Wodnik i Wodnik
Wodnik i Wodnik

Wodnik i Wodnik: Namiętność i intymność

Wodnik i Wodnik: Para dwóch Wodników może mieć bardzo interesujący związek seksualny, pełen ekscytacji i eksperymentów. Spełnią swoje fantazje nawzajem, bez żadnych ograniczeń, łatwo znając język, którym połączą swoje dziwaczne seksualności. Oboje będą mieć trudności z wpasowaniem się w typowe stereotypy seksualne i rzadko będą rozumieć powszechne tabu i ograniczenia, które inni ludzie często narzucają.

Jednakże, mogą napotkać przeszkodę w emocjonalnym więzi, która może objawić się ogólnym brakiem intymności w ich życiu seksualnym. To nie uśmierzy pragnienia, które odczuwają, kiedy naprawdę się do siebie przyciągają, ale mogą być zbyt zdystansowani, aby partnerom wystarczyło ciepła i skupienia w związku. Dlatego, gdy pierwsze podekscytowanie i przyciąganie zaczynają zanikać, a potrzeba prawdziwego kontaktu emocjonalnego się pojawia, mogą mieć trudności z utrzymaniem związku.

Jednak jeśli oboje szukają okazjonalnej przygody, to może to być najlepszy kontakt między znakami zodiaku. Nie będzie lepszego zrozumienia dla poczucia wolności i potrzeby braku intymności, jakie te dwa znaki mogą mieć w określonych warunkach. Niestety, to zazwyczaj nie wystarcza, aby wesprzeć ich przyszłość razem, i prawdopodobnie oboje będą potrzebowali kogoś, kogo będą mogli bardziej kochać i kto będzie się o nich troszczył w inny sposób.

Wodnik i Wodnik: Zaufanie

Między dwoma przedstawicielami znaku Wodnika zawsze istnieje interesująca więź. Cichym porozumieniem na poziomie umysłowym, które żaden inny znak nie jest w stanie osiągnąć. Kiedy zaczynają swój związek, zaufanie będzie budować się na fundamencie wolności, więc naprawdę nie będzie powodu, aby którykolwiek z nich kłamał. Jeśli którykolwiek z partnerów staje się zaborczy, oboje będą naruszali swoje przekonania, jeśli zdecydują się pozostać w takim związku.

Wodnik i Wodnik: Komunikacja i inteligencja

Oho, oto rozmowa, w której wszyscy chcielibyśmy uczestniczyć. Wodnik to znak głosu Boga i obrazu myśli i rozumowania naszych wyższych ja. To, co jeden Wodnik mówi drugiemu, może być czymś, co tylko oni oboje rozumieją. Bez względu na to, jaki jest charakter ich relacji, kiedy rozmawiają, na pewno będą miały elektryzujące połączenie, a pomysły będą fruwać z boku na bok, jakby rozmowa była ich placem zabaw.

Problem w ich kontaktach intelektualnych może wynikać z ich ego i jest to niemal nieuniknione w przypadku dwóch tak silnych jednostek. Słońce reprezentuje naszą samoocenę, szacunek i indywidualność, i jest w osłabieniu w znaku Wodnika. Może to być przyczyną bardzo nieprzyjemnego konfliktu między ich osobowościami, ponieważ obaj partnerzy mają potrzebę wyznaczania mocnych granic i łatwo gubią się w swoich skrajnych indywidualnościach. Najlepszym lekarstwem na tę sytuację jest, aby oboje zwolnili, odetchnęli i zastanowili się – czy naprawdę dają sobie wystarczającą swobodę, by być tym, kim są?

Wodnik i Wodnik: Emocje

Wodnik nie jest typowym emocjonalnym znakiem, ale to nie oznacza, że są całkowicie pozbawieni emocji. Ich miłość jest w pewnym sensie udziałem grupy osób i chociaż nie jest to zbyt romantyczne, jest dla nich bardzo ważne jako fundament całego ich systemu przekonań. Jeśli chodzi o romantyczny związek, dwaj partnerzy Wodniki mogą czuć wiele dla siebie, ale bardziej prawdopodobne jest, że będą postrzegać się nawzajem jako przyjaciół.

Jeśli zakochają się, jako przedstawiciele znaku stałego, będą razem na długo, choć żaden z nich nie zależy na tym, jak długo będzie trwał związek. Piękno ich miłości tkwi w jej dystansie, choć to może brzmieć dziwnie. Ponieważ wiedzą, że nigdy nie znajdą go z innym partnerem, zbliżą się tylko wtedy, gdy zaczną pojawiać się prawdziwe emocje.

Wodnik i Wodnik: Wartości

Śmiesznie byłoby zakładać, że dwie osoby tego samego znaku mają różne wartości. Ale patrząc na znak Wodnika, widzimy, że to, czym wartościują, jest ściśle związane z ich domem i sposobem, w jaki zostali wychowani. Jako dwie buntownicze, wyrażające swoje zdanie osoby, potrzebują podobnego wychowania, aby się nawzajem zrozumieć. Dobrą rzeczą jest to, że obaj przypisują ogromną wartość wolności, co ich łączy, nawet gdy wiele innych spraw się nie zgadza.

Wodnik i Wodnik: Wspólne działania

Może się wydawać, że są trochę samolubni w oczach innych ludzi, ale tak naprawdę o tym nie myślą, gdy są razem. Mogą iść wszędzie i robić wszystko, o ile jest to wystarczająco interesujące, edukujące lub ekscytujące. Najlepszą rzeczą w związku między dwoma partnerami Wodnikami jest to, że mogą dzielić się ekstremalnymi aktywnościami, których inni ludzie nie rozumieją. Więc jeśli jeden z nich interesuje się paralotniarstwem, a drugi wspinaczką na Mount Everest, dlaczego by nie robić tych rzeczy razem, po kolei, aż wszystkie ich życzenia się spełnią?


Wodnik i Wodnik: Podsumowanie

Może być dziwne wyobrazić sobie Wodnika zakochanego w innym Wodniku. Kiedy studiujesz astrologię, jedną z pierwszych rzeczy, które się uczysz, jest to, że Wodnik to znak rozwodów, rozstań i uwolnienia się od reżimów i związków. Jako znak, który niesie w sobie sprzeczności, często nie jest łatwy do życia dla żadnego znaku zodiaku, ale to właśnie coś, czego obaj mogą się wzajemnie zrozumieć. Jeśli naprawdę szanują się nawzajem, istnieje duża szansa, że nauczą się rozumieć także inne aspekty swojego życia.

Choć rzadko są do siebie tak bardzo przyciągani, nawet gdy tak się dzieje, bardzo trudno jest im nawiązać głęboką emocjonalną więź. Gdy jednak to się zdarzy… niebo nie jest ograniczeniem.