Waga i Bliźnięta
Waga i Bliźnięta

Waga i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Waga i Bliźnięta: Bliźnięta i Waga są obie rządzone przez żywioł powietrza, co powinno zapewnić im dobry początek w ich połączeniu umysłowym i werbalnym zrozumieniu. Jeśli chodzi o seks, jest to korzystne, ponieważ oboje będą swobodnie mogli komunikować wszystko, co ich niepokoi lub satysfakcjonuje. Delikatne ego Wagi może być podniesione przez urok i podejście Bliźniąt do seksu. Wydają się wiedzieć, jak sprawić, aby wszystko było trochę mniej poważne, co pomoże ich partnerowi Wadze otworzyć się i dzielić emocjami także poprzez seks. Gdy partner Bliźniąt zauważy, jak łagodna potrafi być Waga, chociaż wydaje się tak taktowna i zimna, nie będą mieli dużego wyboru, jak również podzielić się emocjami.

Głównym celem ich życia seksualnego jest w rzeczywistości zrównoważenie tych emocji. Waga to znak rządzony przez Wenus, seksualny, zmysłowy i uwodzicielski, podczas gdy Bliźnięta są rządzone przez Merkurego i nie mają seksualnej ani emocjonalnej mądrości. Podstawą udanego życia seksualnego między nimi jest ich ciekawość, ponieważ Waga zawsze jest ciekawa swojego partnera, tak samo jak Bliźnięta są ciekawe wszystkiego innego. Chociaż Waga może być niezdecydowana, Bliźnięta nie będą miały problemu z wymyśleniem innego podejścia i znalezieniem nowych technik, słów i przygód, aby urozmaicić swoje spotkania seksualne.

Waga i Bliźnięta: Zaufanie

Gdy Waga zdecyduje się być z kimś, nawet jeśli po długiej i trudnej wewnętrznej walce, prawdopodobnie uwierzy w ich słowa i działania. Gdy wybierają partnera, wybierają go ze względu na charakter i bezpośrednią naturę. Waga nie ma powodu, by wątpić we własne osądy i prawdopodobnie uwierzy w Bliźniąt we wszystkich przypadkach, oprócz sytuacji, gdy ich nieuczciwość jest zbyt oczywista. W zamian Bliźnięta będą szanować potrzebę Wagi do flirtowania, aby być akceptowanym i kochanym przez innych ludzi. Nie tylko nie będą tego uważać za zagrożenie, ale będą naprawdę cieszyć się konsekwencją takiego zachowania – własną wolnością.

Waga i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Partner Bliźniąt ma bardzo wyrobione zdanie, a Waga ma tendencję do odbierania wielu rzeczy, które partner mówi, jako osobistą obrazę. Chociaż Bliźnięta w większości przypadków po prostu podążają za swoją racjonalną naturą i komentują rzeczy, po prostu chcąc porozmawiać, dla Wagi będzie to trudne do przeskoczenia. Znak Wagi jest bardzo wrażliwy na wszelkiego rodzaju narzucanie woli i krytykę i zauważy to nawet wtedy, gdy Bliźnięta nie mają pojęcia, o czym partner właśnie myśli. Kto wie, która z nich ma rację?

Ponieważ żadne dwie osoby nie mogą zgadzać się we wszystkim za każdym razem, gdy tylko otworzą usta, Bliźnięta i Waga mogą mieć bardzo bolesną i trudną komunikację ze względu na wzajemny brak tolerancji. Partner Bliźniąt wolałby nawet ociemnieć, niż przyznać, że ma brak tolerancji, ale prawda jest taka, że mogą być dość surowi, jeśli chodzi o aktywność umysłową i opinie innych. Waga jest w większości przypadków wystarczająco dotknięta przez presję na swoją osobowość wytwarzaną w swojej pierwotnej rodzinie, więc bardzo źle zareaguje na takie zachowanie, nawet jeśli Bliźnięta nie miały złych intencji.

