Skorpion i Ryby
Skorpion i Ryby

Skorpion i Ryby: Namiętność i intymność

Skorpion i Ryby: Jako dwa znaki wodne, zarówno Skorpion, jak i Ryby uważają, że emocje są najważniejszym elementem ich doświadczeń seksualnych. Skorpion symbolizuje seksualność oraz seksualne tłumienie, i w zależności od wychowania i wcześniejszych doświadczeń seksualnych, może być nieco surowy wobec wrażliwego partnera Ryb. Z drugiej strony Ryby to znak orgazmów, dziwnych doświadczeń seksualnych i wszystkiego, co związane z seksualną ekscentrycznością. Jeśli zrozumieją emocjonalną głębię Skorpiona, mogą być dużo bardziej elastyczne, niż byśmy przypuszczali.

Największym wyzwaniem dla tych partnerów jest ich relacja z Wenus, planetą zmysłowej satysfakcji fizycznej. Skorpion nie przejmuje się zbytnio Wenus, co prowadzi do jego szkody, podczas gdy Ryby uwielbiają ją z powodu jej wywyższenia. To może być bardzo niefortunne, jeśli Skorpion lekceważy emocjonalną potrzebę zaspokojenia i miłości u Ryb. Jeśli partner Skorpiona jest świadomy swojej zwierzęcej natury i instynktownych pragnień seksualnych, oraz jest gotowy do pokazania swej kobiecej strony, Ryby łatwo odnajdą się w ich świecie seksualnym.

Skorpion i Ryby: Zaufanie

Podejrzliwy Skorpion może łatwo stać się zaborczy i kontrolujący w związku z Rybami. Jednak oboje będą szukali jednej, doskonałej miłości, co powinno ich wiązać pewną uczciwością. Jak tylko jeden z nich zostanie zdradzony lub rozczarowany, ich związek powinien się zakończyć, ponieważ żadne z tych partnerów nie potrafi poradzić sobie z zatartym obrazem miłości. Zaufanie między nimi zostanie utrzymane, dopóki Ryby będą miały idealistyczne podejście, podejmując wszelkie kroki dla swojej jedynej prawdziwej miłości. Gdy ich obraz się wyklaruje i zrozumieją, z kim są i jak wygląda ich związek, może stać się dla nich bardzo trudne utrzymanie zgodności z oczekiwaniami Skorpiona co do uczciwości.

Skorpion i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Możliwe problemy w komunikacji między Skorpionem a Rybami wynikają z albo surowości Skorpiona, albo nadmierną wrażliwością Ryb. Połączenie tych dwóch aspektów sprawia, że niemal niemożliwe jest prowadzenie zdrowej rozmowy, w której nie będzie obrażenia, dystansu czy gniewu. Rzadko będą się kłócić, ponieważ partner Ryb zwykle nie ma powodu, by kłócić się z kimkolwiek, ale mogą mieć wiele nieporozumień, które szybko prowadzą do ich rozstania.

Jeśli partner Skorpiona będzie wystarczająco delikatny, a partner Ryb będzie posiadał niezbędne granice, ich komunikacja może być fascynująca i magiczna. Obie te znaki są związane z różnymi rodzajami magii i obydwoje będą zainteresowani “kulisy” wszystkiego, co ich otacza. Gdy zaczną rozmawiać i wyjść ze swoich milczących stref, łatwo mogą się ponieść tematami, których większość znaków by nie zrozumiała.

Emocjonalne podejście do wszystkiego w ich życiu pomoże im zrozumieć siebie nawzajem, jeśli chodzi o racjonalne wybory. Najbardziej powierzchowne doświadczenia staną się czymś niesamowitym do omówienia, a prawda tkwiąca za wszystkim, co się dzieje w życiu, będzie fascynująca. Powinni trzymać się fascynacji sobą nawzajem, zamiast ulegać swoim słabościom.

Skorpion i Ryby: Emocje

Jeśli jakiś znak, poza Skorpionem, jest zdolny zrozumieć Skorpiona, to są to Ryby. Istnieje emocjonalna głębia w Skorpionie, z którą nie każdy jest gotów się zmierzyć, a Ryby są gotowe zmierzyć się z czymkolwiek w dziedzinie emocji. Znak Ryb symbolizuje nasze oceany i morza, podczas gdy Skorpion reprezentuje rzeki. Każda rzeka płynie do oceanu lub morza, co doskonale odzwierciedla emocjonalne połączenie między tymi znakami.

Partner Ryb będzie miał zdolność do rozproszenia intensywności emocji swojego partnera Skorpiona. To pozwoli im obojgu oddychać swobodniej, o ile nie przekroczą granicy i nie naruszą części tej głębi, którą Skorpion kocha. To specjalne połączenie, w którym partner Skorpiona musi skupić swoje emocje, a partner Ryb musi nadać im cel. Bez względu na trudności i mroki, jakie ich obydwoje mogą przejść, podzielą głębokie emocjonalne zrozumienie, które należy podążać, aby zobaczyć, dokąd prowadzi ich związek.

Skorpion i Ryby: Wartości

Tak jak Skorpion ceni siłę charakteru i głębię, tak Ryby cenią wrażliwość i szerokość. Jednak ich wzajemna miłość do połączenia z emocjami i głębokość ich emocjonalnego związku da im wystarczająco dużo wspólnych wartości, by się trzymać. Skorpion to znak rządzony przez Marsa, zawsze występuje pewne podziwianie dla rycerskości. Ryby reprezentują wszystkie baśnie, w których książę stał się bohaterem i poślubił piękną dziewczynę. Partner Ryb ma misję nauczenia Skorpiona, jak osiągnąć swoją bajkę dzięki rycerskości, i oboje powinni skupić się na tworzeniu swojej wspólnej krainy marzeń, bez względu na to, czy jest to królestwo, czy nie.

Skorpion i Ryby: Wspólne działania

Jeśli chodzi o aktywności, które mogą ze sobą dzielić, prawdopodobnie będą nierozłączni, niezależnie od tego, co robią. Jeśli Skorpion przywiąże się do swojego partnera Ryb, może to stać się męczące dla obu stron, ponieważ zbyt wiele rozproszonych działań Ryb może irytować skoncentrowanego Skorpiona, a obsesyjna natura Skorpiona może przytłaczać Ryby. Mimo to, będą mieli wystarczającą ilość energii, aby podążać za sobą nawzajem, i łatwo będzie im znaleźć wspólne zainteresowania. Główny problem z czasem, który spędzają razem, może wynikać z nieświadomej negatywności ze strony partnera Skorpiona. To może zagrozić pozytywnemu, szczęśliwemu obrazowi świata, który Ryby chcą nosić na co dzień, i może to odepchnąć partnera Ryb, jeśli ich emocjonalne połączenie nie jest wystarczająco silne, aby ich trzymać razem.


Skorpion i Ryby: Podsumowanie

Kiedy Skorpion i Ryby się spotkają, ta relacja prawdopodobnie dostarczy im nowych spostrzeżeń na temat emocjonalnych możliwości. Oboje łatwo oddadzą się wizji bajkowej miłości, a ta wizja może ich trzymać razem przez bardzo długi czas, nawet jeśli oboje nie są zbyt szczęśliwi. Jako dwa znaki Wody, będą polegać na swoich emocjonalnych osądach i będą to rozumieć o sobie nawzajem, tworząc prawdziwą intymność. Wyzwaniem tutaj jest dla Skorpiona, aby nie stał się obsesyjny i nie dusił swojego zmiennego partnera, a dla Ryb, aby przestały uciekać przed negatywnymi emocjami.


You cannot copy content of this page