Strzelec i Wodnik
Strzelec i Wodnik

Strzelec i Wodnik: Namiętność i intymność

Strzelec i Wodnik: Wodnik zachowuje się w taki sposób, jak myśli Strzelec, co jest dużym atutem w ich życiu seksualnym. Ich przyciąganie może być silne, szczególnie gdy partner Strzelca znajduje się na rozdrożu w życiu i potrzebuje potwierdzenia swojej wolności i seksualności. Ich relacja seksualna będzie bardzo zabawna, ponieważ oboje lubią eksperymentować i poznawać nowe rzeczy. Ich komunikacja zazwyczaj daje im obojgu tak dużo satysfakcji, że czasami prawie nie będą potrzebować aktu seksu, aby się zaspokoić.

Mimo że ich połączenie seksualne może być bardzo satysfakcjonujące dla obojga partnerów, mogą mieć trudności z tworzeniem intymności. Partner Strzelca wniesie do ich związku odpowiednią ilość ciepła, ale zmienna jakość jego znaku sprawi, że łatwo skieruje swoją uwagę na coś innego, podczas gdy partner Wodnika wciąż trzyma się tych samych spraw. Oboje zrozumieją konieczność zmiany i uwzględnią to w swoim życiu seksualnym. Niemniej jednak więź emocjonalna i w konsekwencji intymność między nimi mogą być słabe i mocne, wahać się zbyt często, aby oboje widzieli się jako doskonałych partnerów.

Strzelec i Wodnik: Zaufanie

Czasami będą się znać nawzajem zbyt dobrze, aby stworzyć zaufanie z poczucia absolutnej wolności. Strzelec może być skłonny do niewierności, a Wodnik lubi być wolny i dostępny. Zważywszy, że oboje wiedzą o tych rzeczach na temat siebie nawzajem, mogą łatwo zacząć zastanawiać się, czy powinni sobie ufać czy nie.

Chociaż obaj partnerzy uważają, że ich relacje są bardzo zależne od poziomu swobody, którą mają, prawdopodobnie nie będą w stanie jej sobie nawzajem zapewnić, gdy zdecydują się na zaangażowanie się w romantyczny związek. Najlepszym lekarstwem na brak zaufania w którymkolwiek z partnerów jest dla nich obojga zrozumienie, że ich związek jest czymś niezwykłym, swobodnym od jakichkolwiek ograniczeń.

Strzelec i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Kiedy Strzelec i Wodnik znajdują wspólne zainteresowanie, staje się to nieskończonym źródłem nowych tematów, informacji, a nawet może zmienić ich filozofię życiową. Partner Wodnika może przez długi czas zachować dystans, a Strzelec może czuć się jak małe dziecko, nadmiernie rozmawiające o nieciekawych tematach i próbujące nawiązać więź. Kiedy w końcu wskażą właściwy kierunek i zaczną rozmawiać o czymś, co pobudza zainteresowanie Wodnika, ich rozmowy staną się niesamowite.

Obaj partnerzy są racjonalni i zwracają dużo uwagi na swoje myśli. Oboje są wystarczająco szybcy w dochodzeniu do różnych wniosków. Kontakt między nimi rozbudzi ich potrzebę intelektualnej wymiany poglądów i mogą wciągnąć się w wspaniałe debaty. Jeśli mają wspólne zainteresowanie czymś, będą o tym rozmawiać z pasją, nadmiernie, i znajdą nowe pomysły i rozwiązania do wdrożenia w swoje podejście do tego tematu. Szybkość Wodnika połączona z namiętnym stanem ciągłego przekonania Strzelca może uczynić ich związek jednym z najbardziej produktywnych we całym zodiaku.

Strzelec i Wodnik: Emocje

Trudno jest określić skalę emocji w tej relacji. Żaden z tych partnerów nie jest zbyt emocjonalny na zewnątrz, chociaż Strzelec może często zakochiwać się i wypadać z miłości. Dobrze, że Strzelec jest tak zmienny, bo inaczej miałby trudności z nadążaniem za partnerem Wodnika. Inną zaletą tego kontaktu jest racjonalny charakter obu znaków i skupienie na procesach umysłowych. Pozwoli to im komunikować swoje emocje, jakiekolwiek by one nie były, bez poczucia winy ani presji emocjonalnej.

Gdy ich emocje zaczynają narastać, zajmie im dużo czasu, zanim się ustabilizują, a oboje partnerzy będą pewni swoich uczuć względem siebie. Strzelec będzie wiele razy zmieniać zdanie, prawdopodobnie przechodząc od jednego skrajności do drugiej, ponieważ tak właśnie inspiruje go partner Wodnika. Z drugiej strony, Wodnik będzie musiał najpierw wytworzyć więź, a następnie czekać na pewność miłości swojego partnera.

Strzelec i Wodnik: Wartości

Istnieje wiele rzeczy, na których się zgodzą, począwszy od wartościowej wolności, a kończąc na własnych cechach i oczekiwaniach. Oboje doceniają szerokość umysłu, optymizm i wiarę kryjącą się za mózgami, inteligencję i wizję. Jako znak ekscytacji Neptuna, Wodnik ma specjalne podejście do szczerości, a dla Strzelca szczerość jest jedną z najbardziej wartościowych rzeczy.

Strzelec i Wodnik: Wspólne działania

Będą aktywności, które Strzelec będzie chciał podjąć, podczas gdy Wodnik uzna je za głupie lub nawet bez sensu. Mogą mieć trudności z pogodzeniem swojego podejścia do religii, a jakiekolwiek aktywności religijne mogą być źródłem problemów w ich związku, ponieważ całe ich indywidualne systemy wierzeń mogą być zagrożone. Niemniej jednak, w większości sytuacji mogą świetnie się bawić, gdziekolwiek się udadzą. Strzelec łatwo założy uśmiech i pójdzie za pomysłem Wodnika, tak długo, jak to ma sens lub mają coś do nauczenia się z tego. Prawdopodobnie nie ma miejsca na tyle dziwnego, by ci dwoje odkryli swoje wspólne zainteresowania na nowo.


Strzelec i Wodnik: Podsumowanie

Związek między partnerem Strzelca a Wodnikiem może wydawać się innym ludziom jak przyjaźń tej samej płci, i niezależnie od tego, co mogą o tym myśleć, to jest właśnie ten rodzaj związku, którego obaj partnerzy mogą potrzebować. Spotkają się, gdy nadejdzie czas dla nich obojga na zmianę w życiu lub opuszczenie partnera, z którym czują się ograniczeni. Ich związek często jest jasnym punktem odniesienia dla wszystkich wokół nich, ponieważ daje pierwszeństwo przyszłości i przynosi nadzieję na lepsze czasy.

Głównym wyzwaniem dla Strzelca i Wodnika leży w ich racjonalnej naturze. Choć ich umysły będą miały wspaniałą relację, mogą mieć trudności z osiągnięciem prawdziwej intymności i bliskości. Oboje muszą zwolnić i zastanowić się, jak się czują, zanim wpadną w bezduszne więzi, w których szukają pocieszenia, uciekając od świata.


You cannot copy content of this page