Skorpion i Lew
Skorpion i Lew

Skorpion i Lew: Namiętność i intymność

Skorpion i Lew: To skomplikowany związek pomiędzy dwoma silnymi osobowościami o niesamowitym popędzie seksualnym. Lew jest namiętnym kochankiem, ciepłym i zawsze w poszukiwaniu akcji, a w kwestii kontaktów seksualnych może być dość swobodny. Skorpion to sam seks, i głębia emocji, która z nim idzie, w swojej najczystszej postaci. Kiedy się spotkają, mogą mieć poważne problemy z odnalezieniem wspólnego gruntu między swoimi osobowościami.

Ci partnerzy mogą wydawać się jakby się nawzajem starli bez żadnego planu czy celu. Jeśli są do siebie przyciągający, może to doprowadzić ich do szaleństwa, ponieważ żaden z nich nie będzie w stanie zrealizować swoich pragnień w pożądany sposób. Jeśli nawiążą relacje seksualne, mogą pojawić się nieporozumienia na każdym kroku, od komunikacji werbalnej po fizyczne potrzeby. Po prostu nie działają w taki sam sposób, a podczas gdy Lew pragnie szacunku, Skorpion rozumie, że cały szacunek umiera w akcie seksu.

Bardzo trudno jest Lewowi i Skorpionowi osiągnąć intymność, ponieważ mają różne spojrzenie na emocje. To, co Lew uważa za miłość, Skorpion uważa za powierzchowne i irytujące, a to, co Skorpion uważa za miłość, Lew uważa za przygnębiające i irytujące. Oboje muszą całkowicie zrezygnować z kontroli, jeśli chcą osiągnąć satysfakcję seksualną ze sobą.

Skorpion i Lew: Zaufanie

Pozytywnym aspektem tego związku pod względem zaufania jest stała cecha obu znaków. Nie jest to tak dobre, jeśli chodzi o ich zdolność do adaptacji i elastyczności dla siebie nawzajem, ale jest to doskonała rzecz dla wzajemnego zaufania. Jeśli ustalą jasne podstawy na początku swojego związku, przy czym Lew jest przezroczysty, a Skorpion jest szczery i bezpośredni, mogą sobie ufać bez wyjątku przez bardzo długi czas. Oczywiście, pod warunkiem, że oboje chcą otwartości w tego rodzaju związku już na samym początku.

Skorpion i Lew: Komunikacja i inteligencja

Dobrze, że te dwa znaki potrafią być tak dobrze wychowane. Choć nie zawsze tak jest, Lew chce pokazać właściwy obraz światu, a Skorpion lepiej rozumie karmę niż wiele innych znaków. Dlatego prawdopodobnie będą mieli wystarczający szacunek dla siebie nawzajem, aby porozumiewać się w sposób cywilizowany. Oboje są obsesyjni. Lew nigdy nie rezygnuje z pogoni za swoją pasją, z wystarczającą energią, by rozpalić wokół wszystkich, a Skorpion trzyma się tego, na czym mu zależy, i obsesyjnie walczy o swoje cele. Jeśli mają tę samą pasję lub zainteresowania, będą mieli o czym rozmawiać, obsesyjnie.

Głębia, która jest typowa dla Skorpiona, jest czymś, do czego Lew bardzo dąży w swoim poszukiwaniu Jedności. Ich rozmowy mogą być bardzo napięte i irytujące dla obojga, ale po drodze mogą zdać sobie sprawę, że dają sobie dokładnie to, czego oboje potrzebują.

Skorpion i Lew: Emocje

To prawdopodobnie najtrudniejszy związek we całym zodiaku, jeśli chodzi o emocje, jakie te partnerzy mają dla siebie nawzajem. W niektórych przypadkach mogą być to emocje utożsamiane z nienawiścią, ale ważne jest, aby pamiętać, że nienawiść jest również miłością, w jej “negatywnej” formie, i obaj partnerzy uważają, że jakakolwiek emocja jest lepsza niż brak emocji. Ich nieco męczący związek może ich trzymać razem przez długi czas, nawet jeśli są nieszczęśliwi i zdają sobie sprawę, że mogliby być szczęśliwsi z kimś innym. W pewnym sensie Skorpion lubi być związany negatywnymi emocjami, ponieważ czasami miłość musi sprawiać ból, a Lew trzyma się swoich decyzji, ponieważ rzadko przyjmuje, że może się mylić.

Ten związek może stać się bardzo trudnym kręgiem cierpienia dla obu partnerów, zwłaszcza jeśli którykolwiek z nich nie ma własnego życia, przyjaciół i środków finansowych. Jeśli je mają, mogą znaleźć równowagę, pod warunkiem, że oboje mają wolność myślenia, że może istnieć lepsze opcje dla nich z innymi ludźmi. Jeśli nie znajdą takich opcji, mogą zdawać sobie sprawę, że są idealni dla siebie jako samowystarczalne jednostki, przez zdrowe podejście.

Skorpion i Lew: Wartości

Obaj partnerzy cenią uczciwość i klarowność. Chociaż rozumieją klarowność w różnych kierunkach i głębi, główne cechy, które szukają u ludzi, z którymi chcą się spotykać, są bardzo podobne. Często nawet nie rozpoznają swojej podobieństwa z powodu emocjonalnie niestabilnej lub obsesyjnie stabilnej pozycji, zupełnie różnej od pasjonującej, kreatywnej. Muszą zmierzyć się z wartością tworzenia wobec wartości niszczenia, co nie jest łatwe do pogodzenia. Most między nimi znajduje się w bezwarunkowej uczciwości.

Skorpion i Lew: Wspólne działania

Bardzo interesujące jest to, jak Lew i Skorpion mogą organizować wspólnie swój czas. Chociaż zazwyczaj interesują się różnymi rzeczami, Skorpion jest rządzony przez Marsa, planetę, którą Lew dobrze rozumie i dobrze się z nią współpracuje. Obydwaj będą mieli energię, aby podążać za pragnieniami drugiej osoby i mogą się świetnie bawić. Jednak zazwyczaj napotykają problem, gdy chodzi o zrozumienie pewnych okoliczności i ludzi wokół nich. Rzadko dochodzi do kompromisu między pozytywnym, konstruktywnym podejściem Lwa a często negatywnym, wrażliwym podejściem Skorpiona, zwłaszcza gdy żadne z tych podejść nie jest idealnie trafne. Najlepiej, jeśli pozostaną wierni sobie i zrozumieją, że istnieje punkt pośredni między ich opiniami i uczuciami, choć może się to wydawać dziwne.


Skorpion i Lew: Podsumowanie

Kiedy Lew i Skorpion zaczynają się spotykać, mogą nie wiedzieć dokładnie, czego się spodziewać. To zdecydowanie nie jest łatwy związek, a obaj partnerzy mogą być uparci i sztywni w swoich opiniach, wyborach życiowych i sposobach radzenia sobie z rzeczywistością. Jeśli chcą pozostać w miłosnym związku, muszą zrozumieć sposób wyrażania emocji przez drugą osobę i szanować jej potrzeby, choć mogą się różnić od tych, do których są przyzwyczajeni. Gdy odnajdą sposób, aby kochać się nawzajem bez warunków, mogą zdać sobie sprawę, że szukają tego samego – Jedności.


You cannot copy content of this page