Waga i Skorpion
Waga i Skorpion

Waga i Skorpion: Namiętność i intymność

Waga i Skorpion: Intymność między Wagą a Skorpionem jest intensywna pod każdym względem i jednocześnie ekscytująca i wymagająca. Są połączeni przez swoją zwierzęcą naturę, uzupełniają się nawzajem, będąc rządzonymi przez planety, które rządzą również ich przeciwnymi znakami. To skomplikowany kontakt seksualny, ponieważ są rządzeni przez Wenus i Marsa, jakby stworzeni dla siebie nawzajem. Jednak wydaje się, że brakuje im dotyku elementu, którego oboje potrzebują, oddzielając ich szybki, powierzchowny element powietrza w Wadze i emocjonalny, wolny element wody w Skorpionie.

Nawet jeśli nie sprawiają sobie wzajemnie szczęścia w innych sferach swojego związku, gdy partner Wagi pozwala swojej instynktownej, zwierzęcej stronie, łatwo staje się jednym ze swojego partnera Skorpiona. Ich życie seksualne może być niezwykle emocjonalne i wymagające, ponieważ przyciąganie ich energii jest niezwykle silne, sprawiając, że oboje są obsesyjni i zaborczy względem siebie nawzajem. Często będą tak związani, że ich związek wydaje się niemożliwy do zerwania. Te więzi są tworzone poprzez ich fizyczny kontakt, nawet jeśli wszystko inne w ich związku sprawia, że są głęboko niezadowoleni.

Waga i Skorpion: Zaufanie

Jeśli Skorpion nie może komuś zaufać, to jest to Waga. Jak mogliby, gdy wydaje się, że ich partner Wagi ma oczywistą potrzebę pokazania, jak atrakcyjni i zmysłowi są dla reszty świata. Jeśli to jeszcze nie wystarcza, że zaborczość Skorpiona łatwo przenika do Wagi, zaczną się zachowywać podobnie, obsesyjnie reagując na każdorazową chęć partnera, aby zrobić coś samodzielnie. Nawet jeśli jest to najgorszy scenariusz, ta atmosfera prawdopodobnie będzie obecna w każdej parze Waga-Skorpion, choć w mniejszym stopniu. Pytanie brzmi – czy są gotowi żyć tak codziennie? Jeśli zaakceptują to jako sposób dzielenia się prawdziwą, głęboką miłością, ich problemy zaufania mogą nie być dużym problemem, choć mogą wydawać się dziwaczne.

Waga i Skorpion: Komunikacja i inteligencja

Komunikacja między Wagą a Skorpionem jest tak naprawdę miejscem, w którym przychodzi zastosowanie połączenie Wagi z Saturnem. To pozwoli Wadze na zwolnienie, oddech i zrozumienie impulsywnych czynów lub słów ich partnera Skorpiona. W obu tych znakach jest wystarczająco dużo głębi, chociaż Waga jest znakiem powietrza i dość oddalona od Ziemi. To pozwoli na wystarczające zrozumienie między nimi w sensie racjonalnym.

Problem, z którym muszą się zmierzyć, polega na tym, że oboje reprezentują znikome dla swoich władców. To łatwo doprowadzi do odrzucenia osobowości drugiej osoby, zwłaszcza że Waga musi radzić sobie z problemami osobowości poprzez upadek Słońca, a Skorpion nie akceptuje niczego, co nie jest całkowite. Wadze trudno będzie zrozumieć agresywnie wyraźną stronę Skorpiona, tak samo jak Skorpion nie zrozumie nieuczciwego zachowania swojego partnera Wagi. Ich różnice mogą być bardzo trudne do pogodzenia, jeśli zbliżą się do siebie zbytnio i zaczną mieszać się w swoje życie osobiste i decyzje.

Waga i Skorpion: Emocje

Kiedy zakochają się, ich uczucia nabiorą niezwykłej intensywności. Wielu przypadkach miłość po prostu się nie zdarzy. Waga szuka aktywnego, ognistego partnera, który rozbudzi ich życiową siłę i wniesie światło do ich życia. Skorpion szuka fizycznej, zmysłowej i praktycznej osoby, i chociaż Waga może w pewnym stopniu spełnić te potrzeby ze względu na wyniesienie Saturna i panowanie Wenus, w większości przypadków to nie jest to, kim przede wszystkim chcą być.

