Strzelec i Lew
Strzelec i Lew

Strzelec i Lew: Namiętność i intymność

Strzelec i Lew: Strzelec i Lew, jako dwa znaki ognia, z czego jeden jest stały, a drugi zmienny, dzielą się ciepłą miłością do siebie nawzajem. Kiedy zaczynają się spotykać, ich relacja seksualna może być dla obu zaskoczeniem, ponieważ poczują się uwolnieni, mogą być sobą nawzajem. Najlepszą rzeczą, jaką mogą zrobić, to skorzystać z trygonu między ich Słońcami i budować wzajemne poczucie własnej wartości, zwłaszcza jeśli wcześniej mieli trudne lub pełne braku szacunku związki.

Najlepszą rzeczą w ich życiu seksualnym jest pasja, którą dzielą. Lew dostarcza wewnętrznego ognia do aktu seksu, a Strzelec podsyca ekspansję, miejsca, pozycje i horyzonty. Oboje będą się cieszyć sobą w pełen zapału sposób i szanować ciała, umysły i całe osobowości drugiej osoby. Jeśli się spotkają i narodzi się miłość, ich życie seksualne może stanowić doskonałe połączenie dla obojga.

Strzelec i Lew: Zaufanie

Ponieważ wzmacniają nawzajem poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie, rzadko odczuwają zazdrość lub niezrozumienie dla działań drugiej osoby. Lew lubi być w centrum uwagi, czuć się atrakcyjnym i pożądanym, ale partner Strzelca może to dostarczyć w nadmiarze. Zazwyczaj nie ma powodu, aby stracić zaufanie z biegiem czasu, chyba że ich emocje zaczynają słabnąć. Strzelec jako znak zmienny może łatwo i często zakochać się i wypaść z miłości. Jeśli Lew zaczyna czuć się wykluczony i nieważny, narasta podejrzliwość, a jaki lepszy sposób na odpowiedź na podejrzenie niż stać się podejrzliwym samemu, może pomyśleć Strzelec. Chociaż oboje mogą nie zdawać sobie sprawy z korzeni swoich problemów, kiedy traci się zaufanie, zazwyczaj jest to po prostu brak miłości.

Strzelec i Lew: Komunikacja i inteligencja

Lew i Strzelec są obaj bardzo skupieni na swojej aktywności umysłowej. Lew, ponieważ rządzi nim Słońce, co daje mu pewną racjonalną świadomość, a Strzelec, ponieważ zawsze dąży wyżej, jest filozoficzny i ma szerokie poglądy. To pomoże im porozumiewać się na temat niemal wszystkiego, nawet jeśli ich zainteresowania i tło są różne. Lew potrafi pomóc Strzelcowi, gdy ten się zgubi, co może się często zdarzać, jeśli ich plany są ambitne. Strzelec da Lewowi wizję i umiejętność zrozumienia przyszłości ich obecnych wysiłków twórczych. Razem stanowią ważną część procesu twórczego.

Jako dwie świadome jednostki o silnym poczuciu siebie i swoich osobowości, mogą wypracować niesamowite zrozumienie. Oboje mogą być głośni, dużo się komunikować, co może uczynić ich związek naprawdę wyjątkowym, pogłębiając intymność poprzez otwartość, którą dzielą, aby wejść w świat drugiej osoby. Ponieważ oboje mają silną osobowość, nie będą się czuć zagrożeni charakterem drugiej osoby, ani jej siłą przekonań. Jedynym czym mogą brakować, to wrażliwość na wpływy zewnętrzne, a ich ognista relacja może sprawić, że będą zbyt surowi dla siebie nawzajem i dla siebie. Mimo to, siła kreatywności i aktywne podejście do życia powinny utrzymać ich zainteresowanie sobą nawzajem i długo utrzymać silne połączenie.

