Wodnik i Baran
Wodnik i Baran

Wodnik i Baran: Namiętność i intymność

Wodnik i Baran: Kontakt seksualny między znakami Barana i Wodnika może być naprawdę stresujący lub niezwykle ekscytujący. Zazwyczaj jest jednym i drugim. Ich znaki pasują do siebie ogólnie i łatwo się nawzajem wspierają, ponieważ oboje mają dużo energii, aby podążać za sobą. Niemniej jednak, jeśli chodzi o ich relacje seksualne i intymne, mogą brakować im emocji. Baran to znak pełen pasji z dużą ilością ciepłych, twórczych emocji. To jest związek, który może wydobyć z nich ich najgorszą naturę i po prostu podkreślić, że są znakiem rządzonym przez Marsa – zimnym, bezemocjonalnym łowcą seksualnym. Chociaż może to być dla nich naprawdę ekscytujące, nie będzie to zbyt satysfakcjonujące, ponieważ oboje potrzebują poczucia miłości.

Istnieje nadmiar męskości i energii, co może prowadzić do bardzo burzliwych relacji. Ich role są łatwe do zrozumienia – Baran dostarcza energię i wytrzymałość swojemu partnerowi Wodnikowi, a Wodnik dostarcza szalonych pomysłów i poszerza horyzonty Barana. To bardzo zabawne na początku ich związku, ale po pewnym czasie może się to stać męczące, ponieważ brakuje pomysłów, aby zapełnić emocjonalną pustkę, z którą mogą się spotkać.

Wodnik i Baran: Zaufanie

Zaufanie jest ważną kwestią dla Barana, a Wodnik może to zrozumieć. To nie oznacza, że będą wierni swojemu partnerowi Baranowi przez cały czas, ale uważają, że fair jest utrzymywanie otwartego związku i informowanie o swoich niedyskrecjach. Niestety, Baran jest rządzony przez Marsa i potrzebuje być jedyną osobą na świecie, na którą kiedykolwiek spojrzy jego partner. To może sprawić, że staje się on złośliwą, zaborczą osobą, która obsesjonuje ruchy swojego partnera.

Jeśli rozmawiamy o sprawach zaufania między nimi, które nie dotyczą innych osób, można powiedzieć, że nie mają problemu. Po prostu nie rozumieją, dlaczego mieliby kłamać, gdy jest tyle interesujących prawd do odkrycia. Muszą mieć wolność wypowiedzi i zaakceptować, że nigdy nie unikną konfliktów, ale mogą być one użyte w konstruktywny sposób do lepszego zrozumienia siebie nawzajem i umocnienia ich związku.

Wodnik i Baran: Komunikacja i inteligencja

Ich rozmowy mogą być tak ekscytujące, że wielu ludzi chciałoby się do nich przyłączyć. Baran jest często poważny i prosi o szanowanie swoich granic. Partner Wodnika to rozpozna, zaśmieje się i całkowicie zachwieje jego światem. Dla Barana, który zawsze idzie prosto, nie do pomyślenia jest, że ktoś może mieć tak otwarty umysł, poruszać się tam i z powrotem, mieć nowe odkrycia każdego dnia i nigdy nie tracić energii na nowe, różne tematy.

Baran może znaleźć w swoim partnerze Wodniku idola i w pełni zaangażować się w każdy dialog, ponieważ są podekscytowani tym, co mogą odkryć i jak ich perspektywa może się zmienić. Z drugiej strony Wodnik cieszy się tą rolą w życiu swojego partnera ze względu na swoje problemy ego związane z pozycją Słońca w tym znaku. Podzielą się swoimi myślami z partnerem, starając się być jak najbardziej interesujący. Wodnik jest motywowany przez swojego partnera Barana i lubi robić drobne żarty kosztem partnera. Ważne jest, aby Baran nie brał rzeczy osobistych, jeśli chodzi o humor Wodnika, i mogą się razem świetnie bawić.

