Skorpion i Bliźnięta
Skorpion i Bliźnięta

Skorpion i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Skorpion i Bliźnięta: Intymny związek między Bliźniętami a Skorpionem przypomina połączenie najgłębszego i najwyższego punktu na Ziemi. Bliźnięta są tak odległe od emocjonalnego świata Skorpiona, że dobre życie seksualne między nimi wydaje się niemal niemożliwe. Ta para musi być wspierana przez inne pozycje w ich horoskopach natalnych, jeśli mają jakąkolwiek szansę na trwały związek oparty na miłości i seksie.

Bliźnięta mogą być powierzchowne, i nie ma znaku, który znałby to lepiej niż Skorpion. Ich powietrzny element, połączony z panowaniem Merkurego i brakiem emocji, jest zbliżony do najgorszego koszmaru Skorpiona. Skorpion to znak naszych najgłębszych emocji i jako taki jest związany z najbardziej intymnym aspektem seksualności. Kiedy rozpoczynają związek z Bliźniętami, prawdopodobnie nigdy nie przemknie im przez myśl, że taka osoba o takim aseksualnym podejściu może istnieć na świecie.

Jeśli zakochają się w sobie, mają tak wiele do nauczenia się od siebie nawzajem. Skorpion skupia się mocno na swoim życiu seksualnym i potrafi być bardzo kreatywny, gdy jest zrelaksowany. Jednak mają tendencję do tworzenia mrocznej, sadystycznej lub masochistycznej atmosfery, z której Bliźnięta mogą tylko się śmiać. Jeśli wzajemny szacunek między nimi jest bardzo wysoki, Bliźnięta mogą nauczyć Skorpiona, że nie wszystko musi być takie fatalistyczne w życiu seksualnym. W zamian Skorpion dostarczy swojemu partnerowi Bliźniętami głębię i emocjonalną atmosferę w seksie, z jaką nigdy wcześniej się nie spotkał.

Skorpion i Bliźnięta: Zaufanie

Skorpion ufa wszystkim, dopóki przestaje w nie wierzyć. Mają dziwną naturę posiadacza, która może dać pełne zaufanie partnerowi, dopóki nie powstanie pierwsza wątpliwość, zwykle spowodowana niepewnością i brakiem szacunku. Lubi mieć wszystko jasne i bez wątpliwości oraz jest gotów dawać bezwarunkową szczerość, oczekując tego samego w zamian.

W tym momencie pojawiają się Bliźnięta i zadają proste pytanie: jak mogę być szczery, skoro nie wiem, jaka jest moja prawda? To absurdalne oczekiwać takiej definitywnej szczerości od partnera Bliźniąt, którzy są skłonni do zmian i nie mają pojęcia, jak będą się czuli lub co będą robić jutro. Mimo to, mają talent do komunikacji, który może uratować sytuację, ale może być wykorzystywany tylko wtedy, gdy Skorpion nie czuje się zagrożony ze względu na swoje wcześniejsze nierozwiązane rozczarowania miłosne.

Skorpion i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Dobrą rzeczą jest to, że Bliźnięta potrafią porozumieć się z każdym. Zostaną zaintrygowane naturą Skorpiona i jak zawsze bardzo ciekawe. To zostanie wzmocnione przez głębię Skorpiona i interesujące tematy, aż do momentu, gdy stanie się zbyt mroczne i depresyjne. To jest coś, czym Bliźnięta nie chcą się zajmować, jeśli nie muszą. Niestety, Skorpion uważa, że nie ma wiele do nauczenia się od Bliźniąt. Choć może chcieć być bardziej powierzchowny, gdy mają kontakt z kimś o mniejszej głębi, ich ego wywołuje przewagę, bo są po prostu tacy, jacy są. Prawie nigdy nie będą mieć szacunku dla Bliźniąt z tego powodu i mogą próbować wykorzystać ich osobowość, aby podnieść jakość swojej własnej.

