Skorpion i Panna
Skorpion i Panna

Skorpion i Panna: Namiętność i intymność

Skorpion i Panna: Jeśli istnieje coś, o co Skorpion chciałby walczyć, to czystość Panny. To bardzo interesująca para w dziedzinie aktywności seksualnej – jeden z nich ukrywa swoją seksualność, a drugi działa jak sama seksualność. Nawet jeśli Skorpion może być zbyt gwałtowny dla Panny, sprawiając, że czuje się niewygodnie i nawet naruszony w pewnym sensie, w większości związków między przedstawicielami tych dwóch znaków istnieje wystarczająca racjonalność podejścia Panny, aby to spotkanie było możliwe.

Nierzadko nie rozumiemy faktu, że Skorpion to znak wodny i jako taki – głęboko emocjonalny. Panna szuka emocjonalnego partnera do wspólnego życia, i jeśli podzielą tę emocję Skorpiona poprzez swoje stosunki seksualne, oboje odkryją, że seks między nimi jest niezwykle satysfakcjonujący. Najlepszym momentem dla Panny i Skorpiona, aby stworzyć wystarczającą bezpieczeństwo i emocje w ich spotkaniach seksualnych, jest sytuacja, w której są pierwszym prawdziwie emocjonalnym doświadczeniem dla siebie nawzajem. Jeśli zaskoczą się nawzajem siłą emocji ukrytych pod powierzchnią, które oboje zdają się nosić ze sobą, będą mieli trudności z oddzieleniem się od siebie.

Największym problemem tych partnerów jest ich relacja z Wenus, co może prowadzić do bez miłościwych aktów seksu, z którymi obaj partnerzy nie są naprawdę zadowoleni. Muszą okazywać miłość i być wystarczająco delikatni, wystarczająco się cieszyć, lub mogą zdecydować się na kogoś, kogo bardziej kochają.

Skorpion i Panna: Zaufanie

Zaufanie jest bardzo trudnym problemem dla obu tych znaków, i jest to coś, o czym wreszcie mogą rozmawiać między sobą. Istnieje tu silne zrozumienie, ponieważ jeden z nich obawia się zdrady bardziej niż czegokolwiek innego, podczas gdy drugi nienawidzi zdrady i staje się mściwy, jak tylko pojawi się jakikolwiek znak nieuczciwości. Najlepszą rzeczą w ich połączeniu jest zdolność do zrozumienia siebie nawzajem w milczeniu, nigdy nie chcąc zawieść drugiej osoby.

Skorpion i Panna: Komunikacja i inteligencja

Panna to rozmowny znak, rządzony przez Merkurego, planety komunikacji, ale trzymają się znacznie bardziej cichej i intelektualnej strony Merkurego, niż można by się spodziewać. Skorpion reprezentuje głęboką ciszę przepływu rzeki i oboje będą mocno pragnęli zanurzyć się razem w głębinach ciszy. Ich kontakt intelektualny jest stymulujący, często silnie wpływając na ich życie seksualne i prawdziwie głębokie emocje. To prawie tak, jakby nie byli w stanie nawiązać związku bez tej zdolności do niwerybalnej komunikacji, która sprawia, że są idealni dla siebie nawzajem.

Oba te znaki są gotowe iść na całość – Panna w swojej intelektualnej głębi, a Skorpion we wszystkim w życiu. To będzie inspirować ich oboje do poszukiwania różnych odpowiedzi razem, analizowania psychiki drugiej osoby i ustalania źródła ich problemów z światem lub ze sobą nawzajem. Przez starannie wybrane słowa mogą pomagać sobie nawzajem w leczeniu lub regeneracji po trudnych lub nawet niszczycielskich doświadczeniach. To dobra rzecz dla obu tych znaków, że mają siebie nawzajem w czasie potrzeby.

