Skorpion i Rak

Skorpion i Rak: Namiętność i intymność

Skorpion i Rak: Znak Skorpiona jest kojarzony z śmiercią i różnymi złymi rzeczami, ale cała ich złośliwość wynika z tłumienia emocji i seksualności. Rak zazwyczaj rozumie potrzebę Skorpiona, aby wyrazić swoje najgłębsze i najciemniejsze emocje w życiu seksualnym. Jeśli partner Raka nie przestraszy się lub nie zostanie zbyt bardzo zmuszony do czegoś, na czym nie jest gotowy, związek seksualny między Rakiem a Skorpionem może być głęboko satysfakcjonujący dla obu partnerów.

Jest to związek dwóch znaków Wody, dlatego życie seksualne powinno odzwierciedlać ich emocjonalne połączenie lub brak takiego, jeśli taki istnieje. Gdy się zakochają, oboje będą musieli wyrazić swoje uczucia, a intymność, którą mogą dzielić, jest niesamowita.

Jednak Skorpion to znak, w którym Księżyc spada, a to panuje nad znakiem Raka. Jeśli potrzeba Skorpiona, aby pogrzebać swoje emocje, jest zbyt intensywna, istnieje duża szansa, że będą zbyt brutalni lub niewrażliwi wobec swojego partnera. To coś, z czym Rak będzie miał trudności i może doprowadzić do potrzeby oddzielenia się, ponieważ po prostu mogą się zmęczyć specjalnymi lub agresywnymi wymaganiami seksualnymi, jakie ma ich partner Skorpion.

Skorpion i Rak: Zaufanie

Zaufanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, których Skorpion szuka, gdy się zakochuje. Jeśli poczują się zdradzeni w jakikolwiek sposób, mogą zacząć pokazywać wszystkie te złowrogie strony swojej natury i stać się naprawdę zaborczy i zazdrosny. Partner Raka zazwyczaj pragnie mieć kogoś, z kim można dzielić życie, i nie będą mieli powodu do zdrady ani kłamstwa wobec swojego partnera.

Jako znaki wodne, oboje mogą bać się mówienia prawdy do pewnego stopnia, ale niekoniecznie oznacza to ich niewierność ani początek końca ich związku. Zazwyczaj oboje będą w stanie zapewnić sobie wystarczającą ilość bezpieczeństwa, aby czuli się bezpieczni i zbudowali zaufanie, którego oboje potrzebują, aby nie czuć się zranieni ani zdradzeni.

Skorpion i Rak: Komunikacja i inteligencja

Rak i Skorpion zazwyczaj rozumieją się nawzajem bez słów. Może to wpływać na ich życie seksualne, sprawiając, że staje się o wiele lepsze lub o wiele gorsze, w zależności od tego, w jaki sposób wyrażana jest ich potrzeba tajemnicy. Ich komunikacja jest bardzo dobra, o ile emocje nie są głównym tematem rozmowy. Mogą uzupełniać zdania drugiej osoby, jeśli mają jakąkolwiek potrzebę rozmowy. Ich głębokość, chociaż na początku może nie być widoczna u partnera Raka, sprawia, że są w stanie rozmawiać o wszystkim.

W przypadku, gdy Rak chce uciekać od negatywnych doświadczeń, a Skorpion od swoich emocji, mogą mieć trudności z nawiązaniem związku. Jednak jest to bardzo rzadki scenariusz, a nawet jeśli mają takie tendencje, prawdopodobnie będą sobie nawzajem pomagać w radzeniu sobie z nimi i zapewniać sobie dokładne pobudzenie umysłowe, którego oboje potrzebują.

Skorpion i Rak: Emocje

To jest trudne terytorium dla takiego związku. Rak żyje zanurzony w swoich emocjach, pozytywnych lub negatywnych, potrafi je wykorzystać w swojej codziennej rutynie jako wpływający na niego element życia. Skorpion może mieć trudności zrozumieniem, jak to dokładnie działa, ponieważ ma tendencję do ignorowania emocji, uważając, że jest to jedyny sposób osiągnięcia określonego celu.

Miejsce, które muszą znaleźć, to takie, gdzie obaj są swobodni w spełnianiu tych potrzeb. Emocje muszą być sposobem życia, tak jak mogą wpływać na nasze cele. Obydwaj partnerzy muszą nauczyć się tracić kontrolę, jak i odzyskiwać ją, aby móc pozwolić rzeczom płynąć i zmieniać się w sposób, w jaki mają to zrobić.

Skorpion i Rak: Wartości

Rak ceni swoje wewnętrzne spokój i pragnie stabilnego życia z rodziną, na której może polegać. Skorpion symbolizuje zmianę i najbardziej ją ceni, nawet jeśli nie jest tego w pełni świadomy. Może być trudno tym partnerom dostosować swoje osobowości, jeśli oboje nie są wystarczająco elastyczni, aby zrozumieć swoje różnice i głębię, jaką każde z nich ma za sobą, za tymi powierzchownymi potrzebami. Skorpion może obawiać się emocji do punktu agonii, a jeśli Rak to rozpozna, będą w stanie podejść do niego w najlepszy możliwy sposób i odkryć jego prawdziwą potrzebę bezpieczeństwa i równowagi emocjonalnej.

Skorpion i Rak: Wspólne działania

Naprawdę nie ma znaczenia, co Rak i Skorpion będą robić, jeśli oboje czują się dobrze razem. Muszą dzielić emocje i chronić swoich bliskich – Rak ze względu na swoją matczyną potrzebę ochrony osób, których kocha, a Skorpion, aby ustalić dobre granice tego, co uważa za właściwe. Jeśli stworzą swoją własną małą świat, można ich znaleźć w każdej sytuacji, radzących sobie z rzeczami jako jedno istnienie. Skorpion zazwyczaj lubi niebezpieczne aktywności, a Rak będzie miał trudności z dostosowaniem się do nich, ale jeśli ich emocjonalne podstawy są dobre, będą mieli cichą wzajemną zrozumiałość względem potrzeb drugiej osoby, bez względu na to, jak destrukcyjne mogą być.


Skorpion i Rak: Podsumowanie

Związek między Rakiem a Skorpionem może oscylować między dwoma skrajnościami, i chociaż partner Rak będzie się starał go ustabilizować, może być to zbyt trudne, jeśli Skorpion nie ma wystarczającego szacunku dla swoich własnych emocji. Gdy odnajdą emocjonalne połączenie, mogą sięgnąć bardzo głęboko w poszukiwaniu prawdziwej miłości i połączyć się na poziomie, który jest nieosiągalny dla innych znaków zodiaku. Mogą rozmawiać bez słów, rozumieć myśli drugiej osoby jednym spojrzeniem i być zsynchronizowani w podejściu do przyszłości razem.

Jeśli ich emocje nie są dzielone na najgłębszym możliwym poziomie, lub partner Skorpiona odmawia się z nimi zmierzyć, może być zbyt trudno dla Raka poradzić sobie z autodestrukcyjną naturą swojego partnera. Ich połączenie musi być szczere i czyste, aby oboje byli gotowi oddać się temu intensywnemu emocjonalnemu kontaktowi.


You cannot copy content of this page