Strzelec i Rak
Strzelec i Rak

Strzelec i Rak: Namiętność i intymność

Strzelec i Rak: Raki i Strzelce prawie nigdy nie będą się do siebie przyciągać. Jeśli jednak, pomimo przeciwności, zdołają znaleźć interesujący wspólny język seksualny, którego żaden z nich się nie spodziewał, to zmienność Strzelców może być dla Raków trudna do zrozumienia ze względu na przeciwstawne potrzeby emocjonalnego bezpieczeństwa. Jeśli między nimi zostanie osiągnięte zaufanie i dzielone prawdziwe emocje, ta cecha partnera Strzelca stanie się przyprawą do ich życia seksualnego, a nie siłą destrukcyjną.

Jeśli mają wystarczające emocjonalne bezpieczeństwo względem siebie, ich życie seksualne może być bardzo zabawne. Raki to znak, który wywyższa Jowisza i prawdopodobnie sprawi, że partner poczuje się wyjątkowy. Z drugiej strony, Strzelce sprawią, że wszystko stanie się lekkie i zabawne, i mimo że brak głębi może przeszkadzać Rakom, pasja i ciepło, które przynoszą do swojego życia seksualnego, mogą wystarczyć, aby zrekompensować.

Jedynym sposobem na powodzenie ich związku jest, aby Rak porzucił swoje uprzedzenia i pozwolił na pewne zmiany i zabawę w swojej sztywnej strefie seksualnej. Choć mogą wydawać się spokojni większość czasu, mają tendencję do trzymania się bezpiecznych wzorców, jeśli chodzi o rzeczy, które mogą sprawić, że poczują wstyd lub niepewność. W zamian Strzelec będzie musiał obniżyć swoje oczekiwania wobec zmienności i kreatywności seksualnej Raka i zadowolić się miłowaniem zamiast przygodą seksualną.

Strzelec i Rak: Zaufanie

Strzelce to znak rządzony przez Jowisza. Bóstwa związane z tą planetą uważane były za wielkich kochanków, zawsze w pogoni za różnymi kobietami, boginiami, nimfami i tymi, którzy wydawali się wystarczająco atrakcyjni. Przedstawiciele Strzelców często mają potrzebę pokazania swoich umiejętności uwodzenia wszystkim wokół siebie, i można by to nazwać “kompleksem Zeusa”.

Choć znak Raka bardzo kocha Jowisza, emocje sprawiają, że jest dla nich niemożliwe zrozumienie tej potrzeby flirtu partnera w celu zdobycia serc wszystkich dookoła. To nie tylko zakłóci zaufanie Raka, ale także wpłynie na zaufanie, jakie Strzelce pokładają w zrozumieniu, jakie otrzymają od swojego partnera. To może być źródłem wielu konfliktów i nieporozumień, a w końcu doprowadzić do punktu, w którym ich związek nie będzie miał żadnego celu ani przyszłości.

Strzelec i Rak: Komunikacja i inteligencja

Oba te znaki dążą do wiedzy, czystej i prostej. Ich wzajemna miłość do niej da im wiele rzeczy do rozmów i głębokie zrozumienie rozumowania drugiej osoby. Ich umysły muszą znaleźć syntezę rzeczy otaczających ich, a ich systemy wierzeń mogą być dość podobne. Wspaniałą rzeczą w ich wzajemnej miłości do Jowisza jest właśnie podobieństwo między ich umysłami i sposobami myślenia.

Rak może wydawać się trochę powolny z perspektywy Strzelca, tak samo jak Strzelec może wydawać się powierzchowny lub zbyt “filozoficzny” dla Raka. Mogą łatwo przezwyciężyć te problemy, jeśli znajdą wspólną pasję, a zwykle, jeśli obaj wybiorą ten sam zawód, mają wiele do rozmów. Rozumieją umysł drugiej osoby i sposób, w jaki ich mózg działa, nawet gdy między nimi istnieje duże różnica intelektualna. Jeśli przypadkiem zakochają się, komunikacja będzie czymś, czego zawsze będą mogli użyć jako sposobu rozwiązania jakiegokolwiek innego problemu, który pojawi się w trakcie ich związku.

