Strzelec i Bliźnięta
Strzelec i Bliźnięta

Strzelec i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Strzelec i Bliźnięta mają dość dziwne podejście do seksu – dziecinne i lekkie, jakby nie zależało im na nim zbytnio. Kiedy są razem, zazwyczaj dziwnie angażują się w emocje, których żadne z nich naprawdę nie rozumie. Ich życie seksualne jest czymś do cenić – łatwe, otwarte i bez presji z żadnej strony. Oboje będą cieszyć się swoimi stosunkami seksualnymi, które będą towarzyszyć śmiech, kreatywność i radość. Jako dwoje dzieci w ciałach dorosłych, mogą przejść przez uczucie wstydu razem, jeśli nie mają zbyt wiele doświadczenia.

Kiedy spotykają się już w starszym wieku, istnieje niewielka szansa, że żaden z nich nie miał wystarczająco dużo doświadczeń seksualnych i partnerów, aby zrozumieć swoje osobiste potrzeby i pragnienia. To może sprawić, że obaj staną się nieco samolubni, ale jeśli utrzymują komunikację, nie ma powodu, aby było to dla kogokolwiek zrażające.

To dziwne, ale seks nie jest naprawdę tak ważny dla tych partnerów. Szukają kogoś, kto uzupełni ich osobowości intelektualne, kogoś, z kim mogą rozmawiać i który da im poczucie celu. Dlatego mogą zdecydować się pozostać przyjaciółmi po rozstaniu, ponieważ ich głównym celem było budowanie silnego związku opartego na osobowościach, a nie na sferze seksualnej czy emocjonalnej.

Strzelec i Bliźnięta: Zaufanie

Jeśli ktoś może zrozumieć potrzebę partnera bycia niewiernym, to właśnie ci dwoje. Dziwnym trafem może to prowadzić do ostatecznej wierności, ponieważ nie będzie już ekscytacji w tajemnicy i misterności równoległych związków. Strzelec nie jest osobą, która potrafi skłamać i utrzymać poważną minę, zazwyczaj naprawdę niepokoi go kłamstwo innych ludzi. Bliźnięta mogą kłamać z taką łatwością, że czasem nawet nie zdają sobie sprawy, że kłamią. Kiedy są razem, wszystko to staje się czymś, z czego mogą się dobrze bawić, i mogą grać w grę zaufania, aż zbudują je na silnych podstawach wzajemnego szacunku.

Strzelec i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Wow! Takie zrozumienie naprawdę jest czymś do cennie. Problem może się pojawić, gdy oboje będą skoncentrowani na dążeniu do swoich osobistych wartości i nie zobaczą tego, co mają ze sobą. Jako przeciwstawne znaki uzupełniają się nawzajem ogólnie, ale jest to szczególnie odczuwalne w tej części ich związku. Dzięki pomysłom i płynności myśli Bliźniąt nie ma rzeczy, których Strzelec by nie mógł się nauczyć lub podzielić, będąc jednocześnie uczniem i nauczycielem. Ciekawość działa w obie strony i będą spędzać dni, poznając się nawzajem i absorbuje wspólne doświadczenia.

Jedyną rzeczą, która może zakłócić jakość ich połączenia umysłowego, jest możliwy strach przed intymnością, który rozwija się w międzyczasie. Ta siła osobistej wymiany przestaje być umysłowa i staje się emocjonalna w pewnym momencie, a jako dwa znaki, które nie są zbyt emocjonalne na początku, mogą być przerażone intensywnością emocji, które wyłaniają się, gdy są razem.

W ogólności, to jest para, z którą chcesz spędzać czas, każdego dnia. Dosłownie będą dzielić szczęście ze sobą i z otoczeniem. Mogą zainspirować każdego do miłości i uśmiechu, ponieważ będą się tak szczerymi śmiać i tak dobrze bawić razem. “Tu i tam” natura Bliźniąt zyska nowe znaczenie i cel w oczach Strzelca, podczas gdy poszukiwanie ostatecznej prawdy może być o wiele łatwiejsze dla Strzelca o umyśle Bliźniąt. Ich optymizm i elokwencja będą się mnożyć dzień po dniu, aż jedno z nich się przestraszy i zdecyduje odejść, albo śmierć ich rozłączy.

Strzelec i Bliźnięta: Emocje

To dość dziwne, żeby myśleć o emocjonalnej stronie związku między Bliźniętami a Strzelcami. Oba znaki mają w sobie coś nie emocjonalnego, ale ich kontakt rozwija tak wiele emocji, że może się okazać, że żadne z nich nie poradzi sobie z tym. Nie są przyzwyczajeni do odczuwania tak dużo, i kiedy się “zgrają”, Strzelec może odkryć nowe znaczenie życia, a Bliźnięta syntezę, której nigdy wcześniej nie mieli szansy doświadczyć. To może być naprawdę fascynująca historia miłości, jeśli tylko nie uciekną przed tymi wszystkimi emocjami.

Strzelec i Bliźnięta: Wartości

Jest pewna ważna rzecz, którą oboje cenią – to, co ma sens. Jako przeciwstawne znaki może się wydawać, że Bliźnięta są rozproszone i powierzchowne, podczas gdy Strzelec jest skupiony i głęboki, ale w rzeczywistości mają tę samą podstawę, a mianowicie wszystko musi mieć sens. Zwykle kojarzylibyśmy to ze znakiem Strzelca, ale Bliźnięta mają to w swoim podejściu do słów i codziennych działań. Ich Merkury nie radzi sobie z bezsensownymi słowami, historiami bez znaczenia i celem, jakikolwiek by ten cel był.

Strzelec i Bliźnięta: Wspólne działania

Nie tylko podzielą się każdą aktywnością, o której jeden z nich pomyśli, ale także będą się śmiać przez cały czas, niezależnie od tego, co postanowią robić razem. Ta pozytywna emocja i czysta radość, którą mogą dzielić, stają się dla nich jak szczęśliwy narkotyk, i już nie chcą być oddzieleni. Jako dwa zmiennego znaku, rozumieją wzajemną zmienność i elastyczność, doskonale zdolni do znalezienia wszystkich właściwych powodów, dlaczego wszystko, co robią, ma sens. Jest jednak moment, w którym mogą stać się irytujący dla otoczenia, jak dwie rozpieszczone dzieci, którym nie zależy na niczym na świecie, ale jeśli są tak szczęśliwi – dlaczego mieliby się przejmować?


Strzelec i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta i Strzelec tworzą niesamowitą parę, być może najbardziej niewinną ze wszystkich przeciwności w zodiaku. Nie zawsze odnajdują się od razu, ale w pewnym momencie życia jest niemal pewne, że Bliźnięta znajdą swojego Strzelca i odwrotnie. Ich związek ma silne połączenie intelektualne, w którym stopniowo odkryją głębokie emocje. Nie ma jednak prawdziwej prognozy, jak to się zakończy, ponieważ emocje i podejście do życia mogą im zafundować niespodziewane zwroty akcji. Jedno jest pewne – będą się bawić i śmiać przez cały czas.