Strzelec i Strzelec
Strzelec i Strzelec

Strzelec i Strzelec: Namiętność i intymność

Strzelec i Strzelec: Kiedy pomyślisz o dwóch partnerach Strzelcach w relacji seksualnej, możesz równie dobrze wyobrazić sobie dwóch nastolatków, którzy uważają wszystko za zabawne. To jest korzystny związek, ale może być powierzchowny i bardzo krótkotrwały. Obaj partnerzy dużo myślą, mają swoją własną liberalną filozofię i łatwo się zbliżają w serię przypadkowych przygód łóżkowych, do których żaden inny znak by się nie zdecydował. Strzelec jest zmiennym znakiem, co sprawia, że oboje się zmieniają przy najmniejszym problemie, i chociaż są zadowoleni z nieskrępowanego, wyzwalającego doświadczenia, będą tak intymni, jak pozwolą im na to ich umysły.

Problem, z którym mogą się zmierzyć, to brak emocji i głębi w ich kontakcie. Strzelec nie jest zwykle powierzchowny, ale gdy jest z innym Strzelcem, ich umysły porywają ich w różne kierunki, i nie ma zbyt wiele miejsca na prawdziwe emocje. Mogą być szaleńczo zakochani, ale wciąż brakuje im spójności w kontakcie emocjonalnym. To wpłynie na ich życie seksualne i sprawi, że będzie tak zmienne, jak oni sami. Chociaż nie wpłynie to znacząco na ich ogólne zadowolenie, może skrócić ich relację i sprawić, że zrozumieją, że potrzebują być z kimś innym.

Strzelec i Strzelec: Zaufanie

Jaki może być powód, że dwaj partnerzy Strzelce nie ufają sobie nawzajem? Uważają się za najbardziej uczciwych w całym zodiaku i będą potrafili zrozumieć się nawzajem w tej uczciwości. Chociaż znak Strzelca ma tendencję do okazywania uczuć kilku osobom jednocześnie, czerpiąc z tego pełnymi garściami, kiedy dwoje z nich się ze sobą łączy, po prostu im to nie przeszkadza. Jedynym możliwym powodem zazdrości i nieufności w tym kontakcie są inne osobiste czynniki, a nie ich Słońca w znaku Strzelca.

Strzelec i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Radość z tego kontaktu to coś, czego rzadko ktoś ma szansę doświadczyć oprócz Strzelca z innym Strzelcem. Kiedy znajdują wspólne zainteresowania i odkrywają podobne przekonania, nie ma niczego, co by ich powstrzymało przed pasjonującymi, pełnymi emocji dyskusjami, w których w końcu mogą być sobą. Jeden Strzelec naprawdę lubi rozmawiać z drugim, i chyba że między nimi jest ukryta walka o ego, rzadko będą się denerwować lub frustrować czymkolwiek, co partner ma do powiedzenia.

Każdy Strzelec często ma przyjaciół urodzonych pod tym samym znakiem Słońca, ponieważ nikt inny nie może zrozumieć ich natury, pielęgnować jej i obudzić ich wewnętrznego dziecka tak samo, jak ich własne odbicie. Kiedy te Słońca się spotykają, ich pasja do tego, co robią, się mnoży. Dopóki nie ma oceniania ani potrzeby narzucania swojej woli drugiej osobie, czas spędzony razem będzie niezwykle wartościowy dla obojga. Uśmiechy, które dzielą się ze wszystkimi na tej planecie, zostaną im zwrócone w dokładnie odpowiedniej ilości tylko przez innego Strzelca.

Strzelec i Strzelec: Emocje

Strzelec to znak, który rzadko jest opisywany jako emocjonalny, ale tak naprawdę jego władca, Jowisz, znajduje swoje podniesienie w Raku, władcy wszystkich emocji. Możemy powiedzieć, że prawdziwym celem każdego Strzelca jest znalezienie wewnętrznego spokoju emocjonalnego, znalezienie domu, bez uciekania od trudności, smutku i jakiejkolwiek emocji, które trzeba załatwić. Każdy Strzelec pragnie być zadowolony i szczęśliwy, bez ukrytych intencji, manipulacji, nieuczciwości czy jakichkolwiek zanieczyszczeń. Ich intencje zawsze są dobre, i mogą pomagać sobie nawzajem w dążeniu do swoich utopijnych celów, gdy są razem.

Jednak gdy ci dwoje rozpoczynają swoją relację, rozumieją pozytywność i optymizm, które dzielą, ale to podnosi ich jeszcze bardziej w górę. Jeśli będą wzmacniać swoje niekonsekwencje i potrzebę ucieczki od powagi i rzeczywistości, mogą się prawdziwie zgubić w poszukiwaniu miłości. Problem, jaki mają ci partnerzy, polega nie na braku miłości, ale na wspieraniu różnych kierunków, które mogą oddalać ich od serca. Często wydaje się, że potrzebują odrobiny większej konsekwencji, aby odnaleźć miłość, której szukają.

Strzelec i Strzelec: Wartości

Cudownie jest obserwować, jak dwie miny Jowisza bawią się swoimi przekonaniami i dzielą się wartościami, jakby to było najbardziej naturalne na świecie. Nawet gdy napotkają różnice zdań, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko się pośmieją i zapomną o tym po kilku godzinach. Pozytywność tego starcia dwóch ognistych Słońc jest czymś, co może przezwyciężyć każdą wcześniej ustaloną wartość, i łatwo się do siebie dostosują i znajdą doskonały kompromis, nawet jeśli się nie zgadzają. Najważniejszą wartością, którą dzielą, jest ta, którą obaj przywiązują do wolności ducha i dobroci ludzkości. Kiedy odnajdą ten punkt wspólnej utopii, nic innego nie będzie naprawdę ważne.

Strzelec i Strzelec: Wspólne działania

W zasadzie mogą razem robić wszystko, jeśli uda im się znaleźć siebie nawzajem. Łatwo rozpraszają się różnymi rzeczami w swoim życiu i nie są zbyt skupieni na swoich umowach, szukając wolności i zrozumienia od drugiej osoby. Gdy stawią czoła swoim własnym słabościom, a jedną z nich jest brak odpowiedzialności i niezawodności, mogą się naprawdę zirytować i rozzłościć.

To nie jest typowe, ale bardzo możliwe, jeśli jeden z nich nie widzi siebie w prawdziwym świetle, co można oczekiwać od każdego Strzelca. Najlepszą rzeczą, którą ci partnerzy mogliby zrobić, to podróżować razem po świecie, na podstawie planu, który należy przestrzegać. Żaden inny znak nie może zrozumieć ich potrzeby podróży, wiedzy, szerokości i odległości, i to jest coś, co powinni dzielić i mnożyć, będąc razem.


Strzelec i Strzelec: Podsumowanie

Jeden Strzelec łatwo zakocha się w drugim, a ich namiętny związek może bardzo szybko się zmieniać. Jako dwie reprezentacje zmiennego znaku, łatwo się przystosują, ale zmienią swoje opinie i uczucia do siebie z podobną łatwością. To nie zawsze daje nadzieję na długotrwały związek, ponieważ nie ma partnera, który byłby klejem, trzymającym ich razem. To jednak nie oznacza, że nie będą cieszyć się sobą, znajdować wiele rzeczy do współdzielenia, i śmiać się jak dzieci, podążając za swoją złośliwością.


You cannot copy content of this page