Strzelec i Baran

Strzelec i Baran: Namiętność i intymność

Strzelec i Baran: Gdy Baran i Strzelec angażują się w stosunki seksualne, może być całkiem zabawnie. Partner Strzelca ma wrodzoną umiejętność robienia żartów z praktycznie wszystkiego. Powaga Barana w kwestii seksu skłania Strzelca do żartowania.

Są to dwa ogniste znaki, oba bardzo namiętne, każdy na swój sposób. Baran jest namiętny, jeśli chodzi o działanie, nowe rzeczy i oczywiście – nagie osoby oraz konkretne pozycje seksualne. Strzelec jest namiętny ze względu na swoją radosną osobowość. Musisz zrozumieć, że Strzelec naprawdę przejmuje się tylko swoimi opiniami, przekonaniami i wartościami moralnymi.

Mogą spędzać całe życie analizując je, aby sprawdzić, czy są złe czy dobre i poszukują uniwersalnej prawdy. Jeśli chodzi o ich optymizm i dobry nastrój, namiętnie chronią je przed czymkolwiek zbyt poważnym lub trudnym. Jeśli pozwolą komuś na zbezczeszczenie ich, zachwieje to ich przekonaniem, że zawsze powinni się uśmiechać i znajdować powód do szczęścia.

Chociaż Baran może być nieco próżny w swoich zdolnościach seksualnych i osiągach, w większości przypadków Strzelec jest w stanie przełamać tę ścianę surowego napięcia seksualnego i wprowadzić go w bardziej zrelaksowaną strefę, gdzie mogą się odprężyć i eksperymentować.

Strzelec i Baran: Zaufanie

Baran i Strzelec są obaj świadomi nadmiernego potrzebuje szczerości w swoim życiu. Zwykle nie muszą wiele rozmawiać, aby zrozumieć się nawzajem i łatwo dostrzegają, kiedy druga osoba kłamie. To sprawia, że stworzenie sytuacji nieufności jest niezwykle trudne, zwłaszcza z powodu poczucia bezpieczeństwa, jakie partner Strzelca daje Baranowi, przyjmując wszystko z godnością i spokojem. W większości przypadków Baran czuje, że może podzielić się wszystkim ze swoim partnerem Strzelcem.

Problem może pojawić się, jeśli mają różne poglądy na powagę i głębię swojego związku. Jeśli tak jest, zwykle partner Strzelca postrzega Barana jako krótkotrwałego, nieważnego partnera. Dlatego mogą łatwo go zdradzić i prawdopodobnie nawet nie nazwać tego zdradą. W zamian partner Barana, który bardziej ceni swoje relacje, bez trudu popadnie w swoją naturę posiadawczą i nigdy więcej nie zaufa swojemu partnerowi Strzelcowi.

Strzelec i Baran: Komunikacja i inteligencja

To wspaniała więź, która często występuje w przyjaźniach trwających latami. Ich wzajemne zrozumienie może być tak głębokie, że nawet jeśli brakuje im fizycznej atrakcji, chętnie zastąpią to życiem spędzonym w takiej intelektualnej relacji. Mocno motywują się nawzajem i popychają w kierunku, w którym chcą iść. Gdy są razem, sprawiają sobie uczucie, że nic nie jest niemożliwe. Podczas gdy Baran daje inicjatywę i skupienie, Strzelec daje wizję i wiarę.

Te znaki są rządzone przez Marsa i Jowisza, co oznacza, że mogą mieć pewne różnice w swoich przekonaniach. Jeśli nie są to przekonania, które uważają za fundament swojej osobowości, nie powinno to być ogromnym problemem. Niemniej jednak, ich zestaw przekonań może różnić się na tyle, że nie będą nawet potrafili się nawzajem zrozumieć. W takich sytuacjach będą walczyć, gdy tylko i gdziekolwiek mogą, ponieważ żaden z nich nie ma zdolności do odstąpienia od swoich przekonań. Baran dlatego, że chce wygrać, a Strzelec, ponieważ przekonania są ich mocną stroną, czymś, o czym z pewnością dużo myśleli.