Głównym problemem tutaj jest fakt, że Bliźnięta żyją, aby uczyć się i nauczać tego, czego się nauczyły. Często prezentują siebie jako osoby, które coś wiedzą, a Waga może to odebrać jako ich potrzebę udowodnienia swojej intelektualnej dominacji. Chociaż to nie jest ich zamiarem w większości przypadków, czasami pojedyncze zdanie, które Bliźnięta wypowiedzą, może być czymś, czym Waga będzie się obrażać przez lata. Waga może się uczyć od nauczyciela, od kogoś, kto udowodnił swoją wartość, ale trudno od swojego partnera, który wie wszystko.

Waga i Bliźnięta: Emocje

Sposób, w jaki rozwijają się emocje Wagi, jest naprawdę odpowiedni dla Bliźniąt. Wydaje się, że są zsynchronizowani, gdy partner Wagi poszukuje głębi, a Bliźnięta fruwają wokół w poszukiwaniu nowego odkrycia. Nawet nie zauważą, jak miłość między nimi zaczyna się ujawniać, jedno z nich biegnąc wokół, a drugie zastanawiając się, dlaczego nie byliby idealnymi partnerami.

Możemy powiedzieć, że żadne z nich nie jest bardzo emocjonalne, ale Waga jest rządzona przez Wenus, więc istnieje silne powiązanie z płaszczyzną emocjonalną. Problem polega na tym, że oboje dużo mówią o swoich emocjach, podczas gdy żaden z nich nie zatrzymuje się, aby je naprawdę poczuć. Mogą pozostawać obojętne i zdystansowane, chyba że Waga zakocha się wystarczająco głęboko, aby podążać za swoim partnerem Bliźniętami, gdziekolwiek by oni nie poszli, a Bliźnięta zakochają się na tyle głęboko, że słowa tracą znaczenie.

Waga i Bliźnięta: Wartości

Podczas gdy Waga będzie cenić konsekwencję oraz odpowiedzialność i niezawodność partnera, Bliźnięta będą bardzo odmienne, mając odmienne wartości. Bliźnięta będą cenić kreatywność i siłę intelektualną partnera, czego Waga nie będzie w stanie odwzajemnić, jeśli jej Słońce jest w najniższym stanie. Ich punktem spotkania jest wartość intelektu, choć może się to wydawać dziwne. Obydwa znaki powietrza zwracają dużo uwagi na mentalną osobowość swojego partnera i sposób myślenia. Mogą znaleźć sposób, aby droczyć się słowami, uwodzić się nawzajem i w końcu znaleźć sposób na komunikację we wszystkim innym – o ile oboje wystarczająco się tym przejmują.

Waga i Bliźnięta: Wspólne działania

Waga jest typowym kameleonem aktywności, gdy zakochuje się. Chce badać świat swojego partnera od A do Z i chętnie będzie za nim podążać we wszystkich jego działaniach, oczekując tego samego w zamian. Jednak może to zakończyć się niefortunnie, pozostawiając Wagę z wyczerpaną energią i niespełnionymi życzeniami. Bliźnięta po prostu nie obchodzi podążanie za partnerem tylko dlatego, że chcą być śledzone. Oboje muszą mieć niskie oczekiwania i pozwolić partnerowi zaskoczyć się czymś nowym i ekscytującym. Będą cieszyć się różnymi aktywnościami razem, o ile nie spędzą zbyt dużo czasu na rozwiązywaniu problemów i planowaniu przyszłości.


Waga i Bliźnięta: Podsumowanie

Partnerzy Bliźniąt i Wagi nie zawsze są idealną parą, chociaż ich znaki wzajemnie się wspierają. Jeśli partner Wagi ma trudności z byciem samotnym i wykonywaniem rzeczy samodzielnie, Bliźnięta nie zawsze to łatwo zrozumieją. Ze względu na brak osobistych granic, przedstawiciele Wagi często pozwolą swoim partnerom Bliźniętom przejąć inicjatywę, aż do momentu wyczerpania całej energii, kiedy czują, że powinni tylko położyć się i wyłączyć myśli. Jeśli chcą pracować nad swoim związkiem i być szczęśliwi, Waga musi wystarczająco szanować swojego partnera Bliźnięta, aby pozwolić im być ich nauczycielem, kochankiem i przyjacielem. W zamian Bliźnięta będą musiały dbać o swojego partnera Wagi, szanując jego granice i potrzebę wspólnoty.


You cannot copy content of this page