Strzelec i Lew: Emocje

Jako dwa znaki ognia, Lew i Strzelec mają tendencję do bycia bardzo namiętnymi i otwartymi w pokazywaniu swoich uczuć. Będą chcieli okazywać miłość, dzielić się nią i działać według swoich impulsów, jak najwięcej. Czasami może to być zbyt wiele, ponieważ nie zostanie uszanowana żadna bierna, delikatna emocja lub energia. Trochę równowagi byłoby wskazane, zwłaszcza jeśli często się kłócą. Konflikty między nimi mogą być dość agresywne, nie dlatego, że same są takie agresywne, ale dlatego, że dwa ognie tworzą jeszcze większy ogień. To niemal tak, jakby mogli eksplodować, gdy obaj przekroczą granice.

Gdy zakochają się, wydaje się, że to najcieplejsza, najprzytulniejsza miłość na Ziemi. W większości przypadków to wystarczy, by pokonać wszelkie trudności, które napotykają, ale czasami partnerzy ci oboje mają tendencję do zapominania o swojej właściwej wrażliwości. Muszą zrozumieć, kiedy nadszedł czas, aby zwolnić, zostać w domu, porozmawiać o niczym i po prostu być cicho. Jeśli nie zrobią tego, prawdopodobnie zwrócą się do kogoś, kto potrafi im zapewnić taką spokojną atmosferę od czasu do czasu.

Strzelec i Lew: Wartości

Z pewnością będą doceniać siłę charakteru i niesamowite osobowości drugiej osoby, zdolność do rozgrzewania się nawzajem na różne sposoby i pasję, którą niosą w sobie, każdy dla własnych celów. Jednak nie jest łatwo wytłumaczyć Lewowi, dlaczego tak dobrze jest uciekać od świata, podróżować samotnie po Grenlandii i jeść robaki gdzieś w Azji, chyba że ktoś chce pokazać swoją odwagę. Z drugiej strony, Strzelec naprawdę nie rozumie, dlaczego Lew chciałby występować przed tak wieloma ludźmi, gdy w Afryce są głodujące dzieci. To są uproszczone przykłady, ale całkiem dobrze nam służą do zrozumienia, jak dobrze mogliby ze sobą współpracować, podróżować, występować razem, ale tylko jeśli są wystarczająco otwarci, by dodać celu i siły do swoich podejść.

Strzelec i Lew: Wspólne działania

Moglibyśmy pomyśleć, że Lew tak samo lubi podróżować jak Strzelec. Mają energię i potrzebę poszukiwania wiedzy i poszerzania horyzontów, ale niekoniecznie lubią się tak bardzo przemieszczać. Jest to spowodowane ich stałą naturą i choć chcieliby odwiedzić każdą możliwą część świata, nie zrobiliby tego w takim samym tempie co Strzelec, ani nie wybraliby tych samych celów. Z drugiej strony, Strzelec naprawdę nie rozumie, dlaczego Lew chciałby występować przed tak wieloma ludźmi, gdy w Afryce są głodujące dzieci. To są uproszczone przykłady, ale całkiem dobrze nam służą do zrozumienia, jak dobrze mogliby ze sobą współpracować, podróżować, występować razem, ale tylko jeśli są wystarczająco otwarci, by dodać celu i siły do swoich podejść.


Strzelec i Lew: Podsumowanie

Lew i Strzelec to bardzo dobra kombinacja ognistych znaków, i gdy dwie osoby o tych znakach Słońca spotykają się, nieuchronnie się zakochują. Ta miłość może trwać, jeśli obie strony nauczą się czerpać radość z drobnych rzeczy i zrozumieją, że są różni, ale jednocześnie doskonale się uzupełniają. Pasja, energia i zrozumienie, które mogą dzielić, mogą uczynić ich związek naprawdę spektakularnym. Jednak muszą również nauczyć się być bardziej delikatni i wrażliwi na emocje i potrzeby drugiej osoby, aby utrzymać równowagę w swojej relacji. Jeśli zdołają to osiągnąć, będą mogli cieszyć się pełnym i ekscytującym życiem razem.


You cannot copy content of this page