Ryby i Waga
Ryby i Waga

Ryby i Waga: Namiętność i intymność

Ryby i Waga: Powietrze i woda, Waga i Ryby zdają się nie mieć ze sobą praktycznie nic wspólnego. Jednak nie możemy zapominać o ich połączeniu poprzez Wenus, władczynię Wagi, wywyższoną w Rybach. Ponieważ dotykają się nawzajem poprzez tę zmysłową, kochającą planetę, mogą znaleźć prawdziwe zadowolenie seksualne razem. Oboje mogą być bezinteresownymi kochankami, bardziej dbającymi o zadowolenie partnera niż o swoje własne.

Delikatność nie powinna być tu problemem, ponieważ żadne z tych partnerów nie będzie lubić zbyt dużej agresji i brutalności. Mogą odkryć wiele różnych preferencji seksualnych, o których wcześniej nie mieli pojęcia, dzięki połączeniu bardzo różnych natur. Gdyby nie połączyła ich Wenus, byłoby dla nich bardzo trudno nawiązać jakiekolwiek relacje, ponieważ ich podejście do życia i seksualności jest zupełnie różne.

Partner Wagi pragnie kogoś silnego, pełnego pasji i pewnego siebie, podczas gdy partner Ryb pragnie kogoś delikatnego, współczującego i świadomego swoich uczuć. Waga będzie pragnęła szybkich i ekscytujących doświadczeń seksualnych, a Ryby będą pragnęły ich powolnych i zmysłowych. Głównym problemem prędkości jest zazwyczaj elastyczna natura Ryb, z wyjątkiem przypadków, gdy są zbyt nieśmiałe, aby zaangażować się w relację seksualną z kimś, kto tak otwarcie wyraża swoje seksualne zainteresowania jak Waga.

Ryby i Waga: Zaufanie

Nie zrozumieją się na tyle dobrze, aby dzielić wiele zaufania. Potrzeba akceptacji i sympatii, jaką Waga ma wobec innych ludzi, zostanie niewłaściwie zinterpretowana przez Ryby, ponieważ nie rozumieją, jak ktoś może mieć tak niską pewność siebie. Iskrząca, zawsze zakochana, dziecinna i flirtująca natura Ryb będzie ogromnym zniechęceniem dla Wagi, która nie będzie w stanie zaufać osobie, która otwarcie okazuje zainteresowanie innymi ludźmi. Jedynym sposobem, aby te partnerstwo utrzymało zaufanie, jest traktowanie go na luzie i budowanie zrozumienia i zaufania od zera, tak jakby nigdy wcześniej nie mieli żadnych relacji.

Ryby i Waga: Komunikacja i inteligencja

W wielu przypadkach Waga doceni optymizm i dziecinną naiwność swojego partnera Ryb. Niestety, często będą chcieli pomóc im wzrastać i zmienić ich, aby byli “szczęśliwsi”. Problem polega na tym, że Waga nie wie i nie stara się zrozumieć, co naprawdę sprawiłoby Rybom szczęście. Jest to pewnego rodzaju brak szacunku, który może zrujnować fundamenty ich całego związku. Głównym wyzwaniem tutaj jest utrzymanie szacunkowej więzi, bez względu na to, jak dziwacznie Ryby mogą wydawać się swojemu partnerowi Wagi, lub jak sztywno i nudno Waga może wydawać się Rybom.

Ich komunikacja może być inspirująca, o ile nie będą próbować zmieniać siebie nawzajem, tłumaczyć, jak powinni myśleć lub czuć w określonych sytuacjach, a co gorsza, uczyć się nawzajem, jak się zachowywać. Partner Ryb może być dość bezpośredni i spontaniczny, co może zagrozić wizerunkowi, który Waga stara się utrzymać w oczach innych. Jeśli ich działania zainspirują ich nawzajem w jakikolwiek sposób, mogą osiągnąć punkt, w którym będą komunikować się bez osądzania.

