Wodnik i Panna
Wodnik i Panna

Wodnik i Panna: Namiętność i intymność

Wodnik i Panna to para, która trudno będzie znaleźć wspólny grunt jeśli chodzi o sferę seksualną. Bez silnego wsparcia od strony horoskopu, Panna i Wodnik rzadko będą się na tyle do siebie przyciągać, aby rozpocząć jakąkolwiek relację seksualną. Ich natury mają trudności z wzajemnym wsparciem, obaj są intelektualni, ale w zupełnie inny sposób, i najprawdopodobniej zniszczą wszelkie szanse na udaną relację seksualną poprzez zbyt wiele rozmyślania, każde w swoją stronę.

Wodnik trzyma się swojej spontaniczności, ale kim powiedzieć, co tak naprawdę oznacza “spontaniczność”? Są racjonalni, jeśli chodzi o seks, a jednak spontaniczni? Brzmi to dziwnie, prawda? Prawdą jest, że wybierają moment, kiedy być spontanicznymi, a ich siła intelektualna często nadaje im wizerunek spontaniczności, ponieważ dostrzegają rezultat szybciej niż inni, “mniej spontaniczni” ludzie. To może zepsuć ich życie seksualne, ponieważ Panna należy do tych osób, które długo i starannie zastanawiają się, czy zacząć relację seksualną.

Zbyt wiele rozmyślania jest prawdziwym zniechęceniem dla Wodnika, chociaż oni sami również się nad tym zastanawiają, choć w szybszym tempie, i rzadko uważają analizę Panny za atrakcyjną. Nieśmiała, refleksyjna, wrażliwa Panna będzie miała trudności z zrozumieniem swojego nagiego, dziwnego i często zbyt szybkiego partnera Wodnika. Prawie pewne jest, że żadne z nich nie będzie miało dość cierpliwości, aby zbudować swoje życie seksualne z kimś tak różnym od tego, czego potrzebują.

Wodnik i Panna: Zaufanie

Ich racjonalne natury zazwyczaj łączą się w relacji opartej na zaufaniu, ponieważ obaj uważają za głupotę kłamać lub nie ufać partnerowi. Chociaż Panna może być surowa w kwestii zaufania, dla Wodnika jest oczywiste, że brak zaufania nie prowadzi do niczego. Niemniej jednak istnieje duża szansa, że mogą się oddalić od siebie, nawet jeśli ich pierwszy kontakt jest pełen pasji i siły, ponieważ mogą po prostu zacząć czuć, że obaj potrzebują kogoś innego. Jeśli chcą zachować wzajemne zaufanie, muszą utrzymywać świeżość w swoim związku i akceptować siebie nawzajem takimi, jakimi są.

Wodnik i Panna: Komunikacja i inteligencja

Panna jest rządzona przez Merkurego i ma cechy zmiennego znaku, co nadaje jej zmienność, ruchliwość i zdolność do adaptacji. Wodnik nie ma problemu z Merkurym, w większości sytuacji, i na pewno spodoba mu się ta zdolność do adaptacji Panny. Jako znak stały, Wodnik zazwyczaj jest przywiązany do swoich sposobów i może być to trudne do zniesienia dla kogoś, kto jest gotów poświęcić swoje szczęście, tak jak Panna. Ich komunikacja powinna być głównie dobra, a tematy, o których rozmawiają, podobne. Będą dzielić zainteresowanie wieloma rzeczami i zwykle będą podekscytowani podobnymi szczegółami.

Jednak należą do najbardziej różnych elementów – Ziemi i Powietrza. Jako znak ziemski, Panna może być bardzo powolna, zbyt dokładna i rzadko inspirująca dla Wodnika, aby ten czuł potrzebę dzielenia się swoimi pomysłami. Z drugiej strony Wodnik może wydawać się nierzeczywisty, a nawet szalony dla swojego partnera z Panny.

