Waga i Koziorożec
Waga i Koziorożec

Waga i Koziorożec: Namiętność i intymność

Waga i Koziorożec: Kiedy mówimy o związku seksualnym między Wagą a Koziorożcem, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest oczekiwanie. Rządzone przez Wenus i Saturna, opowiadają historię żołnierza, który musiał opuścić swoją żonę i powrócił po latach oczekiwania. Jeśli chodzi o seks, jest to połączenie, które może wskazywać na brak aktywności seksualnej, mimo że oba te znaki uważają seks za niezwykle ważny w swoim życiu. Na początku mogą nie odczuwać żadnej atrakcji, a nawet rozpocząć związek na podstawie przyjaźni, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że między nimi nie ma chemii.

Jeśli brak atrakcji nie powstrzyma ich, zazwyczaj coś innego to zrobi. To połączenie ulega wpływowi okoliczności zewnętrznych i rzeczy, na które nie mają kontroli. Oboje mogą czuć presję, a ich poczucie własnej wartości może bardzo ucierpieć. Jednak między nimi istnieje porozumienie, które wywołuje wywyższenie Saturna w Wadze. Sprawia to, że obaj rozumieją dobre timing i zazwyczaj nie pozwolą sobie na popełnienie błędu, oczekując czegoś, czego nie powinno się oczekiwać. Jeśli pokonają wszystkie przeszkody i utworzą silną więź poprzez swoje osobiste uwarunkowania natalne, Waga i Koziorożec mogą mieć stosunki seksualne, które są dość konserwatywne, rutynowo podejrzewane i zadowalające tylko wtedy, gdy oboje zrezygnują ze swoich surowych założeń i warunków.

Waga i Koziorożec: Zaufanie

Dziwne w związku między Wagą a Koziorożcem jest bardzo wysoki poziom zaufania między nimi. Nawet jeśli Waga czasami ma wątpliwe motywy, partner Koziorożca sprawi, że skieruje się całkowicie ku Saturnowi i będzie czuł się winny przy najmniejszym przebłysku możliwej kłamstwa. Jedyne możliwe problematyczne sytuacje pojawiają się, gdy Koziorożec jest zbyt surowy od samego początku, sprawiając, że partnerka Wagi czuje się niewystarczająca, osądzana, a nawet przestraszona konsekwencjami swoich działań. Może to sprawić, że ich relacja będzie nieszczera, nie dlatego, że faktycznie jest coś do ukrycia, ale dlatego, że partner Wagi czuje potrzebę ochrony swojej prywatności.

Waga i Koziorożec: Komunikacja i inteligencja

Nie powiedzielibyśmy, że Waga jest uparta, ale gdy znajduje się w związku z Koziorożcem, nagle staje się stanowcza i czasami nawet niemożliwa do rozmowy. Chociaż Waga kocha Koziorożca ze względu na wywyższenie Saturna, jest to wyrażane w najbardziej nietypowy sposób, ponieważ wydaje się, że czuje potrzebę mówienia złośliwie. Może to być długa walka, bez zwycięzców ani przegranych, po prostu dwie osoby zawsze stawiające sobie nawzajem bariery, z powodów, które nie są jasne dla nikogo wokół nich.

Największe przeszkody dla ich wzajemnego zrozumienia to elementy, do których należą. Powietrze i Ziemia są zbyt oddalone od siebie i wydaje się, że tym partnerom nie jest jasne, jak się nawzajem dotrzeć we wszystkich sprawach życiowych. Niemniej jednak, obu im towarzyszy roztropność, która może dać im wystarczająco dużo głębi i zrozumienia, aby prowadzić bardzo interesujące dyskusje i motywować się nawzajem do budowania lepszych podstaw dla każdej kolejnej debaty. Jeśli pozostaną racjonalni w swoich relacjach umysłowych, mogą się świetnie bawić, czego inne znaki nie będą w stanie zrozumieć.

