Ryby i Skorpion
Ryby i Skorpion

Ryby i Skorpion: Namiętność i intymność

Ryby i Skorpion: Jako dwa znaki Wody, zarówno Skorpion, jak i Ryby uważają emocje za najbardziej intensywny element swoich doświadczeń seksualnych. Skorpion symbolizuje seks i jego represję, więc w zależności od wychowania i poprzednich doświadczeń seksualnych może być nieco brutalny wobec wrażliwego partnera, którym są Ryby. Z drugiej strony, Ryby to znak orgazmów, dziwnych doświadczeń seksualnych i wszystkiego, co związane z seksualnym ekscentryzmem. Jeśli zrozumieją emocjonalną głębię Skorpiona, mogą być znacznie bardziej elastyczne, niż byśmy przypuszczali.

Największym wyzwaniem dla tych partnerów jest ich relacja z Wenus, planetą zmysłowej fizycznej satysfakcji. Skorpionowi nie zależy zbytnio na Wenerze, co prowadzi go na manowce, podczas gdy Ryby czczą ją przez wywyższenie. Może to być bardzo niefortunne, jeśli Skorpion zlekceważy to emocjonalne potrzeby Ryb, które pragną być zarówno zaspokojone, jak i kochane. Jeśli partner Skorpiona jest świadomy swojej zwierzęcej natury i instynktownych pragnień seksualnych, oraz jeżeli jest w stanie ujawnić swoją kobiecą stronę, Ryby łatwo znajdą sposób, by wpasować się w ich seksualny świat.

Ryby i Skorpion: Zaufanie

Podejrzliwy Skorpion może łatwo stać się zaborczy i kontrolujący w związku z Rybami. Jednak oboje będą poszukiwać jednej, idealnej miłości, co powinno łączyć ich pewną szczerością. Gdy jeden z nich zostanie zdradzony lub rozczarowany, ich związek powinien się zakończyć, ponieważ żadne z tych partnerstw nie radzi sobie z zatartym obrazem miłości. Zaufanie między nimi będzie trwać tak długo, jak długo Ryby będą miały idealistyczne podejście, robiąc wszystko dla swojej jednej prawdziwej miłości. Kiedy ich obraz się wyjaśni i zorientują się, kim są i jak wygląda ich związek, może im być bardzo trudno spełnić oczekiwania Skorpiona dotyczące szczerości.

Ryby i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Możliwe problemy w komunikacji między Skorpionem a Rybami wynikają albo z brutalności Skorpiona, albo z nadwrażliwości Ryb. Kiedy te dwa aspekty się ze sobą łączą, niemal niemożliwe jest prowadzenie zdrowej rozmowy, w której nie będzie żadnej krzywdy, dystansu czy złości. Rzadko będą się kłócić, ponieważ partner Ryb zazwyczaj nie ma powodu, by walczyć z kimkolwiek, ale mogą mieć wiele nieporozumień, które szybko doprowadzą do ich rozstania.

Jeśli partner Skorpiona jest wystarczająco delikatny, a partner Ryb posiada odpowiednie granice, ich komunikacja może być dość ekscytująca i magiczna. Obie te znaki są związane z różnymi rodzajami magii i obaj będą zainteresowani “kulisy” wszystkiego, co ich otacza. Gdy zaczną rozmawiać i wyjdą ze swojej milczącej strefy, łatwo mogą się zagłębić w tematy, których większość znaków by nie zrozumiała.

Emocjonalne podejście do wszystkiego w ich życiu pomoże im zrozumieć siebie nawzajem, jeśli chodzi o racjonalne wybory. Najbardziej powierzchowne doświadczenia staną się czymś niesamowitym do rozmawiania, a prawda ukryta za wszystkim w życiu będzie fascynująca. Powinni trzymać się fascynacji sobą nawzajem, zamiast ulegać swoim słabościom.

Ryby i Skorpion: Emocje

Jeśli jakiś znak, poza Skorpionem, jest zdolny zrozumieć Skorpiona, to są to Ryby. Skorpion ma emocjonalną głębię, której nie każdy jest gotów stawić czoła, a Ryby są gotowe stawić czoła wszystkiemu, co dotyczy emocji. Znak Ryb reprezentuje nasze oceany i morza, podczas gdy Skorpion reprezentuje rzeki. Każda rzeka wpływa do oceanu lub morza, co najlepiej odzwierciedla emocjonalne połączenie między tymi znakami.

Partner Ryb będzie miał zdolność rozproszenia intensywności emocji ze strony swojego partnera Skorpiona. To pozwoli im obojgu oddychać łatwiej, pod warunkiem, że nie przekroczą granicy i nie zagrożą tej części tej głębi, którą Skorpion darzy miłością. To szczególne połączenie, w którym partner Skorpiona musi skupić swoje emocje, a partner Ryb musi nadać im cel. Bez względu na trudności i mroki, jakie mogą ich spotkać, podzielą głębokie emocjonalne zrozumienie, które powinno być prowadzone, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi ich ich związek.

Ryby i Skorpion: Wartości

Podobnie jak Skorpion ceni siłę charakteru i głębię, tak Ryby cenią wrażliwość i szerokość. Mimo to, ich wzajemna miłość do połączenia z emocjami i głębokością ich emocjonalnej więzi daje im wystarczająco dużo wspólnych wartości, aby się trzymać. Skorpion jest znakiem rządzonym przez Marsa i zawsze istnieje pewne podziwianie dla rycerskości. Ryby reprezentują wszystkie bajki, w których książę stał się bohaterem i poślubił piękną dziewczynę. Partner Ryb ma misję nauczenia Skorpiona, jak osiągnąć swoją bajkę dzięki rycerskości, i oboje powinni skoncentrować się na tworzeniu swojego wspólnego królestwa, bez względu na to, czy jest to królewskie, czy nie.

Ryby i Skorpion: Wspólne działania

Jeśli chodzi o wspólne aktywności, prawdopodobnie będą nierozłączni, bez względu na to, co robią. Jeśli Skorpion zwiąże się z partnerem Ryb, może to stać się męczące dla obojga, ponieważ zbyt wiele rozproszonych działań Ryb może irytować skoncentrowanego Skorpiona, a obsesyjna natura Skorpiona może przytłaczać Ryby. Mimo to, będą mieli wystarczająco dużo energii, aby się nawzajem podążać i łatwo będzie im znaleźć wspólne zainteresowania. Głównym problemem, jeśli chodzi o czas, który spędzają razem, może być nieświadoma negatywność partnera Skorpiona. Może ona zagrażać pozytywnemu, radosnemu obrazowi świata, który Ryby chcą nosić ze sobą, co może skłonić partnera Ryb do oddalenia się, jeśli ich emocjonalne połączenie nie będzie wystarczająco silne, aby ich związać razem.


Ryby i Skorpion: Podsumowanie

Kiedy Skorpion i Ryby się spotkają, ta relacja prawdopodobnie dostarczy im obojgu nowych spojrzeń na możliwości emocjonalne. Oba znaki łatwo pogrążają się w obrazie bajecznej miłości i ten obraz może utrzymać ich razem przez bardzo długi czas, nawet jeśli oboje nie są tak naprawdę szczęśliwi. Jako dwa znaki Wody, będą polegać na swoich emocjonalnych osądach i zrozumieją to o sobie nawzajem, tworząc prawdziwą więź emocjonalną. Jeśli uda im się znaleźć równowagę między brutalnością Skorpiona a wrażliwością Ryb, mogą stworzyć trwały związek, który przyniesie im obu dużo satysfakcji.


You cannot copy content of this page