Skorpion i Panna: Emocje

Jeśli ktoś może sięgnąć do emocji ukrytych za skrajnie racjonalnym podejściem Panny, to jest to Skorpion. Możemy powiedzieć, że ta zdolność ukryta jest w obu z nich i odkopanie ich idzie w obie strony. Problem tkwi w tym, że przypominają sobie nawzajem o swoich niedoskonałościach. Skorpion to znak, w którym Księżyc pada, a jednocześnie znak niewłaściwości Wenus. Wszystkie emocje giną tutaj, jakby Skorpion był czarną dziurą, która nigdy się nie zaspokaja. Partner Panny jest już wrażliwy i będąc zakochanym, robi wszystko, co w jego mocy, aby zadowolić swojego partnera Skorpiona. Może to sprawiać wrażenie inwestowania w czarną dziurę bez jakiejkolwiek wdzięczności.

Mimo to nie ma innego znaku, który lepiej wyczuje potrzeby Skorpiona niż Panna, i nie ma innego znaku, który lepiej odkopie emocje w Pannie niż Skorpion. Emocjonalny związek między nimi może okazać się naprawdę mroczny i trudny, ale także niesamowicie silny i intymny. Jedyną rzeczą, która może znudzić ich emocje na śmierć, jest krytyka, której oboje są podatni.

Skorpion i Panna: Wartości

Obydwaj partnerzy będą cenić głębię, przede wszystkim intelektualną. Nie ma nic na świecie tak ekscytującego jak rozmowy, które są tak intensywne i tak wymagające dla ich umysłów. Przez większość czasu będą się zgadzać co do tego, na czym najbardziej im zależy, chociaż mogą napotkać ogromny problem, gdy dojdą do momentu pozbycia się śmieci. Nawet jeśli Skorpion zwykle nie gromadzi rzeczy i uwielbia się ich pozbywać, to te, które zatrzymuje, mogą być dość odrażające dla Panny. Wyobraź sobie, że ich pierwsze dziecko się urodzi, a Skorpion chce oprawić wyschniętą resztkę pępowiny. Czy myślisz, że Panna chciałaby się obudzić z tym codziennie w swoim mieszkaniu?

Skorpion i Panna: Wspólne działania

Z tego samego powodu, dla którego ich wartości mogą się różnić, ich codzienne rutyny mogą się także różnić. Panna będzie sprzątać, to fakt, po prostu dlatego, że czysty dom tworzy jasny umysł, i Skorpion nie będzie miał z tym większych problemów, chyba że kwestionowane będą jego osobiste przedmioty. Jednak gdy wybierają miejsca, które chcą odwiedzić lub kluby, do których chcą iść, ich wybory będą się znacznie różnić. Nie jest trudno dla nich znaleźć kompromisu, aby utrzymać związek, ale może to być dość mroczne i wymagające dla obojga partnerów. Jeśli nie zaczną chętnie spotykać się na uporządkowanych cmentarzyskach, mogą skończyć się opcje, które naprawdę utrzymają ich oboje zainteresowanych i szczęśliwych.


Skorpion i Panna: Podsumowanie

Ta zmienna natura Panny zostanie uspokojona przez stałą jakość partnera Skorpiona, który będzie utrzymywał ich związek ekscytujący przez bardzo długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje problem, który te partnerzy mają wspólny, jeśli chodzi o Wenus, i ich związek często jest odzwierciedleniem tych trudności. Może to prowadzić do różnego rodzaju emocjonalnego szantażu, skłonności do kontrolowania życia drugiej osoby, a jeśli nie to, to ciągłej krytyki, która sprawia, że oboje czują się winni lub po prostu smutni. Najlepszą rzeczą, jaką mogą zrobić, to zadecydować, że będą sobie nawzajem cenić i być wdzięczni za siebie nawzajem w tej relacji. Jeśli rozwiną silne poczucie wdzięczności, ich związek może być niezwykle głęboki, ekscytujący i prawdziwie doceniany przez obu partnerów.


You cannot copy content of this page