Jeśli mają wspólne zainteresowania oraz podobne kierunki zawodowe lub edukacyjne, mogą uzupełniać się nawzajem bardzo dobrze. Bliźnięta wniosą pomysły i odkryją nowe informacje, podczas gdy Skorpion zagłębi się i nada prawdziwe znaczenie wszystkiemu. Ich komunikacja może być inspirująca, jeśli wejdą w ten tryb i zaczną akceptować jakości drugiej osoby. Mają tak wiele do zaoferowania sobie nawzajem, i byłoby szkoda, gdyby utknęli w konflikcie ego zbyt długo.

Skorpion i Bliźnięta: Emocje

Brak zgodności emocjonalnej niszczy ich życie seksualne i sprawia, że oboje czują się zestresowani. Jeśli jeden z nich zakocha się w drugim, ciężko będzie im cieszyć się, jeśli uczucia nie będą odwzajemnione w takim samym stopniu. Możemy powiedzieć, że trudno im się zsynchronizować, ponieważ emocje, które Skorpion chciałby swobodnie wyrażać, są czymś, dla czego Bliźnięta musiałyby być oczarowane. Wydaje się, że nie mają tej samej skali emocjonalnej, co może pozostawić ich oboje niezadowolonymi lub pod presją do momentu, gdy pęknie coś na drodze. Najlepszą opcją dla ich wspólnego świata emocjonalnego byłoby, gdyby obie strony dawały to, na co są w stanie, i nie oczekiwały niczego w zamian.

Skorpion i Bliźnięta: Wartości

Dobrą rzeczą w ich związku jest to, że obaj cenią siłę myśli. Choć Skorpion ceni wiele innych cech w czyjejś osobowości, będą pod wrażeniem inteligencji i zaradności. Bliźnięta również skupią się na tym samym, ale mogą mieć nieco inną ocenę czyjejś inteligencji. Niemniej jednak mogą się zgodzić na wspólne wartości, choć inne cele, do których dążą, mogą znacznie się różnić.

Skorpion i Bliźnięta: Wspólne działania

Wspaniałą rzeczą w tej parze jest ich otwartość na zmiany. Bliźnięta będą chciały zmienić otoczenie, a Skorpion będzie chciał zmienić swoje życie, chętnie podążając za małymi krokami Bliźniąt w tym kierunku. Skorpion jest znakiem stałym, mającym na celu zmiany ogromnych proporcji, a zmienność Bliźniąt może ich w większości przypadków denerwować. Mimo to mogą się utożsamiać z potrzebą różnorodnych doświadczeń w życiu i podekscytowania, które zawsze poszukują. Chociaż być może nie będą podekscytowani tymi samymi rzeczami, wystarczająco dużo ekscytacji będzie dla obu partnerów, aby wybrać na swojej wspólnej drodze.


Skorpion i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta i Skorpion często będą się nawzajem denerwować. Żadne z nich nie będzie łatwo rozumieć osobowości drugiej osoby. Dla Bliźniąt ich partner wyda się zbyt przygnębiony i mroczny bez widocznego powodu, a dla Skorpiona może to być doświadczenie bezcelowe i pozbawione głębi. Jeśli jednak oszaleją na punkcie miłości, mogą połączyć się poprzez wzajemną miłość do zmiany i dostarczyć sobie dokładnie tego, czego im brakuje. Bliźnięta mogą doświadczyć prawdziwej emocjonalnej głębi, a Skorpion może nauczyć się, że nie wszystko musi być powierzchowne w życiu.

Należy jednak pamiętać, że to tylko ogólny opis i wpływ zodiakalnych znaków na relację między dwiema osobami. Nie gwarantuje to, że konkretne osoby oznaczone jako Skorpion i Bliźnięta będą miały identyczną dynamikę. Wpływają na to również inne czynniki, takie jak inne elementy horoskopu, osobowość i indywidualne doświadczenia życiowe.


You cannot copy content of this page