Ryby i Strzelec
Ryby i Strzelec

Ryby i Strzelec: Namiętność i intymność

Ryby i Strzelec: Jeśli kiedykolwiek uda im się nawiązać fizyczny związek, będą mieć dużo zabawy. Jako dwa zmiennokształtne znaki, nie będzie końca ich kreatywności i zmian w pozycjach, scenerii, zaangażowaniu i intymności. Ich życie seksualne będzie miało wzloty i upadki, ekscytacje i rozczarowania, zbyt wiele oczekiwań i wiele niespodzianek. Najlepszą rzeczą w ich relacji jest pozytywne nastawienie, które obaj partnerzy dzielą, oraz wiele śmiechu i zabawy, które będą przeżywać w sferze seksualnej.

Niestety, poziom intymności rzadko będzie satysfakcjonujący dla któregokolwiek z tych partnerów. Ponieważ obaj są rządzeni przez Jowisza, staną w obliczu swojej racjonalnej natury i przekonań. Głównym powodem, dlaczego ich relacja seksualna rzadko staje się rzeczywistością, jest nadmierne analizowanie przez obu partnerów. Strzelec będzie czekał na wielkie emocje, wielki gest lub jakiekolwiek pasjonujące inicjatywy ze strony Ryb, podczas gdy Ryby będą czekały, aż wszystkie kawałki układanki ułożą się w idealnej pozycji. W większości przypadków żadne z tych rzeczy się nie wydarzy, i nie przekroczą granicy platonicznej relacji.

Ryby i Strzelec: Zaufanie

Rybom i Strzelcom będzie bardzo trudno zaufać sobie nawzajem, ale prawdopodobnie zaakceptują to jako zupełnie normalną rzecz. To jest piękno panowania Jowisza – wszystko ma sens w ich relacji. Partner Strzelca jest zbyt namiętny i lubi mieć wiele możliwości w relacjach. Rzadko osiedla się z kimś, kto nie posiada silnej determinacji, aby go zdobyć. Ryby natomiast będą zbyt wrażliwe, próbując udowodnić swoją wyimaginowaną siłę.

Mogą skończyć podążając za partnerem Strzelcem w przygodach, na które nie są gotowe, będą smutne z powodu braku emocjonalnego zrozumienia ze strony partnera i gotowe otworzyć się przed kimś innym. Bez względu na cel każdej małej rzeczy, którą robią, często będą mieć poplątane oczekiwania od siebie nawzajem, co prowadzi do nieumyślnej nieuczciwości.

Ryby i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Kiedy wyeliminujemy emocjonalne i fizyczne strony ich relacji, partner Strzelca i partner Ryb będą najlepszymi przyjaciółmi, niemal nierozłącznymi, na pewien czas. Nie sposób określić, jak długo potrwa ich relacja, i chyba że są wspierani przez stałe znaki w swoich osobistych horoskopach, zazwyczaj nie zostaną w niej na długo.

Strzelec jest rządzony przez Jowisza, tak samo tradycyjnie jak Ryby. Jest to największa planeta w Układzie Słonecznym i ma ogromny wpływ na osobowość tych znaków. Podzielą tą samą optymizmem, tę samą wizję i prawie takie same złudzenia. Ci partnerzy będą połączeni przez niezwykle łaskawe wpływy, i na pewno podzielą ten sam poczucie humoru, będą działać z taką samą szybkością i będą się nawzajem wiele uczyć przez cały okres, w którym będą razem. Jowisz jest planetą wiedzy, i będą zafascynowani nieznanym, które mogą ze sobą dzielić.

Z czasem zrozumieją, jakie są ich różnice, i to na najbardziej nietypowy sposób. Strzelec jest znakiem przekonań i będzie bardziej racjonalny i wiarygodny niż partner Ryb. W pewnym momencie Strzelec zacznie trzymać dystans z powodu niespełnionych oczekiwań i nieodpowiedzialnego, obojętnego zachowania ze strony partnera Ryb. W zamian, Ryby będą mieć proste uczucie, że to już nie jest to miejsce, w którym chcą być. Oboje nigdy nie zrozumieją dlaczego, ale po prostu się rozstaną, bez złych intencji i prawdopodobnie bez wielkiego gniewu czy urazy. Początek ich rozstania leży w braku szacunku dla przekonań i osobowości drugiej osoby.

