Waga i Strzelec
Waga i Strzelec

Waga i Strzelec: Namiętność i intymność

Waga i Strzelec: Intensywność kontaktu emocjonalnego i intymności między Wagą i Strzelcem zależy głównie od innych czynników w ich osobistych horoskopach, ale na pewno będą cieszyć się swoim życiem seksualnym. Są bardzo dobrą parą pod względem seksualności, ponieważ żadne z partnerów tutaj nie czuje presji, a jest wystarczająco dużo miejsca dla obojga, aby się rozwijać, budować poczucie własnej wartości i czuć się bezpiecznie w ramionach drugiej osoby.

Rządzone przez dwie planety, Wenus i Jowisz, ich głównym celem jest stworzenie przyjemnego związku seksualnego, z głównym celem sprawienia sobie wzajemnej radości. Dla tego celu będą eksperymentować i próbować nowych rzeczy, wszystko z uśmiechem i lekkością, jakby seks w ogóle nie był wielką sprawą. Powaga Wagi, związana z Saturnem, da całemu ich związkowi wytrzymałość i stabilność, podczas gdy ich panująca Wenus współpracująca z Jowiszem dostarcza wystarczająco dużo romansu, pożądania seksualnego, czułości i może prowadzić do bajkowego zakończenia. Ta kombinacja planet tworzy w pewnym sensie Neptuna i mówi o wzroście satysfakcji prowadzącej do “orgazmicznej” przyjemności, nawet jeśli oba znaki mogą się nie wydawać zbyt seksualne dla innych członków zodiaku.

Waga i Strzelec: Zaufanie

Zaufanie między Wagą a Strzelcem jest ściśle związane z Neptunem i wyzwanie zaufania jest jednym z najważniejszych doświadczeń, jakie ta relacja daje. Oboje mogą iść na skrajności, albo mając nierealne zaufanie do siebie nawzajem, albo nie ufając każdemu słowu i każdemu działaniu, które jest podejmowane. Jedynym sposobem, aby utrzymać obraz zaufania dla tych znaków, wydaje się być pozostanie zawsze w baśniowym, nierealnym stanie, czego Strzelec nigdy nie będzie chciał zrobić. Jeśli prawda nie jest żyta, nic na świecie nie jest piękne dla słonecznego Strzelca. Jak tylko rozpoczynają poszukiwanie czegoś innego, Waga wyczuje zmianę i staje się zirytowana swoją niezdolnością do stworzenia jedności z partnerem, którego kocha.

Waga i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Cudownie jest obserwować, jak Waga staje się łagodna, zapominając o Saturnie i własnej odpowiedzialności, gdy dziecinny charakter Strzelca rozczula ich serce. Chociaż to nie jest coś z obiecującą przyszłością, ponieważ nikt nie może uciec przed swoją prawdziwą naturą, przyniesie im zarówno radość, jak i szczęście, przynajmniej na chwilę. Partner Wagi będzie w stanie zrelaksować się obok kogoś, kto nie ocenia, a partner Strzelca poczuje, że jego energia jest dobrze skierowana na osobę, która potrzebuje młodości, ciepła, światła, optymizmu i kreatywności w swoim życiu.

Jeśli tylko nie napotkają problemów z ego, ich komunikacja i zgodność intelektualna są pewne. Głównym problemem, który w końcu pojawi się i będzie musiał być rozwiązany, leży w siłach ich Słońc. Słońce Wagi jest słabe i łatwo oddaje stery komuś innemu, kto podejmuje pozytywne decyzje i działania w ich imieniu. Strzelec ma zbyt wiele ognistej energii w swoim Słońcu, jest aktywny, podejmuje działania i zawsze gotowy do podzielenia się nią, nawet jeśli nikt go nie prosił o to w pierwszej kolejności. Może to prowadzić do subtelnej, ukrytej presji i zmiany charakteru, która zostawi ich oboje zranionych w kwestii szacunku, gdy ostatecznie zostanie rzucone światło na ten problem.

Waga i Strzelec: Emocje

To jedna z najbardziej zgodnych par pod względem emocjonalnym. Żadnemu z nich nie jest łatwo znaleźć miłość i dzielić ją z kimś innym. Są przecież to znaki powietrza i ognia. Chociaż Waga jest rządzona przez Wenus, jest związana z procesami umysłowymi, adaptacją społeczną i komunikacją poprzez swój żywioł, podczas gdy Strzelec ma namiętne uczucia, ale używa swojej głowy, rozprzestrzeniając swoją filozofię, bardziej niż faktycznie czując.

Kiedy są razem, wydaje się, że potrafią znaleźć równowagę, w której oboje używają swojej głowy w wystarczającym stopniu i dają sobie wystarczająco dużo miejsca, aby narodziła się miłość. To więź daje obu partnerom możliwość zrozumienia, jak głębokie mogą być ich emocje, ponieważ dobroczynne rządy otwierają drogę dla uczuć, by wyłoniły się w atmosferze wsparcia. Chociaż ich związek nie zawsze ma być tym, w którym zostaną na zawsze, może przygotować ich na miłość, której szukają, dając im przelotne spojrzenie na to, na co są zdolni.

Waga i Strzelec: Wartości

Ci partnerzy docenią siłę umysłu w sposób zrozumiały tylko dla nich. Waga innym osobom może nie wydawać się kreatywna, ale Strzelec dostrzega ich intelekt poprzez komunikację i motywuje ich do pokazania swojego ciepła. To prowadzi do wspólnych wartości w całym ich związku i intelektualnego zrozumienia, które daje im przestrzeń do budowania swojej wspólnej filozofii. Nawet jeśli nie rozpoczynają swojego związku z tymi samymi przekonaniami, będą mieli okazję wypracować podobne wartości z czasem, pokazując sobie nawzajem, co jest naprawdę ważne.

Waga i Strzelec: Wspólne działania

Chociaż można by łatwo przypuszczać, że Waga i Strzelec będą miały wiele rzeczy do zrobienia razem, istnieje duża szansa, że ich wybory aktywności nie będą takie same. Waga chce trzymać się swojej rutyny i od czasu do czasu wybrać się na wycieczki do rzeczy, które ich interesują. Strzelec chce unikać rutyny i żyć podróżując po świecie. Oczywiście są wyjątki od tej reguły, i są Wagi, które chcą podróżować po świecie, tak jak są przedstawiciele Strzelca, którzy chcą podążać za pewnym szlakiem, fantazjując o swojej rzeczywistości. Jednak w większości przypadków ich potrzeby nie będą pasowały tak dobrze, i prawdopodobnie będą się mierzyć z wyzwaniem typowej walki ego podczas wyboru tego, co mają robić razem.


Waga i Strzelec: Podsumowanie

Relacja między Wagą a Strzelcem jest w większości przypadków dobroczynną więzią, która pozwala tym partnerom rozwijać swoje emocjonalne, wewnętrzne światy i budować swoje życie bez negatywnych wpływów. Jednak między nimi istnieje archetypowa walka, ponieważ Saturn eskaluję w Wadze i nie zwraca zbytniej uwagi na swojego syna, Jowisza, władającego Strzelcem. To może łatwo prowadzić do zmagań o dominację i walki o osiągnięcie pozycji rządzącej między nimi. Jest to kontynuacja raniącego Słońca Wagi i Strzelec idealnie wpasowuje się w potrzebę odrzucenia każdego poczucia dumy z powodu pewnych dziecinnych przekonań. Jedynym sposobem, aby byli razem szczęśliwi, jest pełny wzajemny szacunek i dawanie sobie do zrozumienia, że idealny partner nie istnieje.


You cannot copy content of this page