Ryby i Ryby
Ryby i Ryby

Ryby i Ryby: Namiętność i intymność

Ryby i Ryby: Na pierwszy rzut oka, dwie osoby reprezentujące znak Ryb mogą wydawać się idealną parą, ale gdy zagłębimy się nieco głębiej, zauważymy, że mają trudności z zbliżeniem się do siebie. Ich życie seksualne może być magiczne, ale w wielu przypadkach nie dojdzie nawet do kontaktu fizycznego, gdyż utrzymują swoje relacje w niepotrzebnym platonicznym wymiarze. To nie jest wynikiem braku inicjatywy, ale raczej ich własnej potrzeby pozostawania w bańce emocjonalnej doskonałości i obawy przed rozerwaniem tej bańki poprzez stworzenie relacji fizycznej, która wymagałaby radzenia sobie z fizycznymi niedoskonałościami.

Gdy rozpoczynają fizyczną relację, mogą oboje być zbyt ostrożni w wyborze aktywności seksualnych, które zaproponują sobie nawzajem. Ich związek może dziwnie ich ograniczać z powodu możliwości nierealistycznych oczekiwań i strachu przed zawiedzeniem się. Na szczęście ich zmienna natura pozwoli im w większości przypadków rozwijać się i dokonywać wystarczających adaptacji i zmian, aby ich życie seksualne działało. Gdy to się stanie, odnajdą dokładnie taką ilość czułości i swobody seksualnej, której oboje potrzebują, i będą rozumieć nawzajem swoje potrzeby, zanim zostaną wypowiedziane.

Ryby i Ryby: Zaufanie

Trudno jest mówić o zaufaniu, gdy dwie osoby reprezentujące znak Ryb rozpoczynają romantyczną relację. Ich głównym problemem jest to, że zbyt dobrze się znają. Oboje rozpoznają swoją własną niestabilną i niewiarygodną naturę w swoim partnerze, dlatego zamiast budować zaufanie i zmieniać się na lepsze, łatwo utkną w kołowym ruchu prób bycia szczerym i nieszczerym, bez konieczności zmiany swojej niepewnej natury. Najlepszym sposobem na stworzenie bezpiecznej i pełnej zaufania atmosfery jest prowadzenie wielu znaczących rozmów, które oboje zwykle uważają za przestarzałe.

Ryby i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Ryby są znakiem upadku Merkurego, dlatego często będą zbyt zamknięte lub zagubione, aby prowadzić dobre praktyczne rozmowy. Choć będą się dzielić swoimi marzeniami, i prawdopodobnie będą wzajemnie się inspirować na wiele sposobów, trudno będzie im dyskutować o bieżących sprawach w swoim życiu. Oboje będą mieć swoje własne wyobrażenie tego, co jest ważne, aby partner o nich wiedział. To dobre, że będą miały tak silne odczucia dotyczące partnera, ponieważ prawdopodobnie nigdy by się nie spotkały, gdyby nie było między nimi połączenia emocjonalnego.

Będą mieć skłonność do nieporuszania się z określonego punktu, obaj intensywnie skupieni na idei miłości, a nie na faktycznych działaniach. To łatwo doprowadzi ich do sytuacji, w której nie ma już nic do dzielenia i rozmowy, szczególnie jeśli nie mają tych samych przyjaciół ani innych wspólnych aktywności, o których mogą rozmawiać na co dzień. Jeśli prowadzą oddzielne życia, mogą znaleźć się w związku, w którym po prostu nie znają się nawzajem i pragną bliskości z kimś innym.

Ryby i Ryby: Emocje

Ryby to znak, który wywyższa Wenus, planetę miłości. Venus nie tylko rządzi znakiem Wagi, mówiąc o naszych relacjach, ale jest również władczynią Byka i symbolizuje przyjemności fizyczne i zaspokajanie ciała fizycznego. Znak Ryb ma wielką odpowiedzialność za wywyższenie planety, która jest związana z wszystkimi aspektami miłosnego związku. Emocjonalny kontakt między dwoma partnerami Rybami rzadko się zmaterializuje, ponieważ obaj partnerzy szukają kogoś, kto potrzebuje inspiracji, a dwie Ryby nie potrzebują tego od swojego partnera.

Gdy się zakochają, to jest bajkowy romans, a ich emocjonalny kontakt jest czymś, czego żadne inne znaki nie mogą osiągnąć. Dwaj przedstawiciele wywyższenia Wenus w tej samej relacji to miłość pomnożona. Ich czułość i sposób pielęgnowania emocji względem siebie będą prawdziwą inspiracją dla wszystkich wokół nich. Nie ma lepszego partnera do zrozumienia emocjonalnej natury partnera Ryb niż inna Ryba. Ich zmienna jakość wyrazi się poprzez zmiany emocjonalne i pozorną niestałość, ale prawda jest taka, że doskonale wiedzą, kiedy się oddzielić i kiedy być razem, aby ich miłość pozostała ekscytująca i piękna.

Ryby i Ryby: Wartości

Zważywszy, że ich znak wywyższa Wenus, trudno jest mówić o ich wartościach, gdy są razem. Oboje cenią talenty, zdolność do pozostawania wiernym i elastyczność, jaką ktoś ma w świecie zewnętrznym. Jednak dwaj partnerzy Ryb mogą zdać sobie sprawę, że nie mają tych samych wartości, gdy są razem. Problem tkwi w tym, że są zbyt podobni i ujawniają nawzajem swoje niedoskonałości poprzez samą swoją obecność. Doprowadzi to do nieporozumień i przekonania obojga partnerów, że nie cenią tego samego. Nie dlatego, że ich wartości różnią się tak bardzo, ale dlatego, że ich priorytety mogą być różne.

Ryby i Ryby: Wspólne działania

Na pewno będą się świetnie bawić. Dwaj partnerzy Ryb nigdy się nie znudzą. Ich związek będzie satysfakcjonujący dla wszystkich ich zmysłów, spędzą wiele romantycznych nocy i ekscytujących dni w ramionach drugiej osoby. Oczywiście, jeśli tylko zdołają się spotkać. Podczas gdy jeden z nich może pojawić się w umówionym miejscu o czasie, drugi może się zgubić, przegapić skręt lub przyjść do poprzedniego punktu spotkania. Gdy w końcu uda im się odnaleźć, po wielu godzinach opóźnienia, mogą poruszać się w przeciwnych kierunkach i być tego nieświadomi, ponieważ na początku nie rozmawiali ze sobą. Ogólnie rzecz biorąc, ich wspólne aktywności w dużej mierze zależą od ich fizycznego kontaktu, ponieważ jeśli go mają, przynajmniej mogą trzymać się za ręce, aby się nie zgubić.


Ryby i Ryby: Podsumowanie

Dwoje partnerów Ryb będzie miało trudności z zaufaniem sobie nawzajem. Ich zmienne natury będą cały czas wpływać na ich związek i tylko jeśli będą mieć dość miłości, będą w stanie poradzić sobie z tymi zmianami i pozostać razem. W większości przypadków nie zakochają się, z powodu wewnętrznej potrzeby inspiracji partnera i pomocy w jego rozwoju. Nie potrzebują tego od siebie nawzajem, ponieważ już sami się inspirują. Gdy jednak miłość romantyczna ich połączy, mogą mieć prawdziwą bajkową historię, z jednorożcami, tęczami i wieczną miłością.


You cannot copy content of this page