Ryby i Wodnik
Ryby i Wodnik

Ryby i Wodnik: Namiętność i intymność

Ryby i Wodnik: Znak Wodnika wywyższa Neptuna, władzę nad Rybami. Istnieje silne powiązanie między tymi dwoma znakami, a w ich relacji seksualnej na pewno nigdy nie będzie nudno. Na pierwszy rzut oka, nie pasują do siebie, jedno z nich romantyczne, szukające swojej idealnej miłości, podczas gdy drugie jest zdystansowane i szuka sposobów na uwolnienie się od emocji. Jednak ich życie seksualne może być niesamowite, jeśli Ryby nie będą zbyt przywiązane i znajdą sposób, aby zachować dystans, dopóki partner nie pokaże emocji.

Jako znak zmienny, Ryby rozumieją ciągłe zmiany, ekscytację i podniecenie aktu seksu. Wodnik chętnie podąża, choć nieco mniej entuzjastycznie, ponieważ jest racjonalny. Piękno ich życia seksualnego tkwi w kreatywności, emocjonalnej grze i nieustannym pytaniu, które przyniesie jeszcze większe podniecenie i emocje do całego związku.

Niestety, w wielu przypadkach Ryby chcą po prostu płynąć z emocjami i zakończą związek, zamiast zmagać się z ciągłymi rozczarowaniami. Największe szanse na satysfakcjonujące życie seksualne między partnerem Wodnikiem a Rybami są wtedy, gdy Wodnik już miał jakieś emocje do podzielenia się, jeszcze przed rozpoczęciem związku. Potrzebują dobrego punktu wyjścia i umiejętności Wodnika, aby okazywać emocje od czasu do czasu w sposób, w którym partner je zrozumie.

Ryby i Wodnik: Zaufanie

Zaufanie jest najważniejszą kwestią dla tej pary i może przechodzić od jednego skrajnego stanu do drugiego. W zależności od stanu ich intymności, mogą być zalewani kłamstwami lub całkowicie wolni od nich. Charakter Wodnika czasami może być nieco agresywny, a ich osobiste potrzeby buntu w rzeczywistości nie pomagają Rybom czuć się wystarczająco bezpiecznymi, aby dzielić się intymnymi myślami. Potencjalna emocjonalna zależność Ryb może skłonić partnera Wodnika do stosowania doskonałych umiejętności kłamstwa, aby poczuć się wolniej.

Jedynym sposobem, aby zbudować bezwarunkowe zaufanie, jest wykorzystanie zdolności do odczuwania prawdziwej istoty drugiej osoby. Jeśli Ryby zrozumieją miękki bok Wodnika, ten, który leży daleko pod powierzchnią, nie będą uciekać od mówienia prawdy. Kiedy znajdą intymność, Wodnik w końcu będzie mógł przestać uciekać od zobowiązań, a problem z brakiem wolności zostanie automatycznie rozwiązany.

Ryby i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Mogą dobrze marzyć razem, ale niestety bardzo rzadko udaje im się spełnić jakiekolwiek marzenia. Brak rzeczywistości w ich związku może ich obu zranić, a oni nawet nie będą wiedzieć, gdzie tkwi problem, podczas gdy czują frustrację z powodu swojego związku. Znak Ryb powinien umieć uziemić pomysły partnera Wodnika, ponieważ ich element jest bliższy ziemi. Jednak często gubią się w drodze do zrobienia czegoś prawdziwego, zwłaszcza gdy nie czują, że jest to zgodne z ich własną misją.

Zrozumienie między nimi nie sięga zbyt głęboko i choć mogą się dobrze bawić razem, mają różne podejścia do tych samych rzeczy, które ich interesują. Na przykład, jeśli zaczną rozmawiać o religii, skończą w filozoficznej walce, która nie ma żadnej realnej wartości. Na koniec Ryby poczują się źle, ponieważ nawet próbowały racjonalizować swoją wiarę, a Wodnik będzie czuł, że rozmawiał z mglistym obrazem czegoś przypominającego opinię.

Ryby i Wodnik: Emocje

Wodnik jest zdystansowany i bezosobowy, podczas gdy Ryby nie mogą się doczekać, aby związać się z kimś ze swojej bajkowej miłości. Ich związek może być wyczerpujący dla partnera Ryb, jeśli zbyt bardzo będą się starać znaleźć odpowiedź na swoje uczucia. Odległość ich partnera na pewno ich pobudza i tworzy specjalną emocjonalną karuzelę dla Ryb, która może prowadzić prosto do rozczarowania.

Mogliby stworzyć dla siebie bezpieczne emocjonalne środowisko tylko wtedy, gdy inicjatywa będzie pochodzić wyłącznie od partnera Wodnika. Ryby musiałyby być całkowicie ciche, niezaangażowane, kobiece i reaktywne. Gdy tylko pojawi się idealizacja, delikatna równowaga zostanie zachwiana, a poczucie wolności dla Wodnika zostanie zaburzone.

Ryby i Wodnik: Wartości

Połączenie między tymi znakami po prostu nie pozwala im oddalić się od siebie zbytnio, a ich wartości będą głównie takie same, ale zupełnie różne w realizacji. Oboje będą cenić wolność w każdej postaci, miłość do ludzkości, ekscytację, zmiany, inspirację oraz swoje pomysły i marzenia. Dla Wodnika miłość do ludzkości oznaczałaby absolutną sprawiedliwość, równość i wolność słowa. Dla Ryb oznaczałoby to wieczne dźwięki oceanu jako błogosławieństwo przynoszące nam tu. Jeśli zastosujemy tę istotną różnicę charakteru do wszystkich innych rzeczy, które razem cenią, zobaczymy, że będą potrzebować głębokiego zrozumienia, aby zreperować swoje różnice.

Ryby i Wodnik: Wspólne działania

To dobre, że znak Ryb zawsze jest otwarty na zmiany, ponieważ Wodnik chętnie je dostarcza. Ich zainteresowania mogą być dość podobne i z pewnymi kompromisami mogą znaleźć wiele wspólnych zajęć. Ryby chętnie odwiedzą wystawę sztuki, ale dlaczego nie uczynić jej nowoczesną, aby Wodnik również był zainteresowany? Ich problem tkwi w postrzeganiu romantyzmu i różnicach co do rzeczy, które pary powinny robić razem. Partner Ryb będzie chciał niezwykłych, zaskakujących i ekscytujących rzeczy, ale z romantyzmem, fizyczną przyjemnością i głębokim emocjonalnym zrozumieniem. Natomiast partner Wodnika będzie chciał inspirujących rozmów, intelektualnej stymulacji i najlepiej jakichś ekstremalnych aktywności.


Ryby i Wodnik: Podsumowanie

Jak wszystkie sąsiednie znaki, Wodnik i Ryby niekoniecznie mają najlepsze zrozumienie osobowości drugiej osoby. Jednak znak Wodnika wywyższa Neptuna, władzę nad Rybami, co daje im silne więzi dzięki planetom magii. Nie jest łatwo stworzyć bajkową wersję tej relacji, ale gdy znajdą emocjonalną równowagę i jedną prawdziwą prawdę względem siebie, nie będą mieć problemu z utrzymaniem swojej bajki przy życiu dzień po dniu.


You cannot copy content of this page