Waga i Waga
Waga i Waga

Waga i Waga: Namiętność i intymność

Waga i Waga: Wspaniałą cechą związku dwóch Wag jest ich zrozumienie dla stylowego zachowania. Doskonale się komponują, jeśli chodzi o nieprzekraczanie granic i bycie umiarkowanym w wyrażaniu swojej seksualności. To pomoże im budować silny związek, jeśli nie zaczną oceniać siebie nawzajem, gdy jeden z nich wyjdzie z ściśle określonej rutyny seksualnej.

Jako dwoje partnerów rządzonych przez Wenus, obaj mogą mieć problem z inicjatywą, co może stanowić nie do pokonania przeszkodę. Gdy jeden z nich zaczyna polegać na męskiej naturze swojego znaku, związek może rozpocząć się, a głównym celem staje się zaspokajanie wzajemnych potrzeb. Ich zgodność umysłowa pozwoli im zrozumieć potrzeby drugiej osoby i rozmawiać o wszystkim, co dotyczy ich życia seksualnego, ale ich wzajemny brak pewności siebie może skłonić ich do oceniania siebie nawzajem w sposób, w jaki nie oceniliby innego partnera.

Waga i Waga: Zaufanie

Dwójka Wag nawet nie wie, ile problemów zaufania ma, dopóki nie będą razem. Niepewność ich decyzji można zrozumieć w przypadku codziennych spraw, ale jak tylko pokażą to, wybierając siebie nawzajem, wszystko, co kiedykolwiek zostało powiedziane, będzie poddane wątpliwości. Spadek światła Słońca sprawia, że te jednostki widzą mniej jasno, co może być dla nich wyzwaniem. To jednak nie sprawia, że odczuwają rzeczy mniej intensywnie, i będą czuli, że coś jest nie tak, nawet z odległości tysiąca mil, nie wiedząc, co to jest. Zaufanie jest bardzo delikatną kwestią, gdy dojdą do tego punktu, zwłaszcza jeśli nie wypowiadają swoich myśli, oczekując rozwiązania. To para najbardziej podatna na nieporozumienia ze wszystkich par w zodiaku.

Waga i Waga: Komunikacja i inteligencja

Możemy z pewnością stwierdzić, że ich komunikacja rozwinie się do czegoś, czego oboje będą cieszyć się, pod warunkiem, że nie zaczną ranić swojego uszczerbionego ego. Gdy tak się stanie, jeden z tych partnerów stanie się całkowicie nieświadomy swojego zachowania, działając jak wampir, który codziennie czerpie energię od swojego partnera. W najgorszym przypadku oboje będą czuć się bezsilni przez cały czas z powodu braku szacunku, jakiego do siebie mają, ale nie będą mieć inicjatywy i wydają się niezdolni do rozwiązania obciążającej ich sytuacji.

Dopóki wystarczająco się nawzajem szanują, jako dwie znaki powietrzne, komunikacja między nimi będzie wydawać się nieskończona. Zawsze będą mieć coś do powiedzenia, w większości przypadków nadmiernie rozmawiając o innych osobach. Gdy zaczną wskazywać na wady drugiej osoby, może być najlepiej się cofnąć i zdać sobie sprawę, że naprawdę nic nie trzeba zmieniać. Ich wzajemne akceptowanie jest jedyną rzeczą, która może utrzymać ich relację umysłową w dobrym miejscu i zapewnić swobodny przepływ rozmów bez osądzania i nierealistycznych oczekiwań.

Waga i Waga: Emocje

Z jednej strony dwa znaki rządzone przez Wenus wydają się stworzone do miłości, co świadczy o ich fizycznym i duchowym zbliżeniu, które może wyniknąć z kontaktu emocjonalnego. Z drugiej strony Waga to znak, który wywyższa Saturna, co nadaje im obu zimną stronę, która nie pozwoli im łatwo budować bliskich relacji. Element powietrza, do którego należą, nie pomoże zbytnio, ponieważ będą robić wszystko, aby racjonalizować rzeczy, aż stracą jakąkolwiek wartość emocjonalną. Dwójka Wag czasami robi wrażenie dwóch osób, które odmawiają zakochania się z powodu oczekiwań społecznych lub intelektualnych, którym nie mogą sprostać.

W Wadze istnieje pewna upartość, która nie jest oczywista na pierwszy rzut oka, a jeśli coś może rozdzielić tę parę, to ich potrzeba trzymania się swoich przekonań. Jakby nie byli w stanie spojrzeć na szerszy obraz, czasami zepchną swoje emocje pod dywan, aby trzymać się tego, co znają. Dziwne, jak pewni swojej wiedzy i inteligencji mogą być, gdy są razem, jakby wreszcie znaleźli kogoś, kto wydaje się słabszy. Aby pozostać razem, dwoje partnerów Wagi musi wyłączyć swoje umysły i pozwolić sobie na uczucia i relacje seksualne. To jedyny sposób, aby zbudować intymność, lub obaj mogą się jej opierać z prostego strachu i braku pewności siebie.

Waga i Waga: Wartości

Połączenie panowania Wenus i wywyższenia Saturna sprawia, że ​​dzielą oni te same wartości, gromadzone poprzez podobne doświadczenia i relacje. Wenus to planeta, która mówi ogólnie o wartościach, i jest to silny punkt łączący ich, zwłaszcza że oboje nie zdają sobie sprawy z rzeczywistej wartości pieniądza. Ci partnerzy cenią oddanie, duchowe podejście do miłości, subtelność i umiarkowane wybory, rozsądne zachowanie, które nie będzie oceniane przez innych. Jeśli chodzi o tę stronę ich relacji, dwie Wagi wydają się być doskonałym dopasowaniem.

Waga i Waga: Wspólne działania

Na pierwszy rzut oka można by przypuszczać, że będą chcieli się popisywać, inspirować innych miłością, którą okazują światu i być w ruchu, aby tworzyć określony wizerunek, robiąc wszystko razem. Problem pojawia się jednak przed osiągnięciem tego punktu, gdy próbują zdecydować i dojść do porozumienia, dokąd właściwie zmierzyć. Oboje będą chcieli trzymać się pewnej bezpiecznej rutyny, rzadko gotowi na spotkanie zbyt wielu nowymi osobami. Ale jeśli ich rutyny nie będą się pokrywać, będą musieli iść na kompromisy, aby wyjść z punktu stagnacji. Gdy znajdą wspólną rutynę i będą mieć wspólnych przyjaciół, wspólne działania już nie będą problemem, a będą podążać za sobą z większą łatwością.


Waga i Waga: Podsumowanie

Znak Wagi to znak relacji i często mają misję nauczania innych o wzajemnym obcowaniu. Gdy dwie Wagi zaczynają się spotykać, może być dla nich trudno znaleźć cel ich kontaktu, ponieważ oboje wydają się mieć misję i cel związany z innymi ludźmi. Jeśli znajdą punkt spotkania, połączą swoje działania i trzymają się wspólnych wartości, będą mieć tendencję do stania się idealnie zrównoważoną parą. Jedynym brakującym elementem dla obu jest trudno rozwijające się poczucie wzajemnego szacunku, wolne od biernego osądzania czy oczekiwań. Oboje są podatni na ten problem w swoim otoczeniu, a będąc razem, te problemy łatwo się pomnożą. Jeśli pozwolą sobie na bycie sobą, mogą stać się dla nas wszystkich inspiracją, ucząc nas, czym naprawdę jest produktywny związek.


You cannot copy content of this page