogą pragnąć zbyt wielu aktywności w porównaniu do rzeczywistych potrzeb partnera Raka. Nie byłoby to większym problemem, gdyby powiedzieli to swojemu partnerowi bez obawy o zranienie go. Jeśli zaczną skłaniać się ku niewierności, Rak poczuje, że ich zaufanie zaczyna się osłabiać, co może prowadzić do serii problemów między nimi, które można by było łatwo uniknąć.


Ryby i Rak: Podsumowanie

Jako dwa znaki Wodne, Rak i Ryby łączą się poprzez emocje, zazwyczaj od pierwszego wejrzenia. To jedno z typowych połączeń znaków zodiaku, które rodzi miłość od pierwszego wejrzenia. Ich głównym wyzwaniem tkwi w zmiennym charakterze znaku Ryb, nie dlatego, że jest on obecny, ale dlatego, że mogą obawiać się go pokazać. Ich największy problem leży w tym, że priorytetowo traktują różne rodzaje miłości w swoim życiu. Jeśli nie ma namiętności i zmysłowej, seksualnej miłości, Ryby rzadko będą zadowolone z miłości, którą otrzymują od rodziny, a dla Raka życie bez gniazda rodzinnego byłoby bardzo depresyjne. Należy znaleźć równowagę między ekscytacją a stabilnością, a mogą stać się jedną z najwspanialszych par w zodiaku – Rak inspirowany, a Ryby z poczuciem domu.


You cannot copy content of this page