Waga i Wodnik
Waga i Wodnik

Waga i Wodnik: Namiętność i intymność

Waga i Wodnik: Wodnik może naprawdę pomóc Wadze wyrazić swoją seksualność. Problemy związane ze Słońcem Wagi wywołują zbyt duże zaniepokojenie opiniami innych ludzi, dlatego przedstawiciele tego znaku idą na skrajności, jeśli chodzi o sposób wyrażania swojej seksualności. Albo będą się bać oceniania i wydawać się zbyt aseksualni, albo będą miały potrzebę pokazania tego “pomimo” opinii wszystkich, co może być dość odpychające dla ich partnera. Jeśli chodzi o seksualność, Wodnik ma zupełnie inne podejście – po prostu nie obchodzi go opinia innych. Żyje życiem w ciągłym poszukiwaniu wolności od jakichkolwiek tabu czy ograniczeń, co pomoże Wadze zapomnieć o innych ludziach, przynajmniej na jakiś czas.

Chociaż życie seksualne może być dla Wagi bardzo wyzwalające, może być to także nieco trudne dla Wodnika, ponieważ to on będzie musiał walczyć z potrzebą dopasowania się do oczekiwań Wagi. Jednak jako dwa znaki powietrzne będą oboje skłonni swobodnie wyrażać swoje pragnienia seksualne względem siebie. Lubić będą eksperymentować, poznawać siebie nawzajem i swoje wewnętrzne pragnienia oraz komunikować się łatwo. Ich relacje seksualne powinny być mocnym fundamentem całego związku, chociaż zwykle uważają swoje werbalne umiejętności porozumiewania się za najważniejsze dla ich więzi.

Waga i Wodnik: Zaufanie

Ze względu na swoje prawe natury mogą sobie ufać bez zastrzeżeń, gdyby tylko byli pewni siebie. Ich niepewności bardzo dobrze się zbiegają i zwykle pomagają sobie nawzajem je przezwyciężać, ale zaufanie między nimi musi być budowane, nie wynika z samego faktu. Obaj ci znaki lubią być atrakcyjni dla różnych ludzi i powinni znaleźć sposób, aby komunikować tę potrzebę w odpowiedni sposób. Problem może pojawić się, gdy Waga zaczyna się przywiązywać i staje się emocjonalnie zależna od swojego partnera. To nie jest coś, czym Wodnik łatwo sobie poradzi i może to zniszczyć zaufanie obojga partnerów, w sobie nawzajem i w całym związku.

Waga i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Waga i Wodnik mają obaj pewne wizerunki do utrzymania. Waga chce wyglądać miło i zachowywać się miło wobec innych, podczas gdy Wodnik chce iść w przeciwnym kierunku od wszystkich, czasami nawet jeśli nie ma ku temu powodu. Oboje są uparci w swoich przekonaniach i nie zmienią łatwo zdania, gdy już je ustalą.

Wodnik nie będzie miał łatwego czasu czekając, aż Waga podejmie jakąkolwiek decyzję w swoim życiu, tak samo jak Waga nie będzie cieszyć się spontanicznością i nieprzewidywalnością Wodnika. Ponieważ oboje polegają na komunikacji, będą mieli wiele do rozmowy i zwykle znajdą język do rozwiązania wszystkich swoich problemów. Jednak nie będzie im łatwo pogodzić niektórych różnic w podejściu do rzeczy. Waga jest niezdecydowana, ale gdy podejmie decyzję, raczej się jej trzyma niż ratuje swoje relacje, nawet jeśli chodzi o zwykły posiłek. Wodnik będzie miał tendencję do odejścia, jak tylko poczuje się do czegoś zmuszony, nawet jeśli chodzi o ten sam posiłek. Innymi słowy, mogą mieć ogromny problem z obiadem, jeśli mówimy o skrajnościach.

Jednak zwykle dobrze się rozumieją w codziennych sprawach i mają podobne przekonania, które pomagają im dobrze radzić sobie z dużymi zmianami w życiu. Z czasem, gdy się poznają, ich osobowości będą lepiej się dogadywać i mogą zdać sobie sprawę, że szanują się nawzajem w sposób niedostępny dla innych.

Waga i Wodnik: Emocje

Waga to znak rządzony przez Wenus, co czyni ją emocjonalną, ale musimy pamiętać, że to również znak wywyższenia Saturna i dystansowanie się jest czymś, co sprawia im dużą przyjemność. To jest coś, czego doświadczą w związku z Wodnikiem i może im to pomóc w budowaniu bardzo silnej więzi emocjonalnej. Mają dziwacznie różne cele w życiu, ale jeśli je harmonizują, ich więź emocjonalna powinna być bardzo silna i rozwijać się o wiele szybciej, niż byśmy przypuszczali.

Największą przeszkodą, która może pojawić się na ich drodze, jest małżeństwo, w pewnym momencie ich związku. Waga to znak reprezentujący małżeństwo i uważa je za coś bardzo ważnego, czego wspiera Saturn. Wodnik może uważać je za przestarzałe, nawet uciekać od niego, i prawdopodobnie wejdzie w nie tylko z praktycznych powodów. Ważne jest, aby nie wywierać presji na żadnego z partnerów, gdy ten moment w ich związku nadejdzie, bo mogą oboje poczuć odrazę i złość, prowadząc do niepotrzebnych konfliktów, a nawet zakończenia związku.

Waga i Wodnik: Wartości

Podczas gdy Waga ceni wspólnotę, Wodnik ceni samotność. To może stanowić duży problem w ich związku, a partner Wagi może wydawać się przywiązany i zupełnie niezależny, podczas gdy Wodnik może wydawać się niekontrolowanym szaleńcem, który zrobiłby wszystko, aby zniszczyć wszystkie relacje na świecie. Jednak obaj cenią komunikację i intelektualne siły wystarczająco dużo, aby rozmawiać o swoich potrzebach i pragnieniach, co powinno pomóc im przezwyciężyć różnice.

Waga i Wodnik: Wspólne działania

Wodnik chciałby robić cokolwiek, naprawdę, dopóki ich życie nie wpadnie w nudną rutynę. Waga będzie miała trudności zdecydować, co chce robić, i może to doprowadzić ich partnera do szaleństwa. Jeśli coś może wprowadzić Wodnika w ruch, to brak spontaniczności, a Waga czasami może być przeciwieństwem spontaniczności. Partnerzy ci mogą znaleźć się w związku, w którym tylko Wodnik pociąga za sznurki, a Waga podąża. To naprawdę nie byłoby dobre rozwiązanie dla żadnego z partnerów, a Wodnik musi nauczyć się cierpliwości, aby szacunek między nimi pozostał nietknięty.


Waga i Wodnik: Podsumowanie

Istnieje silne zrozumienie między partnerem Wagi a partnerem Wodnika dzięki wspólnemu elementowi powietrza. Jednak może być dość trudno dla ich skomplikowanych Słońc dojść do porozumienia i często będą mieli trudności w dostosowaniu się do charakterów i znalezieniu głębokiego szacunku dla siebie nawzajem. Najlepszym lekarstwem na każdy problem w ich związku jest zwykle czas, ale z potrzebą spontaniczności Wodnika często nie przetrwają wystarczająco długo, aby czas naprawił to, co się zepsuło. Bez względu na ich historię, będą mieli wiele ekscytujących rzeczy do przeżycia razem, a jeśli się do tego przywiązują, nic nie będzie w stanie ich powstrzymać.


You cannot copy content of this page