Kiedy iskra istnieje między nimi, łatwo rozpali się ogniem, spalając całe miasta, lasy i wszystkich na swojej drodze, włączając w to oboje. Ta jądrowa energia Skorpiona jest pobudzana przez jego poprzedni znak, Wagę, ponieważ niesie informacje o wszystkich nierozwiązanych problemach w relacjach i o całym gniewie, który nie został wyrażony z powodu wymuszonej potrzeby odpowiedniego zachowania.

Innymi słowy, Waga zbiera niewyrażoną energię seksualną, która wybuchnie w Skorpionie, prowadząc do trwającej całe życie wojny, jeśli wystarczająco wiele zostanie zamiecione pod dywan. To zostanie uznane za ostateczną miłość, sprawiając, że ich emocjonalny związek będzie absurdalnie intensywny. Muszą zrozumieć, że miłość polega na czułości tak samo jak na wszystkim innym, i jeśli jej nie mają, może to nie być miłość, a jedynie prosta atrakcja fizyczna i potrzeba wyładowania się z ograniczeń.

Waga i Skorpion: Wartości

Obydwie te partnerki cenią konsekwencję i zaangażowanie, i to jest coś, co na początku ich łączy. Jednak reszta ich systemów wartości nie pokrywa się zbytnio, i będą różnić się w zachowaniu i oczekiwaniach wobec innych ludzi. Waga krzywi się na niestosowne zachowanie, a Skorpion ma niestosownych przyjaciół, którzy są szczerymi wobec swojego postępowania i są w pełni akceptowani i szanowani za to. Wadze wydaje się, że Skorpion robi wszystko nietypowe tylko po to, aby wydawać się wyjątkowy, podczas gdy Skorpion widzi Wagę jako osobę, która robi wszystko zwyczajne tylko po to, aby wpasować się. Główny problem tkwi w wartości, jaką przypisują opiniom innych ludzi, i to nie będzie łatwe do przezwyciężenia.

Waga i Skorpion: Wspólne działania

Jeśli istnieje jedna działalność, którą Waga i Skorpion mogą wspólnie uprawiać cały czas, musi to być seks. Skorpion obudzi zwierzęcą stronę swojego partnera Wagi, a ich czas spędzony razem będzie skupiony na podążaniu za instynktami obojga partnerów. Skorpion jest znakiem wyniesienia Urana i będzie brakować mu cierpliwości wobec niezdecydowania Wagi. Dlatego ich potrzeby nie będą dobrze pasować do innych obszarów ich życia, i mogą nie być w stanie spełnić oczekiwań drugiej osoby. Wyjątek od tej reguły występuje, gdy Waga skieruje się na ciemną stronę i ulegnie potrzebie Skorpiona, aby zabrał ją do Podziemia. Żaden inny partner nie wzbudzi tej potrzeby w Skorpionie tak jak partnerka Wagi.


Waga i Skorpion: Podsumowanie

Związek między Wagą a Skorpionem w żadnym wypadku nie jest łatwy i lekki. Obydwie te partnerki będą musiały zmierzyć się ze swoimi mrocznymi stronami poprzez tę więź, i chociaż może to prowadzić do niesamowitego i intensywnego życia seksualnego oraz emocji, które nikt inny nie może zrozumieć, może to także popchnąć ich oboje w depresyjną dziurę, z której trudno będzie im się wydostać. Jedynym sposobem na trwały i satysfakcjonujący związek dla tej pary jest zbudowanie silnego, niezależnego życia indywidualnego, w przeciwnym razie będą się wzajemnie niszczyć emocjonalnie.

Podsumowując, intymność między Waga a Skorpionem jest intensywna i ekscytująca, ale wymaga dużo pracy i kompromisu. Ważne jest, aby obie strony zrozumiały i akceptowały różnice między sobą, a także aby budować silne fundamenty w innych obszarach swojego związku. Ważne jest również, aby znaleźć równowagę między emocjami a racjonalnym podejściem do życia.


You cannot copy content of this page