Ryby i Waga: Emocje

Ich emocjonalne połączenie jest głównie ukazane poprzez adorację Wenus w znaku Ryb. To jest wieczna miłość czekająca na spełnienie, rodzaj miłości, który może narodzić się między tymi partnerami, jeśli oboje pokonają swoje ego. Będzie to rzadkie zdarzenie, a ich racjonalność przytłoczy ich, ponieważ Waga wywyższa Saturna, a Ryby są rządzone przez Jowisza. Ich umysły prawdopodobnie będą wypełnione wszelkiego rodzaju nieistotnymi informacjami, aż zdecydują, że jest to po prostu zbyt trudne, aby być razem.

Jeśli przekroczą punkt braku szacunku i wyznaczą mocne granice, pielęgnując indywidualność i samowystarczalność drugiej osoby, mogą dotrzeć do punktu emocjonalnej interakcji. Jeśli ich momenty będą się zgadzać, zakończą swoje relacje na dobrych warunkach, nie oczekując wiele od siebie w przyszłości.

Ryby i Waga: Wartości

Obie osoby będą cenić miłość, i to jest coś, co ich połączy ponad wszystko innego. Z Wenus w centrum uwagi, oboje będą potrzebować miłości i doceniać tych, którzy potrafią ją okazać, umieją cieszyć się życiem, jedzeniem, seksem i potrafią zadowolić swoich bliskich.

Może to stanowić solidne podstawy dla relacji seksualnej, jeśli poczują pociąg do siebie na początku. Reszta ich charakterów będzie się znacznie różnić, podczas gdy Waga będzie cenić konsekwencję i stabilność, Ryby będą cenić spontaniczność i umiejętność podążania za sercem. Jeśli oboje uwierzą, że mają misję na Ziemi, i jeśli ich misje się przecinają, mogą inspirować się nawzajem do walki o to, co najbardziej cenią – swoje miejsce w gwiazdach.

Ryby i Waga: Wspólne działania

Niepewna Waga jest dokładnie tym, czego nie potrzebuje ich partner Ryb, aby nie czuł się kompletnie zagubiony w życiu i we wszystkich wybranych działaniach. Problem polega na tym, że zanim Waga zdecyduje, czy chce coś zrobić, Ryby zmienią zdanie pięć razy, nie będąc pewne, czy to jest dla nich najlepsze, dla ich związku, dla ich życiowego celu i misji, itp.

Pytania Wagi wzbudzą podejrzenia u Ryb z bolesną łatwością. Zdołają znaleźć działania, które oboje polubią, a jeśli nic innego nie działa, zawsze mogą zwrócić się do jakiejkolwiek formy sztuki. Prawdziwe pytanie brzmi – czy będą chcieli robić cokolwiek, gdy będą razem? Mogą wyczerpywać siebie nawzajem tak bardzo emocjonalnie i psychicznie, że próba zaplanowania wieczoru może zabrać im wiele siły i pewności siebie.


Ryby i Waga: Podsumowanie

Waga i Ryby mają punkt spotkania w pięknie Wenus. Jednak odbierają to na dwa różne sposoby i często nie będą sobie nawzajem wystarczająco szanować, aby dostrzec piękno Wenus w drugiej osobie. Mogą mieć prawdziwe trudności w dostosowaniu się do tempa swojego partnera, a zmienna natura Ryb często nie pomoże im otworzyć się szybciej, aby zbudować związek w tempie, które pasowałoby do ich partnera Wagi.

Zarówno Waga, jak i Ryby mogą bezinteresownie interesować się zadowoleniem swojego partnera, co powinno pomóc im utrzymać dobrą stronę swojego związku, bez względu na to, co się między nimi stanie. Jeśli przekroczą brak szacunku i nierealistyczne oczekiwania, będą mieli szansę na trwałe i satysfakcjonujące partnerstwo.


You cannot copy content of this page