Skorpion i Strzelec
Skorpion i Strzelec

Skorpion i Strzelec: Namiętność i intymność

Skorpion i Strzelec: Pomiędzy tymi dwoma znakami istnieje dziwne porozumienie, jakby były jednym i tym samym, przynajmniej na pewien czas. Siła charakteru, którą dzielą, daje im odpowiednią pewność siebie w kwestii seksu, a kreatywność i otwartość Strzelca będzie orzeźwiająca dla zasztywniałej natury Skorpiona. Jednak często to nie trwa zbyt długo i z czasem, w większości przypadków, Skorpion zaczyna uważać swojego partnera Strzelca za niewiarygodnego i niegodnego zaufania, podczas gdy Strzelec widzi Skorpiona jako ciemnego, natarczywego i zbyt kontrolującego.

Aby utrzymać zdrowy związek seksualny, obydwoje partnerzy muszą iść na kompromis – Skorpion musi znaleźć sposób, aby dać partnerowi wolność, podczas gdy Strzelec musi znaleźć sposób, aby nie uciekać przed powagą swojego partnera. W najlepszym przypadku Skorpion dostarczy emocji i prawdziwej bliskości fizycznej w ich życiu seksualnym, podczas gdy Strzelec będzie tam, aby nadać temu znaczenie i odmienić rzeczy, reprezentując światło na końcu tunelu. Razem mogą zbudować niesamowity związek seksualny, ponieważ obaj mają skłonność do bycia niezahamowanymi jeśli chodzi o miejsca, pozycje i sytuacje, w których pragną kochać się.

Skorpion i Strzelec: Zaufanie

Największym problemem dla Skorpiona i Strzelca w związku jest zaufanie. Skorpion ma potrzebę związania swojego partnera, nawet jeśli wydaje się, że ma wyzwolone podejście do miłości. Nie ma dla Strzelca nic gorszego niż ktoś próbujący kontrolować jego życie. Jeśli ktoś może wzbudzić w Strzelcu potrzebę niewierności, to z pewnością jest to Skorpion, który swoim nadmiernym przywiązaniem odsuwa go coraz dalej.

Dodatkowym problemem tego związku jest różnica w jakości ich znaków, Skorpion będący znakiem stałym, a Strzelec zmiennym. Prawie niemożliwe jest, aby znaleźli wspólny rytm i aby się nawzajem nie rozczarować, mogą obydwoje wybrać kłamstwo. Najdziwniejszą rzeczą w tym związku jest fakt, że oba te znaki są bez wątpienia najbardziej uczciwymi znakami zodiaku. Mimo to, ich związek wydaje się konfrontować ich z inną stroną ich osobowości, której żaden z nich nie chce zobaczyć.

Skorpion i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Dwoje tak silnych jednostek daje sobie dokładnie to, czego każdemu z nich potrzeba, jeśli chodzi o ich kompatybilność intelektualną. Skorpion nie tylko czuje się lżejszy i bardziej optymistyczny wobec życia i wszystkiego, co się w nim znajduje, kiedy rozmawia z Strzelcem, ale także głębia, którą Skorpion wnosi do umysłu Strzelca i sposoby na dochodzenie do wniosków, są niemożliwe do osiągnięcia dla jakiegokolwiek innego znaku. Skorpion stawi czoła Strzelcowi z wszelkimi powierzchownymi lub przestarzałymi poglądami, jednocześnie będąc wystarczająco współczującym, by wiedzieć, jak to zrobić, nie raniąc go, i na tyle zdecydowanym, aby nie zmienić swojego zamiaru w trakcie, gdy Strzelec myśli o ucieczce.

Będą cieszyć się sobą nawzajem tak długo, jak długo oczekiwania i emocjonalne niezgody nie staną się ich głównym problemem, ponieważ mają niesamowitą rzecz do podzielenia się – poszukiwanie prawdy. Pragnienie znalezienia sensu we wszystkim, czym jest życie, wnikliwość Skorpiona i szerokie podróże Strzelca, połączą ich poprzez silną więź, którą żadne inne kombinacje znaków nie mogą stworzyć. Jeśli mają wspólny cel, mogą osiągnąć niesamowite rzeczy i przeżyć prawdziwe odkrycia razem.

Skorpion i Strzelec: Emocje

Będą cieszyć się sobą nawzajem tak długo, jak długo oczekiwania i emocjonalne niezgody nie staną się ich głównym problemem, ponieważ mają niesamowitą rzecz do podzielenia się – poszukiwanie prawdy. Pragnienie znalezienia sensu we wszystkim, czym jest życie, wnikliwość Skorpiona i szerokie podróże Strzelca, połączą ich poprzez silną więź, którą żadne inne kombinacje znaków nie mogą stworzyć. Jeśli mają wspólny cel, mogą osiągnąć niesamowite rzeczy i przeżyć prawdziwe odkrycia razem.

Skorpion i Strzelec: Wartości

Ponieważ Skorpion jest znakiem wywyższenia Urana, a Strzelec rozumie to poprzez swoją trzecią domenę, obydwoje cenią wolność i zdolność do walki o swoje przekonania. Obydwoje mogą czuć się jak wyobcowani i cenić decyzje każdego z nich o różnieniu się od innych z szacunku dla samego siebie. Jednak w większości przypadków łatwo będą wzajemnie siebie negować, ponieważ nie spełnią oczekiwań, jakie mają dla osobowości swojego partnera. Jedynym sposobem, aby sobie wzajemnie przypisywać wartość, jest skupienie się na pozytywnych cechach i stronach drugiej osoby oraz całego ich kontaktu.

Skorpion i Strzelec: Wspólne działania

O ile komunikacja jest inspirująca dla obu partnerów, nie będą potrzebować wiele, aby być zadowoleni z ich wspólnych aktywności. Strzelec będzie chciał spróbować czegoś nowego, a podejście Skorpiona do życia zawsze jest nowe z jego perspektywy, podczas gdy Skorpion będzie cieszyć się pierwszym impulsem optymizmu i zabawy. Dobrze, że Skorpion wywyższa Uran, co daje im wystarczającą miłość do zmian i ekscytujących, nowych rzeczy, które Strzelec może wprowadzić do ich życia. Jednak stała natura Skorpiona sprawi, że to ekscytujące uczucie z czasem zblednie, gdy ich związek stanie się rutyną w jakikolwiek sposób. Z upływem czasu istnieje duże ryzyko, że Strzelec zacznie odczuwać presję lub zwyczajnie się znudzi, a to nie zapowiada dobrze na przyszłość.


Skorpion i Strzelec: Podsumowanie

Skorpion i Strzelec tworzą całkiem dobrą parę, o ile czują pierwsze emocje na początku swojego związku. Dopóki nie znają się dobrze i wszystko wydaje się nowe i niesamowite, Skorpion będzie widział swojego partnera Strzelca jak promień światła, który nagle czyni ich życie jaśniejszym i lepszym, podczas gdy Strzelec zobaczy, że jest tak wiele do nauczenia i cieszyć się głębią swojego partnera Skorpiona, a także emocjonalnym przywiązaniem. Z czasem istnieje duże ryzyko, że stracą zainteresowanie sobą nawzajem, zwłaszcza zmienny znak Strzelca dla swojego stałego partnera Skorpiona. Nawet jeśli ich związek może zakończyć się na złych warunkach, szkoda byłoby nie poddać się mu i nie fascynować się nim oraz nie wydobyć z niego najlepszego, ilekroć to możliwe.


You cannot copy content of this page