Wodnik i Bliźnięta
Wodnik i Bliźnięta

Wodnik i Bliźnięta: Namiętność i intymność

Wodnik i Bliźnięta: Bliźnięta i Wodnik mogą mieć prawdopodobnie seks poprzez prostą stymulację werbalną. Nie muszą się rozbierać, aby mieć doświadczenie seksualne, chociaż będą chcieli być nago przez cały czas, aby uwolnić się od wszelkich ludzkich ograniczeń reprezentowanych przez ubrania. Zgubią się w drodze do jakiegoś miejsca i będą uprawiać tam seks. Albo gdzie indziej. Ale kogo to obchodzi, gdy szukają bratnich dusz i chcą dobrze się bawić.

Obaj będą podnieceni intelektualnym aspektem swojego związku i jeśli chcą być zadowoleni, muszą uważać siebie nawzajem za inteligentnych. Ani Bliźnięta, ani Wodnik nigdy nie będą w poważnym związku z kimś, kto jest ich zdaniem głupi. Nawet coś, co nazwaliby “niewielkim spotkaniem seksualnym”, musi być z kimś, kto ma dość dowcipu i coś do powiedzenia.

Mogą uprawiać seks wszędzie i żadnemu z nich to nie przeszkadza. Bliźnięta są trochę dziecinne i mogą się wstydzić w pewnych sytuacjach, ale gdy Wodnik przejmuje kontrolę, Bliźnięta zrozumieją, że nie ma granic ich wolności w wyrażaniu siebie. Ci partnerzy będą próbować wszystkiego, będą nadmiernie komunikować się i szybko dowiadywać się o ciele drugiej osoby i sposobie zaspokajania siebie nawzajem. Niemniej jednak, ich związek może być pozbawiony emocji i prawdziwej fizycznej intymności. Może to prowadzić do oddalania się od siebie, często nieświadomych, że oboje potrzebują czegoś więcej w swoim partnerze.

Wodnik i Bliźnięta: Zaufanie

Zaufanie jest dziwną sprawą dla tej pary. Powinniśmy podkreślić, że będą sobie ufać. Wodnik uważa kłamstwo za absurdalne, a Bliźnięta zazwyczaj czują się wystarczająco swobodnie, aby nie kłamać. Z drugiej strony, Wodnik rozumie potrzebę prywatności, ponieważ jest to znak, w którym Neptun jest uwielbiany. Oboje prawdopodobnie będą miały absolutne zaufanie do swojego partnera i rzadko zostaną oszukane ze względu na swoje przekonanie, że dawanie i otrzymywanie wolności jest absolutnym priorytetem. Żaden z nich nie będzie czerpał satysfakcji z opowiadania historii lub kłamstw, gdy mają tyle interesujących rzeczy do rozmowy z ich dziwacznym partnerem i tak niewiele do podzielenia.

Wodnik i Bliźnięta: Komunikacja i inteligencja

Kiedy Bliźnięta i Wodnik angażują się w intelektualną debatę, jest to zabawne dla wszystkich obserwujących. Stymulują umysły nawzajem do takiego stopnia, że wywołują argumenty, o których nie byli świadomi istnienia w swoich myślach. Podczas gdy Bliźnięta będą prawdopodobnie zafascynowane systemem wierzeń Wodnika, zawsze tak racjonalnym i humanitarnym, Wodnik będzie mieć okazję złagodzić nieco swój problem z ego dzięki swojemu partnerowi Bliźniętom.

Zmienna natura Bliźniąt pozwoli im dostosować się do niektórych twardych postaw i opinii Wodnika, nawet jeśli się nie zgadzają. Bliźnięta mają tę łagodną naturę, która rozumie socjalny dotyk z innymi ludźmi i rzadko będą walczyć o swoje przekonania z osobą, która czuje się im naprawdę bliska. To dobre dla ich codziennego życia, ale ogólnie może to stanowić problem, ponieważ autentyczna osobowość Bliźniąt może zostać zagłuszona, dopóki nie będą pewne, kim tak naprawdę są.

