Skorpion i Waga
Skorpion i Waga

Skorpion i Waga: Namiętność i intymność

Skorpion i Waga: Intymność pomiędzy Skorpionem a Wagą jest niesamowicie intensywna i stanowi wyzwanie jednocześnie. Są związani poprzez swoją zwierzęcą naturę, uzupełniają się nawzajem, będąc pod wpływem planet, które rządzą ich przeciwnymi znakami. To jest skomplikowany kontakt seksualny, ponieważ obaj są rządzeni przez Wenus i Marsa, jakby stworzeni dla siebie nawzajem. Jednak wydaje się, że brakuje im dotyku elementu, którego oboje potrzebują – oddzieleni przez szybki, powierzchowny element powietrza w Wadze i emocjonalny, wolny element wody w Skorpionie.

Nawet jeśli nie sprawiają sobie wzajemnie szczęścia w innych obszarach swojego związku, gdy partner Wagi ulega swojej instynktownej, zwierzęcej stronie, łatwo staje się jednością ze swoim partnerem Skorpionem. Ich życie seksualne może być niesamowicie emocjonalne i wymagające, ponieważ przyciąganie ich energii jest niezwykle silne i sprawia, że oboje stają się obsesyjnie zaborczy wobec siebie. Często stają się tak związani, że ich związek wydaje się niemożliwy do przerwania. Te więzy są tworzone poprzez ich fizyczny kontakt, nawet jeśli wszystko inne w ich związku sprawia, że są głęboko niezadowoleni.

Skorpion i Waga: Zaufanie

Jeśli Skorpion nie może komuś zaufać, to jest to Waga. Jak mogliby, skoro wydaje się, że ich partner Wagi ma oczywistą potrzebę pokazania, jak atrakcyjny i zmysłowy jest wobec reszty świata. Jeśli to nie wystarczy, to zaborczość Skorpiona jest łatwo przyswajana przez Wagę i zaczną zachowywać się w podobny sposób, będąc zaborczymi, gdy ich partner chce coś zrobić samodzielnie. Chociaż to jest najgorszy scenariusz, ta atmosfera prawdopodobnie będzie obecna w każdej parze Skorpion-Waga na mniejszą skalę. Pytanie brzmi: czy są gotowi żyć tak każdego dnia? Jeśli zaakceptują to jako sposób dzielenia się prawdziwą, głęboką miłością, ich problemy z zaufaniem mogą nie stanowić dużego problemu, choć mogą wydawać się dziwaczne.

Skorpion i Waga: Komunikacja i inteligencja

Nie ma niczego, co Skorpion może powiedzieć, czego Waga nie byłaby w stanie racjonalizować. Ich komunikacja to dokładnie to miejsce, w którym przydaje się połączenie Wagi z Saturnem. To da Wadze możliwość zwolnienia, wzięcia głębokiego oddechu i zrozumienia impulsywnych czynów lub słów swojego partnera Skorpiona. Oba znaki posiadają wystarczającą głębię, nawet jeśli Waga jest znakiem powietrznym i dość oddalonym od Ziemi. To pozwoli na wystarczające zrozumienie między nimi w sensie racjonalnym.

Problem, z którym muszą się zmierzyć, polega na tym, że obaj reprezentują utrudnienie dla rządzących drugiego z nich. To łatwo doprowadzi do ignorowania osobowości drugiej osoby, zwłaszcza że Waga musi radzić sobie z problemami osobowości poprzez upadek Słońca, a Skorpion nie akceptuje niczego, co nie jest całe. Waga będzie miała trudności z zrozumieniem agresywnie wyraźnej strony Skorpiona, tak samo jak Skorpion nie zrozumie nieuczciwego zachowania swojego partnera Wagi. Jeśli zbyt mocno zbliżą się do siebie i zaczną ingerować w swoje życie osobiste i decyzje, ich różnice mogą być bardzo trudne do pogodzenia.