Ryby i Strzelec: Emocje

Dla obu partnerów ich relacja będzie emocjonalną jazdą na rollercoasterze, ale rzadko potrwa zbyt długo. Relacja, którą zbudują poprzez komunikację i zrozumienie swojego świata, obudzi emocje poprzez ekscytację i nieoczekiwane. Będą się śmiać z otwartymi sercami i dzielić wspaniałymi emocjami, dopóki są na początku swojego związku. Kiedy zaczynają pojawiać się jakiekolwiek problemy, oboje odczują zanikanie swoich emocji, jakby cały związek był powierzchowny.

Nie ważne jakie będą okoliczności, ważne jest, aby obaj pamiętali, że nie ma nic powierzchownego w tym kontakcie. Proces uczenia się i piękno całej ich relacji nie powinny być zapomniane, lecz traktowane jako fundament dla wszystkich ich przyszłych związków. Kochają się w dziwny sposób, idealizując siebie nawzajem, doznając rozczarowań, wybierając pozostanie oddzielnie, nawet gdy pragną być razem. To jest skomplikowany kontakt emocjonalny, ponieważ oboje łatwo się zakochują, a pogłębianie ich relacji może sprawić, że oboje zostaną porwani z nóg. Jeśli związek zakończy się w sposób braku szacunku, obaj mogą trochę stracić wiarę w miłość.

Ryby i Strzelec: Wartości

Największą różnicą tutaj jest wartość, jaką partner Ryb przypisuje emocjom, czego Strzelec często nie rozumie. Jeśli połączą się poprzez głęboką miłość, z łatwością przezwyciężą to, a dzielone emocje sprawią, że Strzelec zrozumie swojego partnera. Ogólnie rzecz biorąc, będą się zgadzać w wielu sprawach. Będą cenić utopie drugiej osoby, ludzi o dobrych sercach, wiedzę, szeroką perspektywę i podróże. Będą rozumieć poczucie niezależności i wspólnie podzielać poczucie wyższej mocy.

Ryby i Strzelec: Wspólne działania

Dopóki są w fazie ekscytacji nad swoich związkiem, będą nierozłączni. Oboje mają potrzebę chwytania wszystkiego, co jest im oferowane, i nie zostawiania żadnej radości nieużytej, niewypowiedzianej i odłożonej na jutro. To jakby byli obaj głodni szczęścia w ciemnym świecie, na który natrafili, i gdy spotkają kogoś tak fascynującego, szkoda byłoby przegapić okazję do cieszenia się. Z czasem zrozumieją, że mimo że mają tę samą potrzebę ruchu i zmiany otoczenia, mogą nie potrzebować tego samego w swoim życiu, i wtedy Strzelec zwróci się ku aktywności fizycznej, filozofii i podróżom, podczas gdy Ryby zwykle wrócą do twórczej pracy i dążenia do miłości.


Ryby i Strzelec: Podsumowanie

Jest to relacja dwóch podobnych dusz, która często nie trwa zbyt długo. Na początku będzie dla nich trudno opuścić sferę platonicznej relacji i rozpocząć budowanie relacji fizycznej. Kiedy zbliżają się do siebie, rozpoczyna się proces uczenia się, a obaj partnerzy są fascynowani sobą, myśląc, że ich związek nigdy nie może się skończyć. Jednak z biegiem czasu różnice między nimi stają się widoczne, a ich wartości, emocje i podejście do życia zaczynają się rozdrabniać. Pomimo tych trudności, jeśli są w stanie zbudować solidną podstawę opartą na wzajemnym zrozumieniu i szacunku, istnieje szansa na satysfakcjonujący związek między Rybami a Strzelcem.


You cannot copy content of this page