Strzelec i Skorpion
Strzelec i Skorpion

Strzelec i Skorpion: Namiętność i intymność

Strzelec i Skorpion: Pomiędzy tymi dwoma znakami istnieje dziwne porozumienie, jakby były jednym i tym samym, przynajmniej na chwilę. Siła charakteru, którą dzielą, daje im odpowiednią pewność siebie w kwestii seksu, a kreatywność i otwartość Strzelców odświeżają stałą naturę Skorpionów. Jednak często to nie trwa długo i z czasem, w większości przypadków, Skorpion zaczyna uważać swojego partnera Strzelca za niewiarygodnego i niegodnego zaufania, podczas gdy Strzelec widzi Skorpiona jako mrocznego, natarczywego i zbyt kontrolującego.

Aby utrzymać zdrowy związek seksualny, obaj partnerzy muszą iść na kompromis – Skorpion musi znaleźć sposób na dawanie wolności, a Strzelec musi znaleźć sposób, aby nie uciekać od powagi swojego partnera. W najlepszym możliwym kontakcie Skorpion doda swojemu życiu seksualnemu emocji i prawdziwej bliskości fizycznej, podczas gdy Strzelec będzie tam, aby nadać sens i zróżnicować rzeczy, reprezentując światło na końcu tunelu. Razem mogą zbudować niesamowity związek seksualny, ponieważ oboje mają skłonność do swobody w wyborze miejsc, pozycji i sytuacji, w których chcą kochać się.

Strzelec i Skorpion: Zaufanie

Największym problemem dla Skorpiona i Strzelca w związku jest zaufanie. Skorpion ma potrzebę przywiązania swojego partnera, nawet jeśli wydaje się, że ma wyzwolone podejście do miłości. Nie ma dla Strzelca nic gorszego niż ktoś próbujący kontrolować jego życie. Jeśli ktoś może wzbudzić potrzebę niewierności u Strzelca, to zdecydowanie Skorpion, który próbuje zbliżyć się, a tym samym odpycha go coraz bardziej.

Dodatkowy problem w tym związku wynika z jakości ich znaków – Skorpion jest stały, a Strzelec zmienny. Sprawia to, że jest praktycznie niemożliwe, aby znaleźć wspólny rytm, i aby się nawzajem nie rozczarować, oboje mogą wybrać kłamstwo. Najdziwniejsze w tym związku jest to, że oba te znaki są bez wątpienia najuczciwszymi znakami zodiaku. Niemniej jednak, ich związek wydaje się konfrontować ich z drugą stroną ich osobowości, której żaden z nich nie chce widzieć.

Strzelec i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Dwaj tak silni jednostki dają sobie dokładnie to, czego każdemu z nich potrzeba, jeśli chodzi o zgodność intelektualną. Skorpion nie tylko czuje się lżejszy, bardziej optymistyczny wobec życia i wszystkiego, co się w nim znajduje, kiedy komunikuje się ze Strzelcem, ale głębia, jaką dają umysłowi Strzelca i sposób dochodzenia do wniosków, jest niemożliwa dla jakiegokolwiek innego znaku. Skorpion stawi czoła Strzelcowi z wszelkimi płytkimi lub przestarzałymi poglądami, jednocześnie wystarczająco współczujący, aby wiedzieć, jak to zrobić, nie raniąc go, i wystarczająco stały, aby nie zmienić swojego zamiaru po drodze, gdy Strzelec myśli o ucieczce.

Będą cieszyć się sobą nawzajem, dopóki oczekiwania i emocjonalne niezgody nie będą w centrum uwagi, ponieważ mają niesamowitą rzecz do podzielenia się – poszukiwanie prawdy. Szukanie sensu we wszystkich sprawach życia, Skorpion wchodzący w głębię, a Strzelec podróżujący szeroko, połączą ich silną więzią, jakiej żadne inne połączenie znaków nie może stworzyć. Jeśli mają wspólną misję, mogą osiągnąć niesamowite rzeczy i doświadczyć prawdziwych objawień razem.

Strzelec i Skorpion: Emocje

Będą cieszyć się sobą nawzajem, dopóki oczekiwania i emocjonalne niezgody nie będą w centrum uwagi, ponieważ mają niesamowitą rzecz do podzielenia się – poszukiwanie prawdy. Szukanie sensu we wszystkich sprawach życia, Skorpion wchodzący w głębię, a Strzelec podróżujący szeroko, połączą ich silną więzią, jakiej żadne inne połączenie znaków nie może stworzyć. Jeśli mają wspólną misję, mogą osiągnąć niesamowite rzeczy i doświadczyć prawdziwych objawień razem.

Strzelec i Skorpion: Wartości

Ponieważ Skorpion jest znakiem wywyższenia Urana, a Strzelec rozumie to przez swoją trzecią domenę, oboje cenią wolność i zdolność do walki o swoje przekonania. Oboje mogą czuć się jak wyobcowani i cenić decyzje drugiej osoby o różnicach wobec innych ze względu na szacunek dla samego siebie. Niemniej jednak, w większości przypadków łatwo oceniają siebie nawzajem jako nieocenianych, ponieważ nie spełniają oczekiwań dotyczących osobowości partnera. Jedynym sposobem, aby sobie nawzajem wartościować, jest skupienie się na pozytywnych cechach i stronach drugiej osoby oraz całego kontaktu.

Strzelec i Skorpion: Wspólne działania

Dopóki komunikacja jest inspirująca dla obu partnerów, nie będą potrzebować wiele, aby zadowolić się wspólnymi aktywnościami. Strzelec będzie chciał spróbować czegoś nowego, a podejście Skorpiona do życia zawsze jest nowe z perspektywy Strzelca, podczas gdy Skorpion będzie cieszyć się pierwszym impulsem optymizmu i zabawy. Dobrze, że Skorpion wywyższa Urana, co daje im wystarczającą miłość do zmiany i ekscytujących, nowych rzeczy, które Strzelec może wnosić do ich życia. Jednak stała natura Skorpiona sprawi, że to podekscytowanie zblednie, gdy ich związek stanie się rutynowy w jakikolwiek sposób. Z upływem czasu istnieje duża szansa, że Strzelec zacznie odczuwać presję lub zwyczajnie się znudzi, co nie wróży dobrze na przyszłość.


Strzelec i Skorpion: Podsumowanie

Skorpion i Strzelec tworzą całkiem dobrą parę, pod warunkiem, że początkowo odczuwają pierwsze podekscytowanie na początku związku. Gdy nie znają się jeszcze dobrze, wszystko wydaje się nowe i niesamowite – Skorpion zobaczy swojego partnera Strzelca jako promień światła, który nagle sprawia, że ​​ich życie staje się jaśniejsze i lepsze, podczas gdy Strzelec dostrzeże, że jest tak wiele do nauczenia i cieszyć się głębią swojego partnera Skorpiona, a także emocjonalnym zaangażowaniem.

Z czasem istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczną się powoli tracić zainteresowanie sobą nawzajem, zwłaszcza zmienny znak Strzelca wobec swojego stałego partnera Skorpiona. Chociaż ich związek może zakończyć się w złych warunkach, byłoby szkoda nie poddać się mu i nie pozwolić, aby fascynował i wywyższał obu z nich, choćby przez pewien czas.


You cannot copy content of this page