Strzelec i Baran: Emocje

Gdy zakochają się w sobie głęboko i szczerze, niemal możliwe jest, że przechodnie się ogrzeją w środku zimy. Są to niezwykle ciepłe znaki, ze względu na odpowiadający im element Ognia, otwarte na wszelkiego rodzaju działania tylko po to, aby spędzić czas razem i poczuć to wspaniałe uczucie w brzuchu. Jest to miłość, która może trwać bardzo długo, tak długo, jak będą szanować swoje indywidualne potrzeby, odrębność i odległość, którą ewentualnie będą potrzebować od siebie nawzajem od czasu do czasu.

Mimo że nie są uważani za bardzo emocjonalnych, błąd polega na przypisywaniu emocjonalności wyłącznie elementowi Wody. To jest element, który działa z serca i można go poczuć w klatce piersiowej. Aby zrozumieć emocjonalną naturę znaków Ognia, wystarczy sobie wyobrazić to ciepłe uczucie w brzuchu, i to byłoby najlepsze możliwe określenie. Ich emocje są aktywne, ciepłe i w ruchu. Zawsze zmienne, ale twórcze i gotowe, aby przenieść je tam, gdzie chcą pójść.

Strzelec i Baran: Wartości

Partner Barana ceni rzeczy, które są podnoszone na wyższy poziom przez swojego Strzelca. Z czasem oboje zrozumieją, że Baran rośnie dzięki tej relacji i poszerza cały swój system wartości. Kiedy zaczynali się spotykać, Baran prawdopodobnie miał w głowie ideę honoru i bohaterskiej logiki “sweep off feet”. Z czasem oboje musieli zdać sobie sprawę, że Strzelec nadaje temu pomysłowi nowy wymiar i wprowadza go do świata szlachetności. Strzelec nie tylko ceni honorowych i bohaterskich ludzi, ale również ceni szlachetnych ludzi o królewskiej krwi, którzy codziennie pomagają biednym, dając im pieniądze i jedzenie.

Ich główną różnicą jest fakt, że Baran ceni rzeczy zwięzłe i klarowne, podczas gdy Strzelec łatwo się rozprasza i odbiega od tematu na dni. Może być to zaspokojone poprzez ich wzajemną wartość prawdy, więc szczerość może być dla nich lekarstwem na wszystko.

Strzelec i Baran: Wspólne działania

Baran to znak, w którym przypada Saturn. Oznacza to, że łatwo się męczą lub nudzą i zawsze potrzebują nowych i ekscytujących bodźców. Strzelec to znak o jakości zmiennego, gotowy do zmiany wszystkiego, co wymaga zmiany, aby poczuć się dobrze. Kiedy są razem, ich aktywności mogą być współdzielone i przyjemne, bez względu na to, czym są. To nie ma nic wspólnego z ich potrzebami i tendencjami, ale z potencjałem całego ich związku.

Mogą iść na kawę i dobrze się bawić, ale mogą też skoczyć na bungee razem i mieć jeszcze więcej zabawy. Dla nich to wszystko jedno. Są w pełni zdolni do szacunku dla osobowości drugiej osoby, więc nawet jeśli ich życzenia co do pewnych aktywności różnią się, można to łatwo rozwiązać.


Strzelec i Baran: Podsumowanie

To zdecydowanie para o ogromnym potencjale. Mogą musieć stanąć w obronie swoich uczuć przed otoczeniem, ale to nie wstrząśnie nimi zbyt bardzo, ponieważ żaden z nich nie przejmuje się tak bardzo opinią innych. Jeśli uda im się pogodzić swoje filozoficzne różnice i szanować odmienne opinie drugiej osoby, mogą stać się jednym z najbardziej serdecznych związków w zodiaku. Ich główną radą dotyczącą relacji byłoby zawsze mówienie sobie prawdy i nie szaleć z powodu zdrowych różnic. Ich różnice właśnie mogą sprawić, że ich życie seksualne będzie bardziej ekscytujące.


You cannot copy content of this page