Strzelec i Ryby
Strzelec i Ryby

Strzelec i Ryby: Namiętność i intymność

Strzelec i Ryby: Jeśli kiedykolwiek uda im się nawiązać fizyczny związek, będą się świetnie bawić. Jako dwa zmiennokształtne znaki, nie będzie końca ich kreatywności i zmian w pozycjach, scenerii, zaangażowaniu i intymności. Ich życie seksualne będzie miało wzloty i upadki, emocje i rozczarowania, zbyt wiele oczekiwań i wiele niespodzianek. Najlepszą rzeczą w ich związku jest pozytywny sposób patrzenia na świat, którym dzielą się partnerzy, oraz wiele śmiechu i zabawy, które będą mieli w swoim życiu seksualnym.

Niestety, poziom intymności rzadko kiedy zadowoli któregoś z partnerów. Ponieważ obaj są rządzeni przez Jowisza, staną w obliczu swojej racjonalnej natury i przekonań. Głównym powodem, dla którego ich związek seksualny rzadko się sprawdza, jest zbyt wiele przemyśleń obu partnerów. Strzelec będzie czekać na wielkie uczucie, wielki gest lub jakiekolwiek pasjonujące inicjatywy ze strony Ryb, podczas gdy Ryby będą czekać, aż wszystkie kawałki układanki ułożą się w idealnej pozycji. W większości przypadków żadne z tych rzeczy się nie wydarzy i nie będą przekraczać granicy platonicznego związku.

Strzelec i Ryby: Zaufanie

Będzie bardzo trudno Strzelcowi i Rybom zaufać sobie nawzajem, ale prawdopodobnie zaakceptują to jako coś całkowicie normalnego. To jest piękno rządów Jowisza – wszystko ma sens w ich związku. Partner Strzelca jest zbyt namiętny i lubi mieć wiele opcji w związkach. Rzadko zwiąże się z kimś, kto nie ma silnej decyzji, aby go zdobyć. Ryby z kolei będą zbyt wrażliwe, starając się pokazać swoją wyobrażoną siłę.

Mogą skończyć podążając za swoim partnerem Strzelcem w przygodach, na które nie są gotowe, smucąc się z powodu braku emocjonalnego zrozumienia ze strony partnera i gotowe otworzyć się przed kimś innym. Bez względu na cel każdej małej rzeczy, którą robią, często będą mieć skrzywione oczekiwania od siebie nawzajem, co prowadzi do niezamierzonej nieuczciwości.

Strzelec i Ryby: Komunikacja i inteligencja

Gdy wyeliminujemy emocjonalny i fizyczny aspekt ich związku, partner Strzelca i Ryby będą najlepszymi przyjaciółmi, prawie nierozłącznymi, na pewien czas. Nie sposób określić, jak długo potrwa ich związek, i chyba że wspierane przez znaki stałe w ich osobistych horoskopach, rzadko pozostaną razem na dłużej.

Strzelec jest rządzony przez Jowisza, a tradycyjnie tak samo jest z Rybami. To największa planeta w Układzie Słonecznym i jako taka ma wielki wpływ na osobowość tych znaków. Będą dzielić tę samą optymistyczną wizję, niemal takie same urojenia. Partnerzy ci będą związani przez niezwykle korzystne wpływy i z pewnością podzielą to samo poczucie humoru, będą działać z taką samą prędkością i wiele się od siebie nauczą, choćby na krótki czas, gdy będą razem. Jowisz jest planetą wiedzy, i będą zafascynowani tym, co mogą ze sobą podzielić nieznane.

Z czasem zrozumieją, jakie są ich różnice, na najbardziej nietypowy sposób. Strzelec to znak przekonań i będzie bardziej racjonalny i godny zaufania niż jego partner Ryby. W pewnym momencie Strzelec zacznie odczuwać dystans z powodu niespełnionych oczekiwań i nieodpowiedzialnego, oddzielonego zachowania ze strony Ryb. Z kolei Ryby będą miały proste wrażenie, że to już nie jest to, czego chcą. Oboje może nigdy nie zrozumieją dlaczego, ale po prostu się rozstaną, bez złych intencji, i prawdopodobnie bez zbyt wielkiego gniewu czy bólu. Początek ich rozstania leży w braku szacunku dla przekonań i osobowości drugiej osoby.

