Skorpion i Wodnik
Skorpion i Wodnik

Skorpion i Wodnik: Namiętność i intymność

Skorpion i Wodnik: Skontaktowanie się Skorpiona i Wodnika może być prawdziwie intensywne. Jako znaki kwadratowe, powinny mieć trudny kontakt, ale znak Skorpiona wywyższa władzę nad Wodnikiem, Uranem. Te znaki razem reprezentują ostateczną seksualną wolność, miejsce bez ograniczeń czy tabu. Są połączeniem Wody i Powietrza, emocji i informacji, wszystko to w silnym zapachu atrakcji. Jeśli się ze sobą zwiążą i się rozstaną, mogą skończyć nienawidząc siebie nawzajem i pogardzając wszystkim, co dzielili w swoim życiu seksualnym.

Dla tych partnerów bardzo trudno jest znaleźć równowagę pomiędzy namiętnością, emocjami i racjonalnym myśleniem. Podczas gdy seksualność Skorpiona jest żarłoczna, głęboko emocjonalna i wszechobecna, Wodnik pragnie być wolny od jakichkolwiek ograniczeń i emocji, i będzie miał naprawdę trudności z byciem z zaborczym partnerem. Ich życie seksualne może być jak arena walki albo jak kraina czarów, w zależności od elastyczności obojga i głębokości emocji, które ze sobą dzielą. Jako dwa znaki stałe, na pewno będą mieli trudności z zmianą swojej natury i dostosowaniem się do partnera, który jest od nich zbyt różny.

Skorpion i Wodnik: Zaufanie

Jak to jest możliwe, że dwie uczciwe i szczere jednostki, takie jak Skorpion i Wodnik, mają taki problem ze wzajemnym zaufaniem? Problem pojawia się, gdy zbliżają się zbyt mocno. Jak tylko Skorpion zacznie zakładać, że Wodnik powinien być bardziej ujarzmiony i należeć do niego w miłości, skończy się to gwałtownym buntem i kontratakami ze strony partnera. Sytuacja może wymknąć się spod kontroli, jeśli zacznie mieć miejsce jakakolwiek manipulacja, a niewypowiedziane tendencje mogą ich rozdzielić w ciągu kilku minut.

Skorpion i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Jeśli tylko nie ulegną swoim upartym i nieustępliwym trybom, ci partnerzy mogą mieć wspaniałe rozmowy na temat wszystkich dziwnych tematów, jakie tylko mogą sobie wyobrazić. Żaden z nich nie będzie chciał rozmawiać o błahostkach czy dyskutować o swoim dniu w pracy. Z ich perspektywy jest to daremne, a chociaż Skorpion lubi kontrolować wszystko, co robi jego partner, będzie orzeźwiające porozmawiać z kimś, kto mówi niezwykłe rzeczy. Największą wartością ich relacji jest niesamowite połączenie głębi i szerokości w jednej parze. Oboje będą mieć trudności z zrozumieniem społeczeństwa takiego, jakie jest, i będą miały pewne podobne perspektywy na wszystko, co jest nietypowe.

Skorpion wywyższa władzę Wodnika, dlatego ich związek to możliwość wzrostu dla obojga. Skorpion nie tylko uwielbia intelektualną siłę swojego partnera, ale także pomaga mu zrozumieć, w jaki sposób jego pomysły mogą być zrealizowane poprzez poczucie ostatecznej możliwości.

Najsłabszym ogniwem w ich relacji jest wzajemny szacunek połączony z ich statycznymi naturami. Mogłoby się wydawać, że oba te znaki są związane ze zmianą i nie mogą być statyczne, ale w rzeczywistości są statyczne w swoim sposobie zmiany, a ich największym wyzwaniem jest zatrzymanie się na chwilę i docenienie tego, co znaleźli w sobie nawzajem.

Skorpion i Wodnik: Emocje

Jeśli miłość zdarzy się między nimi, najbardziej typowym scenariuszem jest to, że Skorpion popada w obsesyjny chaos uczuć wobec obojętnego partnera Wodnika. Wymaga to dużo pracy i zaangażowania, aby dotrzeć do emocjonalnego rdzenia Wodnika, i niemożliwe jest osiągnięcie tego bez spontaniczności i zaufania. Skorpion może być spontaniczny w sytuacjach wolnych od emocji, ale rzadko pozwoli, aby miłość do kogoś była częścią wahania typu tak-może-nie, kontrolowanego przez jego partnera.

Wodnik rzadko będzie tolerować lub być z kimś, kto próbuje uczynić ich bardziej stabilnymi i ziemskimi, lub kto tłumi ich pragnienie wolności. Jak tylko poczują się zobowiązani do zrobienia czegokolwiek, zaczną się oddalać, a jakiekolwiek emocje, które mogły się rozwijać, nagle zostaną przykryte strachem przed zaangażowaniem i rutyną codziennego życia.

Jeśli chcą osiągnąć równowagę emocjonalną, Skorpion musi uwolnić się, zrozumieć, że ich partner nigdy nie będzie należeć do nich i że są wolni odejść w dowolnym momencie. Będą musieli zrozumieć, że ta relacja może się skończyć jutro i nie ma nic, co mogą zrobić, oprócz zaakceptowania tego. Z drugiej strony, Wodnik będzie musiał zmierzyć się z głębią emocjonalną i być gotów wprowadzić pewne zmiany w swoim podejściu do związków romantycznych, aby móc lepiej zrozumieć emocjonalną naturę Skorpiona.

Skorpion i Wodnik: Wartości

Obydwaj cenią ekscytację i zmianę, co stanowi silny punkt spotkania ich charakterów. Niestety, większość innych wartości, które ceniliby w swoim partnerze, jest zupełnie inna. Podczas gdy Wodnik ceni wolny duch, komunikację i niezależność, Skorpion ceni zaangażowanie, seks i głębokie emocjonalne połączenie.

Skorpion i Wodnik: Wspólne działania

Jeśli tylko unikną walki o swoje ego, mogą znaleźć wiele wspólnych zajęć. Obydwaj lubią podejmować ryzyko wszelkiego rodzaju, a ich najlepszą randką może być cokolwiek, począwszy od skoków na spadochronie, po wieczór w kasynie. Najlepszym sposobem na spędzenie czasu razem będzie udział w jakichś intelektualnych działaniach i konkurencjach, ponieważ pozwoli im to wyrazić swoje potencjalne niechęci w zdrowy sposób.


Skorpion i Wodnik: Podsumowanie

Ktoś mógłby powiedzieć, że to relacja karmiczna, że ci partnerzy byli wrogami w jednym ze swoich poprzednich żyć i że mogą walczyć, aż jeden z nich upadnie martwy. To jednak byłoby trochę skrajne. Prawda jest taka, że Skorpion to znak wywyższający Wodnika, i jako taki, uwielbia go. W większości przypadków partner Skorpiona okazuje swoje uczucia obsesyjnie, ale może to naprawdę dobrze działać na Wodnika. Patrząc na znak Wodnika, zobaczymy, że wywyższa on Neptuna, władzę znaku Wody, Ryb, i wszystkie nasze przypuszczenia o ich braku emocjonalności utoną w ich ostatecznej miłości.

Faktem jest, że obaj są w pewien sposób wyrzutkami i buntownikami. Podczas gdy Skorpion reprezentuje wszystkie nasze emocje, którymi nie chcemy się zajmować, Wodnik reprezentuje sposób myślenia, na który większość z nas nie jest gotowa. Najlepiej spojrzeć na nich jako na zapowiedź zmiany, ponieważ to dokładnie to, co przyniosą sobie nawzajem do życia.


You cannot copy content of this page