Skorpion i Waga: Emocje

W momencie zakochania występuje niezwykła intensywność ich uczuć. W wielu przypadkach miłość po prostu się nie zdarza. Waga szuka aktywnego, ognistego partnera, który pobudzi ich siłę życiową i wniesie światło do ich życia. Skorpion szuka kogoś fizycznego, zmysłowego i praktycznego, i choć Waga może częściowo spełniać te potrzeby ze względu na wywyższenie Saturna i rządy Wenus, w większości przypadków to nie jest przede wszystkim to, kim chcą być.

Gdy między nimi istnieje iskra, łatwo rozwinie się w ogień, który spali całe miasta, lasy i wszystkich na swojej drodze, włączając w to oboje. Ta jądrowa energia Skorpiona jest wzniecana przez poprzedni znak Wagi, ponieważ przenosi informacje na temat nierozwiązanych problemów w związkach i całe złość, które nie zostały wyrażone z powodu wymuszonej potrzeby odpowiedniego zachowania.

Innymi słowy, Waga gromadzi niewyrażoną energię seksualną, która wybuchnie w Skorpionie, prowadząc do wojny trwającej całe życie, jeśli wiele zostanie zamiecionych pod dywan. To zostanie uznane za ostateczną miłość, sprawiając, że ich emocjonalny związek staje się absurdalnie intensywny. Muszą zrozumieć, że miłość polega na delikatności tak samo jak na wszystkim innym, i jeśli nie mają jej, może to być po prostu fizyczne przyciąganie i potrzeba wyładowania z ograniczeń.

Skorpion i Waga: Wartości

Obaj partnerzy cenią konsekwencję i zaangażowanie, co jest tym, co ich łączy na początku. Jednak reszta ich systemów wartości nie pokrywa się tak bardzo, będą różnić się w zachowaniu i oczekiwaniach wobec innych ludzi. Waga krzywo patrzy na nieprzyzwoite zachowanie, a Skorpion będzie miał przyjaciół nieprzyzwoitych, którzy są szczerymi w swoim działaniu i w pełni akceptowani i szanowani za to. Waga wydaje się, że Skorpion robi wszystko nietypowe tylko po to, aby się wyróżnić, podczas gdy Skorpion widzi Wagę jako osobę, która robi wszystko zwyczajne tylko po to, aby pasować do reszty. Główny problem tkwi w wartości, jaką przywiązują do opinii innych ludzi, i to nie będzie łatwe do pokonania.

Skorpion i Waga: Wspólne działania

Jeśli istnieje aktywność, którą Waga i Skorpion mogą wspólnie realizować, to musi być seks. Skorpion obudzi zwierzęcą stronę swojego partnera Wagi, a ich czas spędzony razem na pewno będzie skupiony na podążaniu za instynktami obojga partnerów. Skorpion jest znakiem wywyższenia Urana i będzie brakować mu cierpliwości do niezdecydowania Wagi. Dlatego ich potrzeby nie będą dobrze współgrały w innych obszarach życia i może im być trudno spełnić oczekiwania drugiej osoby. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, gdy Waga przechodzi na ciemną stronę i poddaje się potrzebie Skorpiona, aby zabrał ich do Podziemia. Żaden inny partner nie wywoła w Skorpionie takiej potrzeby jak partner Wagi.


Skorpion i Waga: Podsumowanie

Związek Wagi i Skorpiona w żadnym przypadku nie jest łatwy i lekki. Oboje partnerzy będą musieli zmierzyć się ze swoimi ciemnymi stronami przez to więzy, i chociaż może to prowadzić do niesamowitego i intensywnego życia seksualnego oraz emocji, których nikt inny nie będzie w stanie zrozumieć, może również wprowadzić ich oboje w depresyjną dziurę, z której nie będą łatwo się wydostać. Jedynym sposobem na to, aby ta para przetrwała w satysfakcjonującym i delikatnym związku, jest dla obojga partnerów nauka akceptacji drugiej osoby takiej, jaka jest, i nieocenianie swoich różnic. To nie jest łatwe, ale dla tych, którzy są na tyle silni, aby to zrobić, nagroda może być niesamowita.


You cannot copy content of this page