Zadowolenie, które oboje odniosą z poważnego rozwiązywania problemów, może doprowadzić ich do punktu, w którym znajdą rozwiązanie razem – Waga wyrazi je słowami, a Koziorożec wcieli je w czyn. Nie ma prawdopodobnie nic na świecie, co mogłoby podnieść ich ego bardziej niż sytuacje, w których udało im się rozwiązać coś dzięki prostemu wspólnemu wysiłkowi.

Waga i Koziorożec: Emocje

Najtrudniejszą rzeczą do pogodzenia w związku między Wagą a Koziorożcem są sposoby, w jakie podchodzą do swoich uczuć. Waga to znak rządzony przez Wenus, a jej emocje przychodzą naturalnie, ale zwykle są ograniczone i powstrzymywane ze względu na powagę swojej natury i obawy przed osądami innych. Koziorożec ma misję w życiu, aby zaakceptować wszelkie emocje i w większości przypadków, chyba że zostanie oświecony, będzie to siła osądzająca, która trzyma Wagę w dół. Jakby tego było mało, cała sytuacja będzie karmić ego Koziorożca i sprawi, że uwierzy, że ma rację w swoim podejściu, oddalając go dalej od punktu koncentracji.

To jest para, która musi ciężko pracować nad znalezieniem wspólnego języka, aby pokazać, jak się czują i jednocześnie szanować siebie nawzajem. Emocjonalna natura Koziorożca sprawia, że dla wielu jest odległy, ale dla Wagi jest zupełnie nieosiągalny, gdy tylko zaczyna lekceważyć swoje uczucia. Jedyne, co można zrobić, to znaleźć punkt absolutnego szacunku i akceptacji dla wszystkich emocji i ich przejawów. Jeśli pozwolą sobie na zrywanie rzeczy, złość, płacz, robiący sceny publiczne lub oddawanie się histerii, mogą znaleźć sposób wyrażania swojej miłości w sposób właściwie zrozumiany.

Waga i Koziorożec: Wartości

Najważniejsze wartości, które Waga i Koziorożec dzielą, to wartość czasu i odpowiedzialności. To może pomóc im pokonać wszelkie różnice i przeciwstawne postawy, wartości lub przekonania, ponieważ każde z tych partnerów będzie gotowe zrozumieć zestaw odpowiedzialności, które mają względem siebie. Jako znaki powietrza i ziemi, oba dość mocno przywiązane do swoich sposobów, Waga i Koziorożec będą znacznie różnić się w wartościach słów i czynów. Waga będzie komunikować się i uważać, że jej umysł to jej największy atut, podczas gdy Koziorożec naprawdę nie będzie się przejmować, jeśli rezultaty nie przejawiają się w materialnym świecie. To jest dobre szkolenie dla partnera Wagi, aby znaleźć gruntowanie, ale zwykle nie będzie to przyjemne dla żadnego z nich w romantycznym związku.

Waga i Koziorożec: Wspólne działania

Najlepszą rzeczą, jaką mogą robić razem, to być nudnymi dla reszty świata. Istnieje duża szansa, że ich związek wyniesie ich do stanu ciężkiej pracy i leniwego odpoczynku, bez wysiłku dla czegokolwiek kreatywnego lub inspirującego. Muszą utrzymywać swoje pasje w płomieniach i tworzyć cotygodniową rutynę, która sprawi, że wyjdą z domu i będą się dobrze bawić.


Waga i Koziorożec: Podsumowanie

Jeśli chcemy wybrać najlepsze słowo do opisania związku między partnerem Wagą a Koziorożcem, powiedzielibyśmy – trudny. To nie znaczy, że nie mogą być szczęśliwi razem, ale wymaga to dużo pracy, kompromisu i zrozumienia. Ich różnice są głębokie i czasami trudne do pogodzenia, ale jeśli obie strony są gotowe do wysiłku, mogą stworzyć trwały i satysfakcjonujący związek. Ważne jest, aby szanować i doceniać swoje różnice, a także dążyć do wspólnego rozwiązania problemów. Wzajemne wsparcie, zaufanie i otwarta komunikacja mogą pomóc im przekroczyć przeszkody i znaleźć harmonię w związku.


You cannot copy content of this page