Najlepszym sposobem na funkcjonowanie i zadowolenie z ich związku dla Panny i Wodnika jest traktowanie siebie nawzajem wystarczająco poważnie. Dzięki uwadze Panny do szczegółów, każdy plan, aby ożywić genialny umysł Wodnika, staje się możliwy do realizacji. Ich komunikacja może być trudna, a brak współczucia, z którego cierpi Wodnik, czasami zrani Pannę, ale nadal mają świetną możliwość połączenia swoich umysłów i stworzenia uniwersalnej inteligencji zdolnej do stworzenia czegokolwiek.

Wodnik i Panna: Emocje

Emocjonalna huśtawka, którą chętnie oferuje Wodnik, prawdopodobnie będzie czymś, czego Panna będzie nienawidzić. Jeśli się zakochają, będą musieli zmagać się z ciągłym dążeniem do wolności i rutyną. Panna jest znakiem zdrowia i codziennych rutyn, a jej przedstawiciele często mogą być obsesją na punkcie swojego każdego posiłku lub wizyty u lekarza. Wodnik w większości przypadków będzie unikał lekarzy za wszelką cenę, a fakt, że podlega wpływowi Neptuna, sprawi, że często sięga po wszelkiego rodzaju medycynę alternatywną, zamiast tego, co typowe dla Panny.

Cały świat emocjonalny ich relacji może sprowadzić się do troski Panny o nieodpowiedzialnego partnera Wodnika i braku wdzięczności, jaką mogą od niego otrzymać. W rzeczywistości Wodnik zazwyczaj nie potrzebuje takiego opiekuńczego traktowania. To jest skomplikowana relacja emocjonalna, ponieważ troski Panny degradują osobowość Wodnika i najlepsze intencje mogą mieć szkodliwe konsekwencje.

Największym problemem w związku Panny i Wodnika jest fakt, że obaj bardzo polegają na swoim racjonalnym umyśle. To nie pozostawia miejsca na radość uwodzenia, miłość i zadowolenie, a zwykle oboje potrzebują partnera o większej ciepłości, życiu lub emocjach, aby oboje mogli być szczęśliwsi.

Wodnik i Panna: Wartości

Wodnik i Panna będą cenić przede wszystkim inteligencję i jasny umysł. To jednak nie oznacza, że uważają za inteligentne tych samych ludzi, czyny czy myśli, i często będą mieli odmienne zdanie na temat osób w swoim otoczeniu. Niemniej jednak mogą motywować się nawzajem do rozwijania swoich intelektualnych sił i trzymać się tego atutu, jeśli inne rzeczy w ich związku nie będą dobre. Inne wartości, których cenę nie są zbyt podobne, a podczas gdy Panna zawsze będzie wybierać praktyczność, Wodnik wybierze to, co nieznane i nie do końca zrozumiałe.

Wodnik i Panna: Wspólne działania

Praca jakiegokolwiek artysty o wielkim umyśle może ich połączyć, i łatwo mogą interesować się podobnymi wystawami, galeriami i przedstawieniami. Ich gust w wielu sprawach może być niemal identyczny, ponieważ ta sama dbałość o szczegóły, której Panna tak bardzo ceni, sprawia, że niektórzy ludzie są wielcy w swoim rzemiośle, i to właśnie fascynuje Wodnika. Jednak Panna jest zbyt ostrożna i przewidywalna, i większość czasu będzie miała trudności z dopasowaniem się do zbyt ekscytującego i nieprzewidywalnego świata Wodnika.


Wodnik i Panna: Podsumowanie

Panna może reprezentować wszystko, czego Wodnik unika – praktyczność, troskę o zdrowie i doczesne rzeczy, przyziemność, obsesję na punkcie czystości. Wyobraź sobie, jak niewiarygodnie nieodpowiedzialny, chaotyczny i nierealistyczny wydaje się Wodnik dla Panny. Ich największym punktem spotkania jest ich racjonalność i komunikacja, co może pomóc pokonać wiele problemów wynikających z ich różnic. Jednak dla nich obojga bardzo ważne jest, aby zachować szacunek dla partnera, pomóc sobie nawzajem i nauczyć się nawzajem.


You cannot copy content of this page