Wodnik i Strzelec
Wodnik i Strzelec

Wodnik i Strzelec: Namiętność i intymność

Wodnik i Strzelec: Wodnik działa w sposób, który podoba się Strzelcowi, co jest dużym atutem w ich życiu seksualnym. Ich przyciąganie może być silne, zwłaszcza gdy partner Strzelca stoi na rozdrożu w swoim życiu i potrzebuje potwierdzenia swojej wolności i seksualności. Ich relacja seksualna będzie bardzo zabawna, ponieważ oboje lubią eksperymentować i poznawać nowe rzeczy. Ich komunikacja zazwyczaj sprawi im dużo satysfakcji, że czasami prawie nie będą potrzebować aktu seksu, aby być zadowolonymi.

Choć ich połączenie seksualne może być bardzo satysfakcjonujące dla obu partnerów, mogą mieć trudności z tworzeniem więzi emocjonalnej. Partner Strzelca wniesie do ich związku odpowiednią ilość ciepła, ale zmienna natura jego znaku sprawi, że łatwo odwróci swoją uwagę na coś innego, podczas gdy partner Wodnika wciąż trzyma się tego samego. Oboje będą rozumieć konieczność zmiany i włączą ją w swoje życie seksualne. Jednak więź emocjonalna i w konsekwencji intymność między nimi może być słaba i silna, wahać się zbyt często, aby oboje postrzegali się nawzajem jako doskonałych partnerów.

Wodnik i Strzelec: Zaufanie

Czasami będą znać się nawzajem zbyt dobrze, aby stworzyć zaufanie w sensie absolutnej swobody. Strzelec może być skłonny do zdrady, a Wodnik lubi być wolny i dostępny. Znając te rzeczy o sobie nawzajem, mogą łatwo zacząć zastanawiać się, czy powinni sobie nawzajem ufać czy nie.

Mimo że oboje uważają, że ich związki są bardzo zależne od stopnia wolności, którą mają, to prawdopodobnie coś, czego nie będą w stanie sobie nawzajem dać, gdy zdecydują się na zaangażowanie w swój związek miłosny. Najlepszym remedium na brak zaufania któregokolwiek z partnerów jest dla obu z nich uświadomienie sobie, że ich relacja jest czymś nadzwyczajnym, niezobowiązującym i wolnym od jakichkolwiek ograniczeń.

Wodnik i Strzelec: Komunikacja i inteligencja

Gdy Strzelec i Wodnik odnajdują wspólne zainteresowanie, staje się ono nieskończonym źródłem nowych tematów, informacji i może nawet zmieniać ich filozofię życiową. Partner Wodnika może pozostać z dystansem przez długi czas, a Strzelec może czuć się jak małe dziecko, nadmiernie rozmawiające o nieciekawych tematach i próbujące nawiązać więź. Kiedy w końcu skierują swoją uwagę we właściwym kierunku i zaczną rozmawiać o czymś, co pobudza zainteresowanie Wodnika, ich rozmowy staną się niesamowite.

Obaj partnerzy są racjonalni i zwracają dużą uwagę na swoje myśli. Oboje są wystarczająco szybcy w dochodzeniu do różnych wniosków. Kontakty między nimi rozbudzą ich potrzebę intelektualnej wymiany zdań, a mogą nawet prowadzić do świetnych debat. Jeśli mają wspólne zainteresowanie czymś, będą o tym mówić z pasją, nadmiernie, znajdując nowe pomysły i rozwiązania, które można uwzględnić w swoim podejściu do tego tematu. Szybkość Wodnika połączona z pasjonującym stanem ciągłej wiary Strzelca może uczynić ich związek jednym z najbardziej produktywnych we wszystkim, co zodiakalne.

Wodnik i Strzelec: Emocje

Trudno jest określić skalę emocji w tej relacji. Żaden z tych partnerów nie jest zbyt emocjonalny na powierzchni, chociaż Strzelec może często zakochać się i wypaść z miłości. Dobrze, że Strzelec jest tak zmienny, inaczej mieliby trudności z dotrzymywaniem kroku swojemu partnerowi Wodnikowi. Inną zaletą tego kontaktu jest racjonalna natura obu znaków i skupienie na procesach umysłowych. To pozwoli im komunikować się o swoich emocjach, bez poczucia winy ani emocjonalnego nacisku, bez względu na to, jakie są.

Kiedy ich emocje zaczną się budować, zajmie im długo, zanim się ustabilizują i obaj partnerzy będą pewni swoich uczuć względem siebie. Strzelec zmieni zdanie wiele razy, prawdopodobnie przechodząc od jednego skrajności do drugiego, ponieważ taki jest wpływ partnera Wodnika. Z drugiej strony, Wodnik będzie musiał najpierw wytworzyć więź, a następnie czekać na pewność miłości partnera.

Wodnik i Strzelec: Wartości

Jest tak wiele rzeczy, na których się zgodzą, zaczynając od oczywistych – wartość wolności, a kończąc na ich własnych cechach i oczekiwaniach. Obydwaj docenią szerokość umysłu, optymizm i wiarę w inteligencję i wizję. Jako znak eskalacji Neptuna, Wodnik ma specjalne podejście do uczciwości, a dla Strzelca uczciwość jest jedną z najbardziej cenionych rzeczy.

Wodnik i Strzelec: Wspólne działania

Będą aktywności, do których Strzelec będzie chciał się zaangażować, podczas gdy Wodnik uzna je za głupie lub nawet głupie. Mogą mieć trudności z pogodzeniem swojego podejścia do religii, a wszelkie aktywności religijne mogą stanowić źródło problemów w ich związku, ponieważ ich indywidualne systemy wierzeń mogą być zagrożone. Niemniej jednak, w większości sytuacji mogą się świetnie bawić, gdziekolwiek się udadzą. Strzelec łatwo uśmiechnie się i pójdzie za pomysłem Wodnika, tak długo, jak to ma sens lub mogą z tego się czegoś nauczyć. Prawdopodobnie nie będzie miejsca wystarczająco dziwne, aby ci dwoje odkryli swoje wspólne zainteresowania na nowo.


Wodnik i Strzelec: Podsumowanie

Relacja między partnerem Strzelcem a partnerem Wodnikiem może wydawać się innym ludziom jak przyjaźń między osobami tej samej płci, i niezależnie od tego, co o tym myślą, taki rodzaj relacji może być tym, czego obaj partnerzy potrzebują. Spotkają się, gdy nadejdzie czas dla nich obojga, aby przejść przez zmianę w swoim życiu lub opuścić partnera, z którym czują się ograniczeni. Ich związek często jest jasnym światłem dla wszystkich wokół nich, ponieważ daje priorytet przyszłości i niesie nadzieję na lepszy czas.

Głównym wyzwaniem dla Strzelca i Wodnika leży w ich racjonalnej naturze. Choć ich umysły będą miały wspaniały związek, mogą mieć trudności z osiągnięciem prawdziwej intymności i bliskości. Oboje muszą zwolnić i zastanowić się, jak się czują, zanim utkwią w bez sercowej więzi, w której szukają pocieszenia, uciekając od świata.


You cannot copy content of this page