Ze względu na ich silne natury, pełne energii, mogą często się kłócić. W większości przypadków Wodnik nie będzie tolerować absurdalnych konfliktów i postawi mur gdzieś między nimi, jeśli to konieczne. Niemniej jednak, zazwyczaj go zburzą pod koniec dnia, ponieważ obie strony doceniają siebie takimi, jakimi są.

Wodnik i Baran: Emocje

Aby Wodnik obudził swoją emocjonalną naturę, zazwyczaj potrzebny jest partner o wystarczającej elastyczności i cierpliwości, aby tam dotrzeć. Nie można powiedzieć, że Baran jest cierpliwy, więc można sobie wyobrazić problem, jaki może się pojawić. Z perspektywy Barana, ich partner jest zimny, zdystansowany i nie ma zamiaru otworzyć przed nimi swojego serca. Wodnik widzi to inaczej i stara się być zawsze racjonalny. Kiedy Baran zaczyna oczekiwać wyrazów emocji, prawdziwy problem wychodzi na jaw, ponieważ Wodnik może cały czas pokazywać, jak się czuje, ale nikt by nie zgadł, co tak naprawdę pokazuje.

Wodnik i Baran: Wartości

Chociaż mogą prowadzić świetne rozmowy, ich wartości idą swoimi drogami, gdy tylko dotkną tematu wolności. Oboje na pierwszy impuls cenią wolność. Ale z czasem Baran zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nie ceni wolności tak bardzo, gdy ją widzi w praktyce. W rzeczywistości często zmienialiby wszystko w swoim życiu tylko po to, aby odebrać wolność swojemu partnerowi Wodnikowi. To nie jest świadoma potrzeba, ale Baran może być jak rozpieszczone dziecko, które chce mieć wszystko (i wszystkich) tylko dla siebie. Dlatego z Wodnikiem, który zmienia kierunek jak wiatr i nigdy nie zmienia swojej natury, Baran może być naprawdę nieszczęśliwy, ponieważ chce mieć kogoś, z kim może dzielić wszystko, a nie tylko to, co wiatr przynosi.

Wodnik i Baran: Wspólne działania

O ile Wodnik nie zaproponuje czegoś naprawdę nieakceptowalnego dla swojego partnera Barana, będą mieli wiele możliwości, jeśli chodzi o wspólne aktywności. Z taką ilością energii ich jedynym błędem byłoby pozostanie w domu i nie skorzystanie z okazji, aby uwolnić całą tę energię z ich systemów.


Wodnik i Baran: Podsumowanie

To jest para, która brakuje czułości. Nie są to dwie brutalne osoby, które pozwolą swojemu związkowi zanikać, jak tylko ich namiętność zaniknie, ale odległe badawcze spojrzenie Wodnika może pozbawić go emocji. Partner Barana musi być przez niego uspokojony, aby mógł się rozluźnić i pokazać swoją prawdziwą, ciepłą naturę emocjonalną. W tej relacji mieliby odległego partnera, który w zasadzie wspiera ich pierwotną, instynktowną naturę. Chociaż fajnie jest myśleć, że celem każdego związku jest akceptowanie siebie nawzajem takimi, jakimi są, w tym przypadku pozbawiłoby to Barana szansy na wzrost poprzez wspólnotę i naukę o swojej naturze emocjonalnej. To coś, czego nigdy nie będą zadowoleni.

Jednak każdy związek z Wodnikiem może nas zaskoczyć tak samo, jak każdy indywidualny Wodnik. Z nimi jako partnerem zawsze jest miejsce na oświecający scenariusz, który pozostawia wszystko wolnej woli. Jeśli zdecydują się dzielić swoje życie, powinni mieć pokój, do którego mogą się indywidualnie od czasu do czasu wycofać. To prawdopodobnie wystarczy do zaspokojenia partnera Barana, szczególnie jeśli Wodnikowi będzie się podobało, gdy Baran eksperymentuje z energią na innych niż partnera płaszczyznach.


You cannot copy content of this page