Dla nich ważne jest, aby mieć wystarczającą elastyczność dla siebie nawzajem, niezależnie od tego, jak różne mogą być ich przesłanki. Niemniej jednak, najlepiej, jeśli mają tę samą podstawową filozofię życiową, co zazwyczaj mają, w przeciwnym razie mogą oddalić się od siebie i stracić zainteresowanie sobą nawzajem. Jako dwie reprezentantki powietrza uważają, że komunikacja jest rozwiązaniem każdego problemu, ale nie zdają sobie sprawy, jak daleko mogą oddalić się od rzeczywistości i nie zrealizować swoich celów zbyt dużo gadania i zbyt mało działania.

Wodnik i Bliźnięta: Emocje

Można powiedzieć, że Bliźnięta i Wodnik doskonale się rozumieją, jeśli chodzi o emocje. Zazwyczaj tak jest, ale to nie oznacza, że jest to to, czego oboje potrzebują. Zmienna natura Bliźniąt może sprawić, że zmieniają zdanie lub swój stan emocjonalny na codziennym basisie, i jeśli nie czują się dobrze w związku, uwolnią się bez nadmiernego zastanawiania się, dlaczego tak musi być. Wodnik zawsze spieszy się, aby uwolnić się od kogokolwiek lub czegokolwiek, więc rozstanie nie będzie niczym dziwnym w ich świecie.

W większości przypadków ich racjonalna, intelektualna natura będzie uzupełniać się nawzajem w ekscytujący sposób, ale nie będzie wiele emocji, które można zbudować w samym rdzeniu ich związku. Wydaje się, że oboje potrzebują znaleźć kogoś trochę bardziej ciepłego, aby poczuć rzeczy głębiej i rozpalić ich namiętne serca. O wiele częściej staną się przyjaciółmi niż kochankami, nawet jeśli byli do siebie przyciągani, gdy się po raz pierwszy spotkali.

Wodnik i Bliźnięta: Wartości

Wystarczy powiedzieć, że obaj cenią inteligencję. Reszta to coś, o czym martwią się inni znaki. Jednak Wodnik może być bardzo zaangażowany w swoje humanitarne przekonania i często będzie je stanowczo wspierał. To jest coś, czego Bliźnięta mogą zrozumieć, ale rzadko wspierają. Ze względu na fakt, że partner Wodnika ceni równość ludzi tak samo jak swoją własną wolność, może to być punkt rozdzielenia, mimo że partner Bliźniąt nie ma naprawdę innych zdania.

Wodnik i Bliźnięta: Wspólne działania

Wodnik jest jedynym znakiem, który naprawdę może zaskoczyć Bliźnięta. Są tak różni od wszystkich innych i reprezentują krok, który Bliźnięta powinny pokonać, jeśli chcą, aby ich życie było niewiarygodne. Nie zawsze tak jest, ponieważ niektóre z dziwactw Wodnika mogą być pokazówką, zaprojektowaną przez ich potrzebę naprawy ich burzliwego Słońca. Niemniej jednak, dla obojga jest ekscytujące wejście w ten związek – Wodnik, aby zaskoczyć, a Bliźnięta, aby iść za nimi, gdziekolwiek by nie poszli. Ich główną wspólną aktywnością jest ruch. Mogą przejechać tysiące kilometrów w jednym kierunku, nie znając celu, a potem znaleźć miejscowość i uważać ją za dom przez pewien czas.


Wodnik i Bliźnięta: Podsumowanie

Bliźnięta potrzebują partnera, który ich nie nudzi i nie powoduje, że czują się ograniczeni. Patrząc na to w ten sposób, można powiedzieć, że nie ma lepszego dopasowania dla nich niż wspaniały Wodnik. Wodnik potrzebuje kogoś, kto zrozumie ich wielkie pomysły i będzie dyskutował na każdy temat, oraz kogoś, kto nie będzie ich hamować. Kto mógłby tego lepiej dokonać niż Bliźnięta? Jednakże, mogą znaleźć się w związku, który nie ma wystarczająco emocji i współczucia, co na pewno wyjdzie na jaw, gdy pojawi się pierwsza niepokojąca sytuacja w życiu jednego z partnerów. Muszą pracować nad swoją bazą emocjonalną i niwerybalnym zrozumieniem, jeśli chcą, aby ich związek przetrwał.