Strzelec i Rak: Emocje

To nie jest połączenie znaków Słońca, które często się zakochują. Jako elementy Wody i Ognia, nie wzniecają w sobie wzajemnej namiętności, a miłość między nimi rzadko będzie miała tę samą intensywność, w tym samym czasie i w tym samym tempie. Strzelce to zmienny znak Ognia i zwykle zakochują się szybko i namiętnie. Jeśli ich miłość ma przetrwać, ich partner musi ich często zaskakiwać i imponować, czyniąc związek ekscytującym i nieprzewidywalnym.

Z kolei Rak to kardynalny znak Wody i robić nagłe zwroty i ogromne zmiany, ale znacznie rzadziej niż ich partner. Raki podążają za swoim wyczuciem sytuacji i ludzi, i potrzebują czasu, aby zbudować związek, w którym czują się wystarczająco bezpieczne, aby dzielić emocje. Kiedy miłość się rodzi między nimi, zwykle Strzelec czuje to jako pierwszy, chce wskoczyć i wyskoczyć, wystarczająco wiele razy, aby Rak zdał sobie sprawę, że nie mogą zbudować tego poczucia bezpieczeństwa, aby w ogóle rozważyć ich związek jako prawdziwą miłość.

Jeśli mają zbudować trwałą miłość, partner Strzelca musi zwolnić i poczekać, aż Rak zdecyduje, jak się czuje. W zamian Rak musi podjąć ryzyko i wkroczyć w związek, który nie oferuje żadnego bezpieczeństwa, aby zobaczyć, czy miłość wystarczająca między nimi, aby mogli pozostać razem.

Strzelec i Rak: Wartości

Choć cenią różne rzeczy i różne cechy u ludzi wokół siebie, mają silne połączenie w tym, jak cenią wiedzę. Rak będzie cenił szczerość Strzelców i ich zdolność do działania z emocjonalnego impulsu, nawet jeśli nie rozumieją emocji stojących za tym działaniem. Strzelce będą cenić oddanie Raków dla rzeczy, które kochają, i ich niezwykłą zdolność do współczucia.

Strzelec i Rak: Wspólne działania

Mogą razem się uczyć, ale dla Raka byłoby to prawdopodobnie torturą oglądanie, jak ich partner przeskakuje z jednego akapitu na drugi, tylko po to, aby znaleźć to, czego naprawdę szukali na końcu jakiejś starej książki, a potem stracić zainteresowanie całym tematem. Strzelce będą patrzeć na swojego partnera, jakby cała osoba zamieniła się w długą, irytującą pauzę. Sposób, w jaki te znaki wykorzystują swoją energię, jest tak różny, że nie tylko trudno jest znaleźć aktywności, które będą robić razem, ale co ważniejsze, trudno jest im robić rzeczy w podobny sposób. To może uczynić to, co możliwe, niemożliwym, i mogą być na zawsze oddzieleni przez prostą różnicę w ich tempie.


Strzelec i Rak: Podsumowanie

Raki i Strzelce zwykle nie czują do siebie żadnej przyciągającej siły. Jeśli jednak między nimi rodzi się przyciąganie i miłość, to rzadko prowadzi do destrukcyjnego związku dla któregokolwiek z nich, ponieważ ich znaki są rządzone przez Księżyc i dobroczynny Jowisz. Bezpiecznie można założyć, że będą dobrze razem, niezależnie od tego, jak różnią się od siebie, jeśli tylko zaufanie i miłość są ostatecznie stworzone.

Ostatecznym problemem, który może powstrzymać te znaki przed utworzeniem trwałej relacji, jest różnica w ich tempie. Strzelce są zbyt szybkie i zdystansowane do większości partnerów, a Rak jest zbyt powolny, zbyt konserwatywny i zbyt praktyczny. Jeśli jednak zakochają się w siebie i osiągną wzajemne zrozumienie, mogą stworzyć jedno z najbardziej ekscytujących i ekstrawaganckich związków ze wszystkich znaków zodiaku.


You cannot copy content of this page