Strzelec i Ryby: Emocje

Ich związek będzie emocjonalną jazdą na karuzeli dla obu partnerów, ale rzadko potrwa zbyt długo. Relacja, którą zbudują poprzez komunikację i zrozumienie światów drugiej osoby, obudzi emocje poprzez ekscytację i nieoczekiwane wydarzenia. Będą śmiać się z otwartymi sercami i dzielić wspaniałymi emocjami tak długo, jak będą na początku swojego związku. Jak tylko zaczną pojawiać się jakiekolwiek problemy, oboje poczują, że ich emocje znikają, jakby cały związek był powierzchowny.

Niezależnie od okoliczności, ważne jest, aby oboje pamiętali, że nie ma nic powierzchownego w tym kontakcie. Proces uczenia się i piękno całego ich związku nie powinno być zapomniane, ale zachowane jako podstawa dla wszystkich ich przyszłych relacji. Kochają się nawzajem w dziwny sposób, idealizując siebie nawzajem, doznając rozczarowania, wybierając pozostanie oddzielnie, nawet gdy pragną być razem. To jest skomplikowany kontakt emocjonalny, ponieważ obaj partnerzy łatwo się zakochują, a pogłębianie ich związku może zepchnąć ich oboje z nóg. Jeśli związek zakończy się w sposób nieodpowiedni, obaj mogą stracić trochę wiary w miłość.

Strzelec i Ryby: Wartości

Największą różnicą tutaj jest wartość, jaką partner Ryb przywiązuje do emocji, gdy Strzelec często nie rozumie tego podejścia. Jeśli połączą się poprzez głęboką miłość, łatwo to przezwyciężą, a emocje, które dzielą, sprawią, że Strzelec zrozumie swojego partnera. Ogólnie rzecz biorąc, będą się zgadzać w wielu kwestiach. Będą cenić utopie drugiej osoby, ludzi o dobrym sercu, wiedzę, szerokie perspektywy i podróże. Zrozumieją się nawzajem w poczuciu nie przynależności i będą dzielić przekonanie o istnieniu wyższej siły.

Strzelec i Ryby: Wspólne działania

Tak długo, jak będą w fascynującej fazie swojego związku, będą nierozłączni. Oboje będą mieć potrzebę chwytania wszystkiego, co jest im oferowane, i nie zostawiania niczego radosnego nieużytego, niewypowiedzianego czy pozostawionego na jutro. To jakby byli głodni szczęścia w ciemnym świecie, na który natrafili, i gdy spotkają tak fascynującą osobę, byłoby szkoda przegapić okazję do cieszenia się tym. Z czasem zrozumieją, że chociaż mają tę samą potrzebę ruchu i zmiany scenerii, może nie będą potrzebować tego samego wypełnienia w swoim życiu, a Strzelec zwróci się ku aktywności fizycznej, filozofii i podróżom, podczas gdy Ryby zwykle powrócą do twórczej pracy i poszukiwania miłości.


Strzelec i Ryby: Podsumowanie

To jest związek dwóch pokrewnych dusz, który często nie trwa zbyt długo. Na początku będzie wyzwaniem dla nich opuścić strefę platoniczną i rozpocząć budowanie fizycznego związku. Kiedy zbliżą się do siebie, rozpocznie się proces uczenia się, a obaj partnerzy będą zafascynowani sobą nawzajem. Jednak z biegiem czasu mogą pojawić się różnice i rozczarowania, które mogą prowadzić do rozstania. Pomimo tego, ich związek może być pełen zabawy, radości i wzajemnego wsparcia, jeśli obie strony będą gotowe na zaakceptowanie i szacunek dla swoich różnic.


You cannot copy content of this page